>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Usunięcie konta

S 0

Stalko20

Użytkownik
Witam chce skasować konto na fortunie ale piszą mi że niemożliwe... Piszą tak:
Po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego stwierdziliśmy, że jest Pan obecnie naszym zarejestrowanym klientem.



Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zobowiązań umownych,realizacji uzasadnionego interesu Fortuny oraz przepisów prawa, dlatego nie możemy usunąć tych danych z naszych systemów.


Więc co nie będę miał możliwości się go pozbyć?
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Witam chce skasować konto na fortunie ale piszą mi że niemożliwe... Piszą tak:
Po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego stwierdziliśmy, że jest Pan obecnie naszym zarejestrowanym klientem.



Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zobowiązań umownych,realizacji uzasadnionego interesu Fortuny oraz przepisów prawa, dlatego nie możemy usunąć tych danych z naszych systemów.


Więc co nie będę miał możliwości się go pozbyć?
Jedynie co możesz uczynić to zablokować swoje konto czyli przez samowykluczenie tak jak ja to robię czyli na 6 miesięcy i mam blokadę a czy można na dłużej to trzeba spróbować
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja bym na to sie powolywal.

Artykuł 5 ust. 1 lit. e rozporządzenia RODO – Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych
"Dane osobowe muszą być:
przechowywane w formie umożliwiającej identyfikację osoby, której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane; dane osobowe można przechowywać przez okres dłuższy, o ile będą one przetwarzane wyłącznie do celów archiwalnych w interesie publicznym, do celów badań naukowych lub historycznych lub do celów statystycznych na mocy art. 89 ust. 1, z zastrzeżeniem że wdrożone zostaną odpowiednie środki techniczne i organizacyjne wymagane na mocy niniejszego rozporządzenia w celu ochrony praw i wolności osób, których dane dotyczą („ograniczenie przechowywania”)."



Przez jaki czas można przechowywać dane osobowe?
Wskazania zawarte w motywach rozporządzenia RODO zostały doprecyzowane w przepisie art. 5 ust. 1 lit. e – zgodnie z przywołanym przepisem, dane osobowe w rozumieniu rozporządzenia RODO (czyli wszystkie dane dotyczące osób fizycznych) mogą być przechowywane wyłącznie przez okres niezbędny do wypełnienia celów, dla których zostały one pobrane.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak-dlugo-mozna-przechowywac-dane-osobowe

tez myslalem o usunieciu konta z innego buka. nie jestes juz ich klientem, wiec nie powinni potrzebowac twoich danych. dane pobrali w celu weryfikacji konta jak sie nie myle itp. ale do tego przydalaby sie pomoc prawna, bo nie wiem czy bukmacher moze tak sobie robic czy nie, wtedy fajna luka by sie zrobila xd
 
S 0

Stalko20

Użytkownik
Kurcze bo napisałem im wiadomość a oni mi wyjechali z takim czym czyli dozywotka na tej całej fortunie... A stan konta mam 0.0 tylko na bonusie mi zostało jakiś 9 punktów ale nie wiem czy to ma znaczenie?
Post automatycznie złączony:

Ale kolego mówisz żeby im wysłać ta wiadomość co mi podesłałeś żeby na to się powoływać?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie wiem... jest rodo i nie moga w nieskonczonosc przetrzymywac twoich danych, bo niby w jakim celu to robia... ja nie podalem wiadomosci to artykul z ustawy... ja bym sie klocil... ale co z tego wyniknie nie wiem, nie znam sie na prawie. w jakims celu przechowuja twoje dane a skoro nie jestes tzn. nie chcesz juz byc klientem to powinienes miec prawo do rozwiazania umowy i usuniecia swoich danych. tylko, ze ja nie znam sie na prawie... tylko szukam luki, bo byc moze takowa istnieje.
 
Do góry Bottom