>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Vegas (WilliamHill) - promocja Koło Fortuny

al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://ads2.williamhill.com/ad.aspx?pid=189881530&amp;bid=1479705615&amp;lpid=1474778345&quot;&gt;&lt;/script&gt;

Zakręć naszym Kołem Fortuny i sprawdź co tym razem przyniesie Ci szczęście!
W promocji William Hill codziennie można wygrać nawet €10 w gotówce do wykorzystania w naszym kasynie Vegas.

Promocja “Koło Fortuny” potrwa do piątku 26. lutego. Każdego dnia możesz zakrecić kołem i wygrywać darmową gotówkę!


Graj teraz

Warunki i Postanowienia:



  1. Promocja „Koło Fortuny” (określana dalej jako „Promocja”) będzie ważna od godziny 00:00:01 w poniedziałek 15/02/2016 do godziny 23:59:59 w piątek 26/02/2016 czasu w Wielkiej Brytanii (zwany później „okresem promocyjnym”).
  2. Promocja odbywa się codziennie. Każdy gracz ma jedną szansę dziennie na uczestniczenie w promocji.
  3. Klient może wziąć udział w promocji maksymalnie jeden raz w ciągu danego dnia.
  4. Nagrody mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie w kasynie Vegas w William Hill.
  5. Wysokość nagrody będzie określona wartością wyświetloną na kole fortuny.
  6. Nagrody muszą być wykorzystane na w ciągu 7 dni, w przeciwnym wypadku wygasną.
  7. Do wygrania w promocji “Koło Fortuny” są następujące nagrody:
    • €10 do wykorzystania w kasynie Vegas w William Hill
    • €5do wykorzystania w kasynie Vegas w William Hill
    • €2 do wykorzystania w kasynie Vegas w William Hill

  8. Nagrody mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie w kasynie Vegas w William Hill.
  9. Nagrody będą przyznawane w okresie 24 godzin od zakończenia zwycięskiego obrotu na kole fortuny LUB do godziny 18:00 dnia następnego.
  10. Stosuje się pełne Warunki i Postanowienia strony William Hill.

Strona promocyjna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 115

tomi5454

Użytkownik
Może się innym przydać - trzeba mieć polskojęzyczną wersję strony, na angielskiej nie działa przynajmniej mi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 835

miesza7

Użytkownik
4. Nagrody mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie w kasynie Vegas w William Hill.

Więc dla mnie obrót x1 na Vegas jest jasnym.

Warunki i Postanowienia są w 1 poście.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Hajsy dodają na drugi dzień, tak? ;) Wykręciłem coś przed pracą, ale wróciłem teraz i pusto ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 94

duga2

Użytkownik
Czyli jeśli wygrałem 5 € na wild gorilla to nie muszę grać tylko na tym slocie na innych też byle w sekcji vegas?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja dostałem 5e, dało to 4 funty, wszedłem sprawdzić ruletkę na WH, 8 prób po 50 centów, 8 razy w plecy ;) Próbujcie na slotach ;)
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Czyli jeśli wygrałem 5 € na wild gorilla to nie muszę grać tylko na tym slocie na innych też byle w sekcji vegas?
Napiszę tak. Regulamin nie określa że jeśli wylosowaliśmy 5€ na Foxa czy Goryla to musimy właśnie na danym slocie obracać.
Regulamin mówi ...
4. Nagrody mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie w kasynie Vegas w William Hill.
Druga sprawa to można się zastanowić nad tym punktem i zadać sobie pytanie. Skoro nagrody &quot;mogą&quot; zostać wykorzystane ... to dlaczego nie jest napisane nagrody &quot;muszą&quot; zostać wykorzystane ... ? Idąc tym tropem dedukcji może wgl. nie trzeba wygranych obracać? I tu znowu pasuje zajrzeć do głównego regulaminu ... ale nie będę tego teraz robił tylko zwyczajnie napiszę Wam na moim przykładzie.
Koło wylosowało 5€ (Fox) obróciłem to x1 (ponieważ uważam że jest to niezbędne minimum! )na Koi Princess. Depo skrill, wypłata skrill, kasa po paru godzinach u mnie na koncie
GL.
 
D 94

duga2

Użytkownik
Napiszę tak. Regulamin nie określa że jeśli wylosowaliśmy 5€ na Foxa czy Goryla to musimy właśnie na danym slocie obracać.
Regulamin mówi ...
4. Nagrody mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie w kasynie Vegas w William Hill.
Druga sprawa to można się zastanowić nad tym punktem i zadać sobie pytanie. Skoro nagrody &quot;mogą&quot; zostać wykorzystane ... to dlaczego nie jest napisane nagrody &quot;muszą&quot; zostać wykorzystane ... ? Idąc tym tropem dedukcji może wgl. nie trzeba wygranych obracać? I tu znowu pasuje zajrzeć do głównego regulaminu ... ale nie będę tego teraz robił tylko zwyczajnie napiszę Wam na moim przykładzie.
Koło wylosowało 5€ (Fox) obróciłem to x1 (ponieważ uważam że jest to niezbędne minimum! )na Koi Princess. Depo skrill, wypłata skrill, kasa po paru godzinach u mnie na koncie
GL.
I po co te wywody?Trzeba było napisać, że albo można albo nie.Nie sugeruj się bezkrytycznie regulaminami bo czasem bywa tak, że regulamin mówi jedno a praktyka pokazuje zupełnie co innego, średnio kilka razy do roku stykam się z taką sytuacją.
 
S 52

szopson

Użytkownik
doprecyzowali regulamin i wygląda on teraz tak:
Nagrody muszą zostać wykorzystane w dowolnej grze kasynie Vegas w William Hill.
Aby wypłacić wygraną należy obrócić nią co najmniej jeden raz w dowolnej grze w kasynie Vegas.
swoją drogą fajne promo ???? wpadło wczoraj 2 euro, obróciłem to dziś 1x (1.55 funta bo taki jest przelicznik) na koi i 58 funtów do wypłaty
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 38

puzon27

Użytkownik
Witam po weryfikacji konta jak chce zlecić wypłate na skrilla to musze najpierw zrobić wpłate skrillem? prosze o odpowiedz z góry dzięki za odpowiedz
 
Do góry Bottom