>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

USA kraj wolności

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
niestety mnie również nie przekonuje. dość tendencyjny film. W Stanach &quot;nie dyskutuje&quot; się z Policją. Jeśli zachowujesz się odpowiednio, Policja nie może Ci nic zrobić. Natomiast &quot;byle pierdnięcie&quot; przy funkcjonariuszu powoduje, że zakres uprawnień policemana znacznie się rozszerza. Ta grupka ewidentnie miała na celu wywołanie szumu. Dostali ostrzeżenia, więc mieli wybór. W Stanach miejsca poświęcone historii, tradycji (w tym np. właśnie monumenty Prezydentów Stanów Zjednoczonych ) to miejsca szczególne, przeznaczone do oddawania hołdu tym osobom czy wydarzeniom i nikt się nie będzie z takimi idiotami jak ta grupa cykał. Zresztą, już sam fakt powoływania się przez tych ludzi na jeffersonowską ideę wolności w odniesieniu do swojego durnego zachowania, świadczy o ich poziomie. Żeby była jasność - Jefferson nie był zwolennikiem idei wolności głupoty.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Dear God! Najpierw jeden temat, ze w Polsce jest jak na Bialorusi lub jak w Chinach, teraz, że USA nie jest wolnym krajem. Ludzie! Jak jesteście tacy zniewoleni i tak Wam źle to wyjedzcie do peruwiańskiej dżungli. Tam nie ma żadnego prawa, rządu, podatków... Raj.. Czyż nie?
 
homel 918

homel

Użytkownik
I jeszcze ludzie daja sie nabierac na takie prowokacje, ktore sa wywolywane zeby sobie liczbe oglądalności nabyc, a pozniej wrzucaja tu taki filmik jako przyklad jak to zle nawet w Ameryce. i mysla ze sa madrzejsi od innych, oswiecieni, bo wiedza ze w Ameryce nie ma &quot;wolnosci&quot;. Ten temat do kosza powinien wpasc.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dość długo śledziłem kanał Love Police na YT. Prowadzi go koleś który jest anarchistą, a przynajmniej moim zdaniem do takich się zalicza. Staje z megafonem w Londynie i krzyczy na około &quot;pouczając&quot; ludzi (tak w ogromnym streszczeniu, ale sam sposób w jaki to robi jest dość ciekawy) Do tego sprzeczki z policją, ochroną, w wielu przypadkach ma rację, ale czasami chyba przesadza. Czasami zachowania policji też są absurdalne i można w tytule zmienić na Anglia kraj wolności ;) W czasie kiedy był ślub pary królewskiej wsadzili go do aresztu na czas ceremonii pod jakimiś absurdalnymi zarzutami. Koleś oczywiście jest przeciwko monarchii w Anglii, tłumaczy że poza wysokim utrzymaniem tworzy ona także podziały społeczne i ktoś urodzony w rodzie królewskim od razu jest &quot;lepszy&quot; niż inny przeciętny Anglik.
W wielu krajach jest podobna sytuacja nie mówiąc już o Polsce, kiedy to policja wykazuje się nieznajomością naszego prawa. Na tym filmiku który Ty pokazujesz (widziałem go już wcześniej) to sytuację opisał wyżej kolega lukascash. Ta grupa ludzi akurat starała zwrócić na siebie uwagę i nie ma to nic wspólnego z niesprawiedliwością czy absurdalnym prawem USA, czy też prawach panujących w poszczególnych stanach.
Tutaj daję filmik kolesia o którym wspomniałem, tutaj akurat moment aresztowania:
http://www.youtube.com/user/cveitch#p/u/14/UscFYYCKOxg
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jeśli wciąż sądzisz, że USA jest krajem wolności obejrzyj poniższy film.
Dla mnie to jest pokazówka. A jeżeli mam być szczery to ta grupa &#39;wolnych amerykanów&#39; zachowywała się (nie wszyscy) jak grupa małp lub Palikot.
U nas jest w modzie ośmieszanie miejsc kultu, a w USA jest to niepisana reguła by zachowywać się &#39;properly&#39; - mogę być zrugany ale właśnie tak powinny służby reagować na Palikotyzmy i inne głupoty (2 gości przesadziło, ale tej pary co się obściskiwali to hmm nadużycie).
Show i lansowanie, głupota w miejscach kultu powinny być tępione niesamowicie. Z resztą w USA jest dziwne prawo i pewnie znalazł by się paragraf, że obściskując się w takim miejscu obrażają czyjeś uczucia/wyznania np gejów czy lesbijek
/Edyta
Tam jest tabliczka
QUIET - please respeckt - to małpowanie, luzakowanie nie jest na miejscu.
Musimy też odróżnić 2 kwestie- obraza rządzących i władzy (&#39;Matole&#39; etc.)
od obrazy miejsc kultu. W USA mimo, że na prezydenta X nie oddałem głosu to go kocham bo to mój prezydent, autorytet bo jest prezydentem najpotężniejszego kraju na świecie, tak samo tyczy się to zmarłych/byłych prezydentów. Dlatego akcja policji mnie nie dziwi - za dużo szeroko rozumianej wolności też jest nie dobrze (dlatego do niektórych miejsc kultu należy wchodzić odpowiednio ubranym np. kobiety zasłonięte dekolty i długie spódnice).
 
E 0

eljoniakos

Użytkownik
Palikot to mądry człowiek tylko jak widać nie każdy potrafi zrozumieć jego przekazy ale on jako jedyny pokazuje całą prawdę.
 
Do góry Bottom