>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
C 445

cristovao

Użytkownik
ja jestem z tych osób które wierzą, że bet365 wejdzie na PL rynek (jeżeli projekt ustawy się nie zmieni), jeżeli nie wejdzie to dla mnie to będzie rozczarowanie, ja jednak wierzę, że ten buk nie oleje PL rynku
w czerwcu 2016
BaH ~ 31 mln odsłon ok. 5,2 mln internautów
Bet365 ~ 21 mln odsłon ok. 4,6 mln internautów
ktoś powie ok to tylko wejścia na stronę np. w celu sprawdzenia kursów albo kliknięcie w link reklamowy ale jednak ruch jest dość spory ze strony PL obywateli na ich stronę
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
ja jestem z tych osób które wierzą, że bet365 wejdzie na PL rynek (jeżeli projekt ustawy się nie zmieni), jeżeli nie wejdzie to dla mnie to będzie rozczarowanie, ja jednak wierzę, że ten buk nie oleje PL rynku

w czerwcu 2016
BaH ~ 31 mln odsłon ok. 5,2 mln internautów
Bet365 ~ 21 mln odsłon ok. 4,6 mln internautów

ktoś powie ok to tylko wejścia na stronę np. w celu sprawdzenia kursów albo kliknięcie w link reklamowy ale jednak ruch jest dość spory ze strony PL obywateli na ich stronę
No i co z tego że wejdą jak przerzucą podatek na graczy? Co ci z takiej gry?
 
M 7

mojagosia123

Użytkownik
Tak były, np. od kilku lat Pinnacle nie świadczy już usług rezydentom W.Brytanii, gdyż nie chce płacić wprowadzonego tam podatku od zysku zagranicznych firm bukmacherskich - i zrobili to pomimo obszerności tamtego brytyjskiego rynku a zatem kosztem utraty poważnych wpływów.
Kilka razy w tym wątku było to już omawiane, choćby tu:
https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-353.html#post6003777
A jak ma się sprawa we Włoszech
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Ważna sprawa: ustawa hazardowa jest teraz w Komisji Finansów Publicznych.
http://e-play.pl/projekt-ustawy-hazardowej-skierowany-komisji-finansow-publicznych/
Tutaj jest do nich kontakt: http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/contact.xsp?type=FPB
Pisać, pisać i jeszcze raz pisać. W tym jedyna nadzieja w Sejmie, która umiera ostatnia.
tutaj skład Komisji
http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADKOMST&amp;amp;NrKadencji=8&amp;amp;KodKom=FPB
przewodniczącym jest Sasin (bardzo znany) kontakt na e-mail oraz Twitter
http://jsasin.pl/kontakt/
jest w tej Komisji dużo posłów &quot;medialnych&quot; nawet z PO więc warto do każdego uderzyć, że projekt MF to bubel
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Na koniec wczorajszej szopki w sejmie Janczyk powiedział że kwestia opodatkowania będzie dyskutowana jeszcze więc może się jakoś uda to zmienić. Ludzie to krzyczą że monopol beee i zły. Ale serio kogoś tu obchodzi monopol na automaty? bo ja mam to w dupie . Jeżeli zmienią opodatkowanie w bukmacherce to ta ustawa jest ok . Inna sprawa że gdyby PiS stworzyło dobrą ustawa to by mieli więcej kasy do budżetu ale skoro chcą monopole itd to ich sprawa . Niech tylko zmienią podatek i dla mnie jest git. Gowin i Polska Razem będą nad tym mocno pracować i oby się udało.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Z tego co widzę jest zbyt duże ciśnienie na szybkie uchwalenie tej ustawy, żeby można było cokolwiek zrobić. Oczywiście zawsze warto spróbować wywrzeć presję na legislatorze, ale uważam, że tylko i wyłącznie medialne metody mogą przynieść jakikolwiek skutek.
Pisanie maili można sobie odpuścić, bo posłowie codziennie dostają ich setki/tysiące i po prostu 99% z nich mają w d**ie. Można pisać tam gdzie zobaczy to duża grupa osób, np na portalu wykop.pl:
http://www.wykop.pl/link/3354793/rzad-zmierza-do-cenzurowania-internetu-poprzez-hazard/
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Powiem krótko jak naród głupi to niech cierpi...Ilu tu z was zaglosowalo za PIS pewnie boi sie teraz przyznac...Ja wiem tyle ze po nich mozna bylo sie wszystkiego spodziewac...A mowilem ze moze byc gorzej niz za Kapicy...I no coment...4 mies gry zostalo a potem??????
 
F 40

fly198

Użytkownik
Powiem krótko jak naród głupi to niech cierpi...Ilu tu z was zaglosowalo za PIS pewnie boi sie teraz przyznac...Ja wiem tyle ze po nich mozna bylo sie wszystkiego spodziewac...A mowilem ze moze byc gorzej niz za Kapicy...I no coment...4 mies gry zostalo a potem??????
jak to co ???? przechodzisz z szarej strefy do bardziej szarej strefy :cool: mało się zmieni teraz tez grasz nielegalnie ;)
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Nawet rząd nie ukrywa, że obejście blokady będzie dziecinnie łatwe. Tu chodzi o coś zupełnie innego, mianowicie o wymuszenie na bukmacherach zamknięcia oferty dla rezydentów RP. Poza tym przy ewentualnym procesie, nie będzie już mowy o tym, że się nie wiedziało, że granie jest nielegalne czy ustawa była niezgodna z prawem UE.
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Zamierzam grać nawet po 1 stycznia i mam gdzieś co chazarzy uchwalają .Najwyżej dołączę do Piskorskiego za postawienie 500 pln na Real Madryt . Bukmacherzy z Azji czy z Rosji na pewno Polaków nie usuną po 1 stycznia , ewentualnie dostanę zarzut od chazarstwa , że jestem ruskim szpionem bo postawiłem w betcity zakład na zwycięstwo Trumpa , bo Trump lubi Rosję bu bu ha ha ha .
 
L 124

lemko

Użytkownik
Wywiad w Radiu Szczecin, w którym w taki sposób wypowiadał się człowiek reprezentujący Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich.
???? ???? ????
Łukasz Borkowski zwracał uwagę na fakt, że znowelizowana ustawa hazardowa będzie dobra dla branży bukmacherskiej, ponieważ pozwoli zmniejszyć szarą strefę. Obecnie stanowi ona 90 procent. Dodał, że z informacji MF wynika, iż w ostatnim czasie 13 operatorów złożyło wniosek o możliwość oferowania zakładów przez internet.
http://e-playpoker.com/marcin-horecki-nowelizacja-ustawy-hazardowej-nie-wyprowadzi-pokera-z-szarej-strefy/
Z tego co widać, to STS ten gó*niany projekt lobbuje swoimi mackami (w Sejmie posłanka PO zadawała pytanie n.t. ustawy pod STS - o zdarzenia wirtualne).
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Tu nie ma co dyskutować i protestować , bo oni wasze protesty mają w 4 literach . Po prostu od 1 stycznia kto nie porzuci gry u bukmacherów będzie uznany za terrorystę i może się spodziewać najazdu miśków o 6 rano . Były wybory trza było głosować na PO , Kapica dalej by sobie z tego jaja robił ,a z Kaczyńskim żarty się kończą . Wspomnijcie moje słowa . Kto ma władze może wszystko . Weżcie żony , dziewczyny idzcie do kina na kolację zamiast komentować każde pierdnięcie chazara , który coś powie na temat tej ustawy . Na nic wpływu nie macie , bo dzieci i ryby głosu w Judeopolonii nie mają . Pozdrawiam. Tutaj rządzi soros i spółka chyba nie jest trudno to zrozumieć .
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
sts lobbuje bo dla nich wazniejsze jest by inni nie zarobili - kasa juz teraz sie u nich zgadza wiec po wejsciu ustawy gorzej (dla nich) nie bedzie.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Łukasz Borkowski zwracał uwagę na fakt, że znowelizowana ustawa hazardowa będzie dobra dla branży bukmacherskiej, ponieważ pozwoli zmniejszyć szarą strefę. Obecnie stanowi ona 90 procent. Dodał, że z informacji MF wynika, iż w ostatnim czasie 13 operatorów złożyło wniosek o możliwość oferowania zakładów przez internet.
Ciekaw jestem co to za firmy, czy coś na miare Forbetu czyli PL, czy zagraniczne buki typu bet365, które chcą się zarejestrować w PL i płacić w Polsce wysokie podatki w co szczerze wątpie aby mialo miejsce...
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ciekaw jestem co to za firmy, czy coś na miare Forbetu czyli PL, czy zagraniczne buki typu bet365, które chcą się zarejestrować w PL i płacić w Polsce wysokie podatki w co szczerze wątpie aby mialo miejsce...
Kilka większych buków zagranicznych poważnie rozważa wejście na rynek polski nawet przy obecnych podatkach, mniejsi wycofają się. Złożenie wniosku to na razie jedynie wstępne zainteresowanie rynkiem, nie oznacza to że wszyscy wnioskodawcy wejdą do Polski a pamiętać też trzeba, że procedura przyznania licencji trwa parę miesięcy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom