>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
w tym czasie wpłacałem przez pocztę ;p;p bo nie miałem w banku konta internetowego
No to pewnie wpłacając na poczcie wpisales pełny adres imie i nazwisko i to im wystarczy aby dojsc kto wpłacał itd.......Taki los dobrze ze ja wplacałem przez p24 ????
 
S 12

szymon5550

Użytkownik
Dlaczego wezwanie do prokuratury?
Ogólnie to śmieszne bo pierwsze pismo dostałem we wrześniu o stawienie się do urzędu celnego bla bla bla poszedłem z adwokatem pokazałem im legitymacje policyjną i przepis prawny , że służba celna nie może mnie przesłuchać , oni odesłali to do szczecina ci znowu do tego samego urzędu celnego oni zaś do prokuratury w mojej miejscowości ale ci nie podjęli się tego gdyż nie będą prowadzić śledztwa przeciwko swojemu policjantowi w tym czasie złożyłem pismo o eme (29 lat przepracowane ???? ) i odesłali to z powrotem , urząd celny wysłał to do prokuratury w Środzie i dzisiaj dostałem pismo o wstawienie się 20.03 , Oczywiście nie przyznam się bo przecież nie grałem . Wieć troche czasu się to ciągnie a ja nic nie wiem , nic mi jeszcze nie przedstawiono.
 
S 12

szymon5550

Użytkownik
No to pewnie wpłacając na poczcie wpisales pełny adres imie i nazwisko i to im wystarczy aby dojsc kto wpłacał itd.......Taki los dobrze ze ja wplacałem przez p24 ????
Niby tak ale jeżeli wypłacałeŚ ( ja akurat miałem w PKO) na konto w PKO to jeżeli wejdziesz w historie to jest czarno na białym napisane że kase przelewał ci Bah
 
J 7

jozek2012

Użytkownik
Ludzie zacznijcie w końcu czytać! Kolega już jakiś czas temu pisał, że ma taką sytuację. To nie żadna nowa sprawa. A znowu mnóstwo tych samych pytań od januszów. Ogarnijcie się ludzie w końcu!
Pół roku zajęło im zanim cos zrobili. Teraz kolega pójdzie, nic nie powie i minie kolejne pół roku. Zakładam, że chodzi o lata 2011-2012, więc jak im tak dalej pójdzie to się przedawni ????
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
szymon5550 : skoro byłeś na miejscu z adwokatem i pewnie zapoznał się on z całą tą sprawą to może podzielisz się w 2-3 zdaniach, co Twój prawnik sądzi o całej sprawie? Jest się czym przejmować czy to raczej pic na wodę cała ta akcja?
 
M 0

manzano

Użytkownik
Patrząc w przyszłość.

VPN jako rozwiazanie problemu?

Skoro obywatel Polski ma zakaz grania na terytorium Polski, to może grać z terytorium na przykład Malty? Jeśli tak, to wystarczy kupić usługę VPN [koniecznie usługodawce który nie przechowuje logów], ustawić sobie IP z Malty i w takim układzie : logujemy i zawieramy zakłady z poza granic Polski. Teoretycznie i praktycznie działamy legalnie.

Pozostaje jeszcze jedyny problem udokumentowania swojego pobytu za granicą, a może to władze w takim układzie nie są w stanie udowodnić nam że zawieraliśmy zakłady z terytorium Polski i jesteśmy bezkarni?
 
E 4

elmoo6

Użytkownik
No, drodzy Państwo, przypominam że jutro o 09:00 rozprawa w TK. Stanowisko Sejmu, Ministra Finansów, Ministra Gospodarki i Prokuratora Generalnego, które zostały przesłane do TK są takie same i stwierdzają, że przepisy Ustawy Hazardowej nie są niezgodne z Konstytucja. Zobaczymy co postanowią profesorowie prawa.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
była gadka wgl o grach wzajemnych w internecie? czy tylko o automatach gadają?
Sprawa dotyczy tylko i wyłącznie art. 14 ust. 1 i art. 89 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. Wyżej wymienione przepisy odnoszą się wyłącznie do gry na automatach, a nie do zakładów wzajemnych, także ten wyrok raczej nie będzie miał znaczenia dla zakładów wzajemnych.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
No to po co śmiecicie temat wy powyżej? że dziś cytuje:
&quot;No, drodzy Państwo, przypominam że jutro o 09:00 rozprawa w TK. Stanowisko Sejmu, Ministra Finansów, Ministra Gospodarki i Prokuratora Generalnego, które zostały przesłane do TK są takie same i stwierdzają, że przepisy Ustawy Hazardowej nie są niezgodne z Konstytucja. Zobaczymy co postanowią profesorowie prawa.&quot;
skoro to o smieszne automaty tylko chodzi
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
No to po co śmiecicie temat wy powyżej? że dziś cytuje:
&quot;No, drodzy Państwo, przypominam że jutro o 09:00 rozprawa w TK. Stanowisko Sejmu, Ministra Finansów, Ministra Gospodarki i Prokuratora Generalnego, które zostały przesłane do TK są takie same i stwierdzają, że przepisy Ustawy Hazardowej nie są niezgodne z Konstytucja. Zobaczymy co postanowią profesorowie prawa.&quot;
skoro to o smieszne automaty tylko chodzi
Postanowią to samo co w 2009 roku czyli nic ! ;) Nie widzicie debile że to jedna propaganda sts i bukmacherów naziemnych jakoś tłumów u nich nie widzę także to wszystko to jedna wielka lipa dostaną wezwanie ci którzy najwięcej trzęsą portkami i połowa tych nie świadomych debili im zapłaci druga połowa będzie się smiała i napierdalała na tabletach,komórkach i pc-etach rózniej maści tracąc przy tym gotówkę i od czasu do czasu coś wygrywając
 
C 445

cristovao

Użytkownik
czyli co to oznacza dla grających u zagranicznych buków?
nic bo rozprawa dotyczyła tylko automatów
Sędzia Biernat twierdzi,że brak notyfikacji daje podstawy Sądom do nie orzekania.
TK po raz kolejny ratuje tyłek nieRządowi, nie ucierpią podatnicy, kto w ogóle się spodziewał innego wyroku?
Polska straciła na tej ustawie 4 mld zł Ito tylko automaty) więc jakby teraz poszli do Sądów właściciele automatów to ok. 8 mld zł odszkodowań więc to prawie 12 mld zł przez prawie 6 lat !!! ????
 
A 144

askania

Użytkownik
piszesz ze dotyczyla tylko automatow, ja specjalista nie jestem i nie trafia do mnie takie prawniczy bełkot (typu pisma sadowe) ale tam cos bylo wspominane o zakladach wzajemnych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom