>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 15

dariuszk1

Użytkownik
a czytał ktoś regulamin? trochę wcześniej był z niego wyciąg, tak mi się wydaje. a poza tym podlega jurysdykcji UE. a to może być tak np podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy i wystąpienie o dane użytkownika. może niepotrzebnie straszę ale nikt nie ma ochoty znaleźć w skrzynce wezwania do US.
co do wypłat bankowych to juz pisałem. jak chce ktos kusić los.... jego sprawa.
poczytajcie to co wcześniej pisał HAZZARD .... warto
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
o czym ty gadasz ? normalnie gram i dzisiaj zleciłem 2 wypłaty na Skrill i doszło w 2 godziny
Użyjesz tego argumentu za 3 lata w sądzie?
A tak w ogóle zastanawiał się ktoś jak może wpłynąć na na naszą sytuację fakt, że Gibraltar prawdopodobnie wyjdzie z UE razem z UK?
 
D 15

dariuszk1

Użytkownik
Użyjesz tego argumentu za 3 lata w sądzie?
A tak w ogóle zastanawiał się ktoś jak może wpłynąć na na naszą sytuację fakt, że Gibraltar prawdopodobnie wyjdzie z UE razem z UK?
trzeba poczekać na jakich warunkach wyjdą z UE, ale na pewno będą obowiązywać prawa o praniu pieniędzy.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
o czym ty gadasz ? normalnie gram i dzisiaj zleciłem 2 wypłaty na Skrill i doszło w 2 godziny
To lepiej uważaj, oni blokują wypłaty na kanały skrill/neteller. Jak zarobisz nieco więcej dostaniesz możliwość wypłaty jedynie na konto - wtedy już nie będzie tak fajnie i bezpiecznie ;-) Nie grajcie w unibecie!
PS: Pozdrawiam Cię dariuszk1, byłem kiedyś w RC ???? Choć już pewnie dawno się to rozpadło...
 
D 15

dariuszk1

Użytkownik
To lepiej uważaj, oni blokują wypłaty na kanały skrill/neteller. Jak zarobisz nieco więcej dostaniesz możliwość wypłaty jedynie na konto - wtedy już nie będzie tak fajnie i bezpiecznie ;-) Nie grajcie w unibecie!
PS: Pozdrawiam Cię dariuszk1, byłem kiedyś w RC ???? Choć już pewnie dawno się to rozpadło...
pamiętam, nie zapomina się dobrych znajomych. pozdro:grin:
 
K 0

kokopas

Użytkownik
To lepiej uważaj, oni blokują wypłaty na kanały skrill/neteller. Jak zarobisz nieco więcej dostaniesz możliwość wypłaty jedynie na konto - wtedy już nie będzie tak fajnie i bezpiecznie ;-) Nie grajcie w unibecie!
PS: Pozdrawiam Cię dariuszk1, byłem kiedyś w RC ???? Choć już pewnie dawno się to rozpadło...
Jakoś na subforum poświęconemu Unibecie nie zobaczyłem ludzi skarżących się na problemy z wypłatami przez skrill, sam właśnie myślę czy nie wpłacać tam pieniędzy między innymi
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Jakoś na subforum poświęconemu Unibecie nie zobaczyłem ludzi skarżących się na problemy z wypłatami przez skrill, sam właśnie myślę czy nie wpłacać tam pieniędzy między innymi
To ja ci tutaj napiszę jak tylko jesteś na + dostajesz bana na wypłaty na eportfele - bez żadnych ceregieli, wyjaśnień itd.

albo wypłacasz na konto albo wcale - taka to uczciwa firma
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
To ja ci tutaj napiszę jak tylko jesteś na + dostajesz bana na wypłaty na eportfele - bez żadnych ceregieli, wyjaśnień itd.

albo wypłacasz na konto albo wcale - taka to uczciwa firma
Aż dziw, że to coś ma dalej ranking B w SBR. Chociaż z drugiej strony, to pewnie tylko z Polakami stosują taką drańską sztuczkę, bo wiedzą o ustawie hazardowej i na chama to wykorzystują. To jest niestety najgorszy element grania u nielegalnych buków. Brak ochrony prawnej.
 
D 15

dariuszk1

Użytkownik
jeszcze raz:
przykład unibetu pokazuje jak zaczęły zachowywać się firmy, moim zdaniem należy po prostu poczekać, nie wykonywać nerwowych ruchów i zobaczyć na spokojnie co się dzieje na rynku. jak zrobicie sobie miesiąc przerwy nic się nie stanie. a sytuacja na rynku powinna się wyjaśnić. dziwię się tylko że graliście u takich buków. no ale to wasza prywatna sprawa.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
G 294

gostek365

Użytkownik
jeszcze raz:
przykład unibetu pokazuje jak zaczęły zachowywać się firmy, moim zdaniem należy po prostu poczekać, nie wykonywać nerwowych ruchów i zobaczyć na spokojnie co się dzieje na rynku. jak zrobicie sobie miesiąc przerwy nic się nie stanie. a sytuacja na rynku powinna się wyjaśnić. dziwię się tylko że graliście u takich buków. no ale to wasza prywatna sprawa.
Firmy jako tako nie zaczęły się inaczej zachowywać , chcesz grać za poważne stawki i o poważne pieniądze to grasz w pinnacle bądź sbo , reszta eurobukow to jedna i ta sama procedura siadasz na &quot;niszę &quot; kosisz kasę, dostajesz jakiś śmieszny limit , zmiana konta i jedziesz dalej , unibet w tym wypadku jest wyjątkiem bo wprowadzają sobie jakieś blokady wypłat Skrill bez wcześniejszego powiadomienia ????
Sam już kilka miesięcy temu zamknąłem u nich kilka moich kont i w każdym jako powód zamknięcia podałem ta absurdalna sytuacje według mnie za tego typu praktyki ranking SBR powinni mieć D- , z moich znajomych wszyscy też pozamykali wszystkie konta ale w sumie to Unibet na tym wygrał bo pozbył się nierentownych klientów , a cała reszta popularnych eurobukow jest dużo lepsza bo ugrasz kasę zostaniesz zlimitowany ale normalnie wyplacasz .
 
L 124

lemko

Użytkownik
Naciągana argumentacja bezprawnika - nie raz mówiono na komisjach i pisano na portalach prawniczych, że definicja &quot;urządzenia do gier&quot; nie jest celowa.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Od 1.04 koncesje na używanie komputerów i ich rejestracja w Urzędzie Celno-Skarbowym? Serio - jest taka analiza prawnika, który mówi, że zapis w ustawie hazardowej urąga logice.
http://di.com.pl/od-wczoraj-koncesje-na-uzywanie-komputerow-i-ich-rejestracja-w-urzedzie-celno-skarbowym-57075
Logice to urąga tu jedynie NADinterpretacja tego niedouczonego autora, który dla zaistnienia w necie wymyśla największe bzdury...
Zapoznaj się z zawartością wpisu @Yar000
w tym z komentarzami, np.
&quot;Zapis jest precyzyjny - mowa o urządzeniach które umożliwiają PROWADZENIE gry, proszę nie mylić tego z uczestnictwem. Urządzenie po stronie gracza to jedynie terminal, natomiast urządzeniem na którym będzie prowadzona gra to serwer (mając na myśli hazard online). Gracz nie musi nic rejestrować bo po jego stronie nie jest nic prowadzone, ani jego działanie w terminalu nie ma wpływu na prowadzenie gry.&quot;
 
L 124

lemko

Użytkownik
w tym z komentarzami, np.
&quot;Zapis jest precyzyjny - mowa o urządzeniach które umożliwiają PROWADZENIE gry, proszę nie mylić tego z uczestnictwem. Urządzenie po stronie gracza to jedynie terminal, natomiast urządzeniem na którym będzie prowadzona gra to serwer (mając na myśli hazard online).Gracz nie musi nic rejestrować bo po jego stronie nie jest nic prowadzone, ani jego działanie w terminalu nie ma wpływu na prowadzenie gry.&quot;
Są też komentarze krytyczne jeżeli chodzi o ten artykuł na bezprawniku. Chodzi o to, że definicja &quot;urządzenia do gier&quot; nie jest celowa - przez urządzenie do gier rozumie się w ustawie &quot;€žwszelkie urządzenia, z wykorzystaniem których możliwe jest prowadzenie gry hazardowej oraz urządzenia, których działanie wpływa na prowadzenie gier&quot;.
Za pomocą komputera (a komputer bez wątpienia jest urządzeniem) możesz prowadzić grę hazardową (komputer też może być serwerem) więc stosując zasadę &quot;z przeciwieństwa&quot; musisz każdy komputer zarejestrować według tej ustawy (oczywiście nikt nie będzie za to karał - o tym nawet pisał Dziennik Internautów, tyle, że taki bubel wyszedł).
Gdzie bezprawnik nagina prawdę?
1.Dziennik Internautów nie twierdził, że trzeba rejestrować komputer, bo będziemy za to ukarani, czy przymuszani. (jedynie twierdził, że niezarejestrowanie komputera będzie łamać prawo, co jest prawdą, ale dowodzi to jedynie temu, że polskie prawo to bubel nad bublami)
2.Pisanie o tym, że autorom ustawy przyświecała jakaś idea (bo definicja jest zbyt ogólna, a my mamy się domyślać o co chodziło piszącemu ustawę).
Tak pisane prawo to absurd.
 
B 29

bungar

Użytkownik
Czy niskie kwoty można spokojnie przelewać z zagrannicznego buka od razu na konto bankowe, przypuśćmy tak 100 góra 200 zł miesięcznie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom