>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mam szklaną kulę. Obniżki podatków nie będzie. [...]
Nie będzie obniżki w jakim czasie? W ciągu najbliższego roku, obecnej kadencji Sejmu, w ogóle nigdy?
Obniżki nie ma. To jest jedyny konkret.
Rozmowa o niczym.
Było o nadziei. Natomiast Ty posiadasz szklaną kulę.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
trochę się zapędziliście, bo przecież w ogóle nie wiadomo, czy zagraniczne serwisy będą otwierali specjalne domeny dla polaków po wejściu w życie tej ustawy... a mamy do tego dobre ponad pół roku. Póki co chyba za wcześnie na jakieś dywagacje
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
trochę się zapędziliście, bo przecież w ogóle nie wiadomo, czy zagraniczne serwisy będą otwierali specjalne domeny dla polaków po wejściu w życie tej ustawy...
https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/decyzje-rzadu/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-grach-hazardowych.html

Najważniejsze rozwiązania:


  • Wyraźnie wskazano, że spółki akcyjne lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które mają siedzibę w państwie Unii Europejskiej lub państwie należącym do EFTA – będą mogły prowadzić w Polsce – za pośrednictwem utworzonego oddziału – działalność dotyczącą określonych gier hazardowych.
  • ..........................

Ten w/w oddział, to właśnie w przypadku zainteresowania legalną obecnością na polskim rynku, konieczność powstania płacącego podatki w Polsce nowego podmiotu, takiego jak np. Bet365.pl itd. - o czym pisałem poprzednio, powołując się na model przyjęty w Hiszpanii i Włoszech.

Wg mnie, jest w wielu firmach zainteresowanie do takiego otwarcia u nas swoich oddziałów, o czym zaświadcza uprzednie zablokowanie u nich gry dla Polaków - bo zrobiły to dla lepszego klimatu w relacjach z polskimi władzami, przy planowanym ubieganiu się o zgodę na wejście na nasz rynek.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Niestety przez najblizsze 3 dni nie mam dostepu do komputera, a telefon nie poradzil sobie z linkami podanymi wyzej ...
Jest ktos w stanie opisac plus minus tresc tego i jakie to bedzie mialo przelozenie na nas, graczy internetowych? Skończy sie Korzystanie z takich stron jak pinnacle czy Sbobet? Czy jest cos napisanego o karach za granie? Beda blokowac strony bukmacherow ktorzy nie utworzyli polskiego oddzialu? Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@czoker, odpowiedź na zawarte w Twoim wpisie pytanie:
&quot;jakie to bedzie mialo przelozenie na nas, graczy internetowych?&quot;
będzie wiadoma dopiero po nowelizacji Ustawy hazardowej przez Sejm i zamieszczeniu w Dzienniku Ustaw jej tekstu, a nie obecnie, gdy sprawa jest dopiero na etapie ogłoszonego rządowego projektu tych zmian do Ustawy hazardowej.
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] nie wiadomo, czy zagraniczne serwisy będą otwierali specjalne domeny dla polaków po wejściu w życie tej ustawy[...]
Tak jak napisał Edi8,
będą mogły (prowadzić działalność. O domenach dalej).
Czy zechcą?
Są przesłanki. Wspomniane blokowanie i wyczekiwanie
ale są też inne.
Jeśli mnie pamięć nie myli, i nie pomyliłem osób,
posiadacz domeny b e t 3 6 5 . p l ładnie swego czasu przekierował ją na serwery dns b e t 3 6 5 . c o m.
Przy czym ucinając dyskusję nie chciał rozmawiać o szczegółach.

Dzisiaj widzimy, że abonentem domeny jest bet365 Group Limited z siedzibą w Stoke-on-Trent (G B). Mniejsza o to czy &quot;musiał&quot; się ugiąć i domenę przekazać za darmo czy doszło do zakupu nawet &quot;symbolicznego&quot;, pod potencjalnym szantażem prawnym. Nie wiadomo.

W jakimś celu ją trzymają. Nie tylko po to aby nie stracić tzw. ruchu na domenie bo przekierowania na główną domenę firmową, obecnie nie ma.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeśli mnie pamięć nie myli, i nie pomyliłem osób,
posiadacz domeny b e t 3 6 5 . p l ładnie swego czasu przekierował ją na serwery dns b e t 3 6 5 . c o m.
Przy czym ucinając dyskusję nie chciał rozmawiać o szczegółach.


Dzisiaj widzimy, że abonentem domeny jest bet365 Group Limited z siedzibą w Stoke-on-Trent (G B). Mniejsza o to czy &quot;musiał&quot; się ugiąć i domenę przekazać za darmo czy doszło do zakupu nawet &quot;symbolicznego&quot;, pod potencjalnym szantażem prawnym. Nie wiadomo.


W jakimś celu ją trzymają. Nie tylko po to aby nie stracić tzw. ruchu na domenie bo przekierowania na główną domenę firmową, obecnie nie ma.
To jest chyba dosyć istotna informacja i faktycznie może będzie m.in. tak jak we Włoszech.
Czyli jeśli doszłoby do takiej sytuacji, to dla Polaków 365 przeniósłby nasze konta z domeny głównej, na .pl i wszystko (poza kursami niestety) byłoby &#39;po staremu&#39;, dobrze rozumuję?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z tego co wiem odnośnie grania we Włoszech, to od momentu powstania Bet365.it ( co było powiązane z zablokowaniem przez władze dostępu do głównej domeny tej ale i innych firm ) granie tam wymagało przejścia rejestracji w Bet365.it od początku - jako że w nowym na gruncie włoskim podmiocie; natomiast włoscy gracze w Bet365.com otrzymali czas na odbiór swoich depozytów.
Tak więc nie było tam procedury automatycznego przejścia na Bet365.it - co chyba jest w sumie plusem, gdyż odnosząc to do polskich realiów, dawałoby to &quot;gotowca&quot; fiskusowi do ewentualnego przyjrzenia się przepływom pieniędzy na bankowych kontach tych osób.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dodam, że domena niższego rzędu, .com.pl (a realnie, subdomena choć tak nie jest określana) również jest w posiadaniu tej firmy.
Edit:
jeśli TAKI bukmacher zdecydowałby się &quot;zalegalizować&quot; w Polsce, to co zrobią pozostali?
Edit2: powstanie wielkie pole ziemniaczane czyli kartoflisko ;)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Panienie panowie-na 99,99% bedzie tak,jak pisze edi!!!!
-Co radze BARDZO WAZNE!!!,TAK BYLO w ZACH EU,bedzie i w PL!!!!!
bedzie podatek od zysku na czysto-ile? ..........Zalezy kogo se wybierzecie!!!!
Nie radze obstawiac zakladow dlugoterminowych!!!!Bezdzie zwrot! Natomiast bierzcie wszelakie bonusy,jakie sa dostepne!!!!Potem beda takie same!!!Np: bierzecie bonus365,znany i lubiany,i o ile b365 uzyska licencje w PL bedzie mozna uzyskac drugi raz bonus.!!!!
jeśli TAKI bukmacher zdecydowałby się &quot;zalegalizować&quot; w Polsce, to co zrobią pozostali?
Powiem wam tak:
W Hiszpani licencje ma zaledwie ok 10 bukow!!!Sa ta: bwin,b365,WH,pochodne Unibet i Ladbrookes-reszta to pochodne wyzej wymienionych!!!.
Nie bojcie sie o kursy!Beda takie same!!!!!!!!
Jedyne co,bedziecie musieli zaplacic to haracz(podatek) od waszch znajomosci bukmacherskich.
pzdr
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie radze obstawiac zakladow dlugoterminowych!!!!Bezdzie zwrot!
Mógłbyś rozwinąć temat? Powiedzmy, że mam postawione zakłady na mistrzostwo NBA i NHL. Playoffy kończą się gdzieś w połowie czerwca. Czy te zakłady są bezpieczne? A jeśli będzie zwrot, to otrzymam całą sumę jaką postawiłem na dany zakład niezależnie od tego jaki będzie aktualny kurs na tą drużynę?

natomiast włoscy gracze w Bet365.com otrzymali czas na odbiór swoich depozytów.
Tzn. odzyskali tylko depozyty czy całość kasy jaką mieli na koncie? A co z zakładami długoterminowymi?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Mógłbyś rozwinąć temat? Powiedzmy, że mam postawione zakłady na mistrzostwo NBA i NHL. Playoffy kończą się gdzieś w połowie czerwca. Czy te zakłady są bezpieczne? A jeśli będzie zwrot, to otrzymam całą sumę jaką postawiłem na dany zakład niezależnie od tego jaki będzie aktualny kurs na tą drużynę?
Dokładnie!Otrzymasz całkowity zwrot niezależnie od aktualnego kursu.Dla niektórych graczy będzie to korzystne gdy danej drużynie zwyczajnie nie idzie, a dla drugich z kolei,gdy będą teoretycznie coraz blizej wygranej tez dostana zwrot 100% stawki.Wszysko zależy,kiedy te przepisy wejdą...
Info oparte o sytuacje jaka była w Hiszpanii,w PL może będzie inaczej,choć wątpię.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
Słuchajcie słyszeliście że złapali gracza grającego w jednym z buków internetowych? ponoć wypłacił 10.000 i bank się skapnął powiadamiając urząd skarbowy. Z tąd moje pytanie, jak będę robił niskie przelewy tak do 500 , czasem ponad 500zł co jakiś czas to raczej powinno być ok?
 
D 0

damianos500

Użytkownik
Słuchajcie słyszeliście że złapali gracza grającego w jednym z buków internetowych? ponoć wypłacił 10.000 i bank się skapnął powiadamiając urząd skarbowy. Z tąd moje pytanie, jak będę robił niskie przelewy tak do 500 , czasem ponad 500zł co jakiś czas to raczej powinno być ok?
nie panikuj,nie sądzę żeby kogoś złapali,bo chłopaki nawet tu na forum robili wyższe przelewy i nic.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
od 1 listopada 2014 roku w Wielkiej Brytanii obowiązuje nowe prawo( https://www.gov.uk/gambling-tax-reform-new-rules-from-1-december-2014 ). Ktoś wie co ono oznacza dla graczy?
Rozumiem, że zmiany dotyczą bukmacherów. Co oznacza dla klientów?
December to grudzień a nie listopad ????
W/w prawo wprowadza termin &quot;miejsce konsumpcji&quot; oferty firmy bukmacherskiej i 15% podatek, który te firmy będą płaciły od zysku.
Ten nowy podatek nie dotyczy tam grających.
.
 
O 5

olex13

Użytkownik
Wytłumaczy ktoś o co chodzi z tą nowa ustawą i jak to będzie się miało do grania np w bet 365 na terenie naszego pięknego kraju???Będzie legalka czy też nie,wejdzie ten buk na nasz kraj czy im to się nie opłaca?
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
December to grudzień a nie listopad ????
W/w prawo wprowadza termin &quot;miejsce konsumpcji&quot; oferty firmy bukmacherskiej i 15% podatek, który te firmy będą płaciły od zysku.
Ten nowy podatek nie dotyczy tam grających.
.
Wiem jak się miesiące po angielsku nazywają.
Od bukmacherów dostawałem takie informacje:
IMPORTANT ACCOUNT INFORMATION
We would like to inform you of a change in gambling legislation in Great Britain that takes effect on 1st November 2014 – the new Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. This results in all gambling in Great Britain being regulated by the British Gambling Commission and we have updated our website accordingly to reflect this.
Ladbrokes has been licensed and regulated by the British Gambling Commission in respect of most of its business since the introduction of the Gambling Act 2005 and this latest change in legislation just means that more of its business will now also come under British regulation.
This does not affect gambling outside of Great Britain, which, in the case of this website, continues to be licensed by the Government of Gibraltar and regulated by the Gibraltar Gambling Commissioner, but does result in a change to our terms &amp; conditions in respect of ‘2. Parties’ and ‘31. Disputes’ – click here to view our full T&amp;Cs.
Kind regards,
The Ladbrokes Team
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom