>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

V runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Lublin - Leszno

Więc tak Lublin ostatni mecz już bez Kubery wygrał w Toruni, każdy z zawodników pojechał według mnie praktyczie max tego co mogli i dziś według mnie się to nie powtórzy. 6 startów Lamparta i 5 Cierniaka bardzo dużo opiera się na juniorach dlatego nie rozumiem trochę kursu 3.0 na Leszno. Ciekawy jestem jaki kurs by był gdyby jechał Kubera? Czy Leszno jest aż tak słabe ze nie da radę wygrać z osłabionym Lublinem, myslę że nie.

Leszno wygra - @3.0 Forbet oj kompletnie nie pykło
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Daniel Bewley wygra przynajmniej 2 biegi @ 1.57 STS 2 wygrane biegi.

Kurs już spadł mocno, było 2.01 a jest tylko 1.57 więc trzeba szukać coś z meczu Lublina do dubla. Daniel pewnie planowo na ZZ w 1 biegu z Taiem, pewnie 2* albo 3, jeśli Tai szybko nie dołączy po dużej to realne 3, w 4 biegu Walasek i juniorzy więc już po dwóch biegach może być 3,3 i po sprawie. Bieg 7 i walka z Holderem o 3 pkt, w 9 na ZZ Woffi i zamiana pól obu Anglików, być może Dan pójdzie po dużej, tym bardziej że obok niego Berntzon i ew. Gapiński. W tych 4 biegach jest dużo okazji do pokrycia niedużej linii a forma Brytyjczyka wysoka.

Z Lublina jest choćby Jabłoński poniżej 1.5 co można dać, raczej z takimi juniorami jakich ma Motor nie zrobi. Ja dołożyłem Jason Doyle poniżej 10.5 @ 1.75 Jason przyjechał na wycieczkę dzisiaj.. Typ trochę na czuja bo Jason dobrze radził sobie do tej pory w Lublinie ale dziś liczę na Jarka z którym spotka się x3, x2 z Jankiem w mega gazie i liczę na jego przełamanie w Lublinie, w 1 biegu ma jeszcze Drabika a w 11 na ZZ po stronie Motoru zapewne Michelsen. Mimo, że Australijczyk trochę jak Mikkel lepiej wygląda na wyjazdach, dzisiaj celuje w max. 10 pkt w 5 biegach.
Nie żebym się czepiał ale czy Bewley nie wygrał tylko jednego biegu?bo Sts zawsze liczy 5 biegów czy w tym typie coś się zmieniło i liczy wszystkie biegi?
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nie żebym się czepiał ale czy Bewley nie wygrał tylko jednego biegu?bo Sts zawsze liczy 5 biegów czy w tym typie coś się zmieniło i liczy wszystkie biegi?
Nie. Też po jego piątym biegu już edytowałem post i zapisałem minus ale rozliczyli na +, jak widać "zakłady dodatkowe" liczą wszystkie biegi.
 
neutralny 443,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panie i Panowie proszę o w miarę regularne rozliczanie swoich typów. Również tych "czerwonych". :)
 
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dziś rozpocznę bezpiecznym typem tak sądzę😉
Czewa +2.5 kurs 1.55 Sts
Można próbować win Czewy...wiadomo gospodarze bez Woźniaka...juniorka kuleje więc idealna szansa dla gości tak czuję do tego dokładam do dubla win Rybnika po kursie 1.2 Sts
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Kto ma jechać za Woźniaka? Bo nie wierzę, że puszczą po 5 razy juniorów albo z góry będą liczyć na taktyki po 1 czy 2 startach juniora za Woźniaka.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Jeppesen over 2,5 sts kurs 1.85✔✔✔✔
W zeszłym tygodniu tylko raz wyjechał na tor, lecz wtedy coś mu dolegało. W środku tygodnia pojechał już w Danii i wykręcił 13pkt w 6 startach, pokonując nawet Nickiego. Dziś ma 2 biegi na Stojanowskiego, a więc 2 pkt ma już z urzędu, 2 biegi na P. Hansena i liczę że raz może go pokonać, raz jedzie na Jasińskiego i tu też może zdobyć punkcik potrzebny do trafienia zakładu. Wiadomo Czewa ma dobrych juniorów i mogą wskoczyć za Jonasa, ale liczę że trener da mu dziś trochę pojeździć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
I 24,7K

iti

Użytkownik
Oj zapomniałem o nim, ale z ok. 10 punktów robi się 2-3 oczka przy dobrych wiatrach.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jeppesen under 4,5 @ 1,9 superbet 4 pkt na słupach, reszta drużyny tragedia to objechał 4 biegi...

Wg mnie Duńczyk pojedzie max w 1-2 biegach. W pierwszym biegu powinien przywieść ten jeden punkt na Stojanowskim. Następnie w parze z Lindgrenem na parę Hansen-Vacullik, więc o punkty może być ciężko. Po tych dwóch biegach może być tzw. zjazd do bazy. Przed rokiem skończył na dwóch biegach bez dorobku.
 
Ostatnia edycja:
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Gorzów - Częstochowa 1 @2,65 STS

Bez Szymona i z kulejącymi juniorami gorzowianie staną przed trudnym zadaniem. Ale nie jest to misja z gatunku niemożliwych. Wiadomo, cała czwórka seniorów musi pojechać równo, na wysokim poziomie. A pokazali w Grudziądzu, że jest to możliwe. W zasadzie to trójka, bo Bartek musi zakręcić się koło kompletu. Jeśli chodzi o Częstochowę, to wiele będzie zależało od duetu Woryna - Smektala. Ten pierwszy przed rokiem pokazał, że tor w Gorzowie mu pasuje. Jak będzie dzisiaj? Zobaczymy.

GKM - Apator 2 @2,81 STS

Podobno w tygodniu w Toruniu odbyły się rozmowy na zasadzie terapii wstrząsowej. Czasami jest to potrzebne. Zespół zawodzi i jeśli nie odbije się w Grudziądzu, to pomału będzie trzeba odłożyć marzenia o fazie PO. Dudek, Lambert, Holder i Przedpelski, to czwórka stałych uczestników Grand Prix. Każdy z nich wystartuje sześć razy. Liczę,że punkty dołoży takze Krzysiek Lewandowski. Jeśli chodzi o GKM to po ostatnim meczu przeciwko Stali Gorzów nastroje nie są najlepsze. Dodatkowo gorąco było między Pedersenem, a Kasprzakiem. Słabo w lidze spisuje się Pawlicki, chociaż ostatnio w ćwierćfinale IMP zdobył 14 punktów i zajął drugie miejsce. Poważny dzwon w Szwecji zanotował Norbert Krakowiak, nie do końca jest w pełni sil. Chociaż mam wrażenie, że forma z pierwszych meczów sezonu, w jego przypadku, trochę uleciała. Jak to wszystko przełoży się na dzisiejszy wynik, odpowiedź ok 21.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1080
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Najprawdopodobniej Krakowiak odpuszcza dzisiejszy mecz , jeszcze z rana rehabilitacja i decyzja czy pojedzie, ale uraz jest poważny , Nałyka się tabsow i może się uda pojechać jeden bieg,lecz jakoś tego nie widzę. Na tą chwilę jest ciężko, jeśli się coś zmieni napisze.
 
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Najprawdopodobniej Krakowiak odpuszcza dzisiejszy mecz , jeszcze z rana rehabilitacja i decyzja czy pojedzie, ale uraz jest poważny , Nałyka się tabsow i może się uda pojechać jeden bieg,lecz jakoś tego nie widzę. Na tą chwilę jest ciężko, jeśli się coś zmieni napisze.
Z tego co rozmawialem - Krakowiak ma jechać. Ale jeszcze 2 dni tyemu był na badaniach i podejrzewano zerwane więzadła w kolanie. Tego urazu nabawił się w Szwecji. Zawodnik pali się do jazdy, ale sztab szkoleniowy go nieco stopuje.

Czyli bardzo prawdopodobne jest, że Jakobsen zaliczy wszystkie starty, a seniorzy GKM-u trochę pojeżdżą z ZZ-tek jak KRakowiak wyjedzie do 1 biegu i przywiezie 0 i sam uzna, że nie da już wiecej rady...
 
A 332,3K

adams235

Znawca - Żużel
Toruń do dubla +6.5 kurs 1.42 Sts
Mocne rozmowy w klubie i zobaczymy jaki to da efekt....wiadomo kasa robi swoje...na luźnym kuponie mniejszy handi ale ten wydaje mi się naprawdę fajny choć kurs nie powala
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
S 0

speedwaymaster

Użytkownik
Dziś dwa mecze i zapowiada się piekny zarobek.

Gorzów - Częstochowa - Częstochowa wygra kurs 1.7 STS

To będzie mecz do jednej bramki. Goście zaczęli jechać. Madsen , Lindgren , Woryna są w kapitalnej formie. Do tego najlepsi juniorzy w lidze Miśkowiak i Świdnicki. Ogromna przewaga po stronie gości. Gospodarze pojadą bez swojego czołowego ridera jakim jest Woźniak. To strata nie do zastąpienia. W jego miejsce dziś pojedzie totalny amator Jasiński, który nawet na 2 lige się w tym roku nie załapał. Częstochowa wygra spokojnie w granicach + 10.


Grudziądz - Toruń - Grudziądz wygra kurs 1,57 STS

Goście są bardzo słabi w tym sezonie. Przegrali u siebie z osłabionym Motorem ! to wiele mówi. U gospodarzy jadą wszyscy i punktują na swoim torze jak Pedersen , Kasprzak a nawet Pludra. Juniorzy zdecydowanie dla GKM-u. Holder na wyjazdach cieniuje. GKM wygrał u siebie z mistrzem Polski Sparta i to samo zrobi ze słabym w tym sezonie Toruniem.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Nie zgadzam sie zdecydowanie z tym co pisze speedwaymaster.

Torun @ 2.20 bet365

Apator przegral z oslabionym Motorem ale tak samo ten oslabiony Motor zlal w piatek Unie Leszno.
W Toruniu tor ostatnio wybitnie im nie pasowal , byl beznadziejny do scigania bo liczyl sie tylko start . Wydaje mi sie , ze w Toruniu podobny problem z jazda na wlasnym torze jak i w Czestochowie. Dzisiaj wyjazd i mysle , ze to im wyjdzie na plus.
W Apatorze czworka seniorow , ktorzy pojada po 6 razy minimum z racji ZZ i sa to seniorzy , ktorzy spokojnie moga zrobic 10+ na glowe. Rok temu w grudziadzu doslownie latal Lambert. Do tych zawodnikow dodajmy juniorow , ktorzy sa slabsi ale Lewandowski jak najbardziej moze sie postawic juniorom z grudziadza i wygrac bieg numer 2.
W GKM mamy pewniaka Nickiego , Kasprzaka ktory cos tam zaczal jezdzic , Jakobsena co pare punktow zrobi i Przemka, po ktorym nie wiadomo co sie spodziewac. Moze jechac kompletna kaszane jak w sromotnej przegranej ostatnio z Gorzowem albo moze byc solidnym zawodnikiem na +10. Jest tez Krakowiak ale on z problemami zdrowotnymi nie powinien tu byc jakims zagrozeniem , o ile wyjedzie na tor.
Juniorzy tak , jak napisalem wyzej sa lepsi w GKMie ale nie zdziwie sie jak zrobia tyle samo punktow co juniorzy Apatora.

Podsumowujac mecz to powinien byc na styku ale widze wiecej jakosci po stronie Torunia i kurs 2.2 na pewno mnie sklania w ta strone
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Gorzów - Częstochowa 1 @2,65 STS

Bez Szymona i z kulejącymi juniorami gorzowianie staną przed trudnym zadaniem. Ale nie jest to misja z gatunku niemożliwych. Wiadomo, cała czwórka seniorów musi pojechać równo, na wysokim poziomie. A pokazali w Grudziądzu, że jest to możliwe. W zasadzie to trójka, bo Bartek musi zakręcić się koło kompletu. Jeśli chodzi o Częstochowę, to wiele będzie zależało od duetu Woryna - Smektala. Ten pierwszy przed rokiem pokazał, że tor w Gorzowie mu pasuje. Jak będzie dzisiaj? Zobaczymy.
Mam chwile oddechu
Gratki za typa.Pierwsza mysl to byla wjeba ale mam w pamieci wystepu Lingrena i Madsena czy to w lidze czy na GP u nas obu tych Panow.Gorzowski owal zawsze byl dla nich problemem,szczegolnie dla Fredki i tej tezy nie polozy nawet wygrana rok temu,z reszta Stal byla w dyspozycji jakiej byla.Poparl bym twoj typ wlasnie tymi argumentami niestety praca na chwile obecna nie pozwala na wiele nie mowiac juz o pisaniu czegokolwiek tu czy w dziale koszykarskim.Pozdrawiam
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Panowie, dzięki za ostatnie wiadomości i miłe słowa. Teraz 2/2 po fajnych kursach, ale jedźmy dalej. Wszyscy jesteśmy na tym samym wózku :) w weekend będę trochę wyłączony, bo będę na GP w Warszawie, wreszcie po 3 latach można wykorzystać bilet. Postaram się coś wrzucić, a w niedzielę na 1 ligę na pewno coś dam. Do przodu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom