>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga oszust

K 0

Kryniek311

Użytkownik
Witam. chciałbym was ostrzec przed pseudotyperem o nicku @unibet2023. Gość podsyła typy w tenisie. Pomijam już to że większa część tych typów jest przegrana, typer okazał się oszustem który jest już sporo pieniędzy winny ludzią.

Proponuje grę w challengu z tak zwanym zwrotem grę kontem, grę budżetem lub tak zwaną giełdę. We wszystkich tych opcjach ludzie wpłacają sporą ilość gotówki oczywiście nie widzą jej z powrotem. uwaga oszust !!!
 
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
Wklej proszę screeny gdyż taki post nie daje żadnych gwarancji że mówisz prawdę. To samo jak mógłbym napisać o kimkolwiek.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Jaki trzeba mieć zryty beret żeby za typy płacic a pózniej płakać na czatach że to oszuści!!! Szkoda słów jaka większość ogółem narodu w Polsce jest ciemna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +385
K 0

Kryniek311

Użytkownik
Podałam dwa screeny z tzw. giełdy i z Challenge
Ani z tego ani z tego ludzie pieniędzy nie zobaczyli
Post automatycznie złączony:

Jaki trzeba mieć zryty beret żeby za typy płacic a pózniej płakać na czatach że to oszuści!!! Szkoda słów jaka większość ogółem narodu w Polsce jest ciemna.
Nie musisz komentować i obrażać ludzi. Pisze bo wiem że nie odzyskam kasy, więc chce chociaż ostrzec ludzi żeby nie dali się zrobić tak jak między innymi ja
 
Do góry Bottom