>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

V kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Przepraszam Cię ale próbujesz porównać mecz na wyjezdzie z Motorem który pokazał że będzie się liczył w tym roku i z aktualnym mistrzem do meczu u siebie z osłabiona Spartą ? Na tym bazujesz typ na under Lindgrena? Powiem tak jak Lindgren nie zrobi tych 10 pkt to był mój ostatni post w tym dziale :)

Było miło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 137

Karion22

Użytkownik
Takich typów właśnie nie lubię. Nic przed meczem nie napisze, ale żeby wyśmiać w trakcie to pierwszy :D
Poza tym: 2,2,2,d, a zawsze mógł mieć jeszcze dwa starty

ed: do defektu bym rzekł najlepszy we Włókniarzu, ale tak jak Adams pisał - niemal w każdym biegu Laguta/Janowski, ciężko przy takiej ich dyspozycji..
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Takich typów właśnie nie lubię. Nic przed meczem nie napisze, ale żeby wyśmiać w trakcie to pierwszy :D
Poza tym: 2,2,2,d, a zawsze mógł mieć jeszcze dwa starty
Typowy internetowy kmiot, szkoda prądu na takich... No ale mam nadzieję, że chłop swoją drogą dotrzyma słowa xD
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Włókniarz beznadziejny oprócz Lindgrena Miśkowiaka. Świder geniusz taktyczny nie puścił z RT Fredki, nie wiem dlaczego.: 2,2,2,d,3
Woryna, Smyk, Jeppesen.. Za dużo tych minusów. Madsen w 6 startach 7 punktów? Źle się dzieje w Czewie.
 
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Luzny typ bieg 2 Ragus-Jasinski 2 kurs 1.8 sts
Po takim kursie warto zaryzykowac...Jasinski ma zdecydowanie wiecej doswiadczenia
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Falubaz +6.5 pkt. @1.85 Betclic
Protas zdobędzie minimum punkt w każdym biegu @2.70 eWinner
Woźniak powyżej 5.5 pkt. @1.57 STS

Idę w kierunku Zielonej, derby to zawsze derby, zazwyczaj są to dobre mecze. W dodatku Falubaz nie jest aż tak słaby, jak prognozowano. Wydaje mi się, że Dudek z Frickiem będą potrafili utrzymać wynik, może trochę pomogą Matej z Protasem.
Dośc niska linia na Woźniaka, wydaje mi się że w stsie absolutnie do grania, dwóch juniorów po drodze no i bieg 11, gdzie chyba to Szymek będzie faworytem.
Ciekawy zakład jak i kurs w ewinner na minimum punkt Protasa w każdym jego biegu. Piotrek to mega ambitny gość, zawodnik starej daty dla którego derby to święto. Przeglądam jego biegi i w każdym jest ktoś, kogo doświadczony rajder zielonej może objechać. Tak naprawdę najtrudniejszy bieg na samym starcie zawodów, później powinno być z górki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Falubaz +6.5 pkt. @1.85 Betclic
Protas zdobędzie minimum punkt w każdym biegu @2.70 eWinner
Woźniak powyżej 5.5 pkt. @1.57 STS

Idę w kierunku Zielonej, derby to zawsze derby, zazwyczaj są to dobre mecze. W dodatku Falubaz nie jest aż tak słaby, jak prognozowano. Wydaje mi się, że Dudek z Frickiem będą potrafili utrzymać wynik, może trochę pomogą Matej z Protasem.
Dośc niska linia na Woźniaka, wydaje mi się że w stsie absolutnie do grania, dwóch juniorów po drodze no i bieg 11, gdzie chyba to Szymek będzie faworytem.
Ciekawy zakład jak i kurs w ewinner na minimum punkt Protasa w każdym jego biegu. Piotrek to mega ambitny gość, zawodnik starej daty dla którego derby to święto. Przeglądam jego biegi i w każdym jest ktoś, kogo doświadczony rajder zielonej może objechać. Tak naprawdę najtrudniejszy bieg na samym starcie zawodów, później powinno być z górki.
Też z tym Protasem myślałem, ale zniechęcił mnie przede wszystkim 1 bieg. Wiadomo jak Szymon startuje, a Protas nigdy ancymonem nie był. Do tego w 1 biegu na pewno szeroka nie będzie chodziła, więc sytuacja może się wyklarować po pierwszym łuku. Dudka i Vacula pominę, bo obaj również świetnie ten tor znają i są w lepszej formie od Piotra.

Żeby nie było off topu dorzucę B. Zmarzlik i M. Vaculik wygrają 13 bieg podwójnie (5-1), muszą pojechać wspólnie, skład Falubazu bez znaczenia) @ 2,05 Forbet

Pojadą programowo na Zagara oraz Fricke. Komandos nigdy za tym torem nie przepadał. Zmarzlik jest w topowej formie i jedzie z każdym jak chce. Vacul świetnie zna ten tor i wykręcał na nim wyborne liczby
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Juniorzy Falubazu są najgoszą parą Ekstraligi i to już widać gołym okiem ,idąc tak dalej w optykę wśród ślepych jednooki królem ,ale niewątpliwie handicap +0,5 może być decydujący ;) na DMPJotach jakis czas temu w Lesznie Ragus i Tufft przegrywali z czwartym garniturem juniorów z Leszna,czy oni poziomem są zdecydowanie mocniejsi od Pytlewskiego ?... Biegi juniorskie na takim poziomie to loteria,Można spojrzeć na ostatnie takie biegi w 1 lidze gdzie większość kończy się w dwójkę ...
Widzisz, ty skupiles się na juniorach Falubazu, a ja opierałem tym co widzę na treningach u mnie wGorzowie i typowałem przeciwko Pytlewskiemu. Pytlewski w Zielonej miał problem z plynna jazda i przyjechał 50 metrów za rywalami. Nie bylo nawet najmniejszego zagrozenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom