>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Szukam zdjęcia tej ustawy hazardowej Gowina by wrzucić post na fanpage. Ma ktoś to może? Jeśli ktoś ma, niech wrzuci tu lub na pw.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
W sygnaturze link do mojego fanpage. Staram się jako tako Go wypromować innymi fanpage oraz grupami związanych z bukmacherką!
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Przydałaby się ciut lepsza ostrość grafiki, ale ważne że są liczby - konkret ! Liroy lubi to ????
Jak przybliżysz wszystko widać oraz wszystko jest solidnie opisane co zawiera projekt Gowina. Teraz postaram się nawiązywać kontakty z osobami i udostępniam po grupkach. Grafikę dałem głównie po to, bo zwraca się lepszą uwagę na Nią niż na sam suchy post.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Nie chciałbym nikogo rozczarować, ale nie wydaje mi się, żeby decydenci przejęli się jakimś fanpagem z &quot;fejzbuka&quot;. Tak naprawdę zostaje liczyć na to, że ktoś się puknie w łeb i pomyśli co tak naprawdę będzie z korzyścią dla budżetu, ludzi i sportu. Nie chce mi się wierzyć by przy rządowych propozycjach możliwe byłoby wpompowanie w sport grubej kasy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Posłuchajcie. Nawiążę do tego, o czym już pisałem. Mam na imię Damian. Jestem Anonimowym Alkoholikiem. W najlepszym przypadku, tym jest dla rządzących, ta &quot;druga strona&quot;, czyli my. Nie przekreślając (a nawet będąc moja propozycja w symbiozie), wspomnianych tu, a niektórych już nawet rozpoczętych inicjatyw, podkreślę raz jeszcze. Moim zdaniem, niezbędna jest reprezentacja. MANDAT. 1. Zgłoszenie (w obrębie Forum) kandydatów na Reprezentantów. (Nadmieniłem już, że muszą oni być &quot;czyści&quot;). 2. Wybory Reprezentantów. Uczestniczą w W wyborach członkowie Forum. W domyśle, będą to Reprezentanci całego Forum (a jeszcze szerzej, ponieważ to jest największe bukmacherskie forum: Reprezentanci całego środowiska grających, oprócz pokerzystów) nawet, jeśli jakaś część członków Forum nie weźmie udziału w Wyborach. 3. Reprezentanci ukonstytuują pewien byt. Nazwę go Komitetem. 4. Reprezentanci, w oparciu o postulaty forumowych Wyborców, zredagują Program Komitetu. 5. W tym miejscu, będziemy już mieć Przedstawicieli środowiska oraz Program. Od tego momentu, z otwartą przyłbicą, można już wyjść na zewnątrz. Listy, konferencje prasowe, rozmowy z &quot;sojusznikami&quot; czy nawet, współuczestnictwo w konsultacjach dot. Ustawy. Pamiętajcie, że to jest Polska. &quot;Władze&quot;, reprezentujące Komitet, a posiadające silny mandat środowiska oraz posiadające możliwość podpisania się imieniem, nazwiskiem i określoną funkcją, mogą zdziałać tyle, ile tysiące osób przed Ministerstwem. Reprezentanci bowiem, działają w imieniu tysięcy (bezimiennych). Dodatkowo, Reprezentanci posiadają w ręku oręż, w postaci niewypowiedzenia tego ostatniego słowa, czyli właśnie, (nie)zorganizowania potencjalnej manifestacji.
 
C 445

cristovao

Użytkownik

Pokerzyści dostaną Kartę Gracza czyli ułatwienie dla Urzędu Skarbowego - no no większa kontrola nad kasą...

sorry, że w poziomie ale to z TT Stanowskiego, jest opodatkowanie na wzór modelu duńskiego, ciekawego co Ministerstwo Finansów zrobi i czy dalej pójdzie drogą nakreśloną przez prezesinę
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Nie chciałbym nikogo rozczarować, ale nie wydaje mi się, żeby decydenci przejęli się jakimś fanpagem z &quot;fejzbuka&quot;. Tak naprawdę zostaje liczyć na to, że ktoś się puknie w łeb i pomyśli co tak naprawdę będzie z korzyścią dla budżetu, ludzi i sportu. Nie chce mi się wierzyć by przy rządowych propozycjach możliwe byłoby wpompowanie w sport grubej kasy.
Tylko pierw od czego trzeba zacząć. Trzeba zgromadzić ludzi z środowiska wokół siebie, a potem według mnie można coś działać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom