>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open - turniej główny

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bopanna/Mergea-Fyrstenberg/Gonzalez 2-0
Bopanna/Mergea 1.70 MarathonBet
✅✅✅ IZZI
Nieźle się buki zabawiły z tym kursem. Powoli spada, ale dalej można złapać coś koło tego 1.7. Dla mnie to lekkie nieporozumienie, ale do rzeczy. Bopanny wyraźnie spuścili z tonu po wyśmienitym sezonie na trawie. Wiadomo, że zmiana nawierzchni etc, długo wchodzili na hard, jednak wśród przeciętnej gry potrafili zadziwiać doskonałymi zagraniami, szczególnie Florin. W Waszyngtonie nie wyglądało to źle, w pierwszej rundzie zaliczyli 3-setówkę z Murrayem i Nestorem, ale sam supertaj to był koncert w ich wykonaniu. W stolicy USA doszli do półfinału gdzie ulegli Braciakom, którzy w US Open series prezentowali się doskonale. Później słabszy Montreal i potknięcie się z Nole oraz Tipsą, przedziwne Cinci gdzie przepychali się z Mahutami, zakończyli ten mecz wygrana na przewagi w stb, jednak w kolejnym starciu ulegli po 3 setach Dodigom. Widać, że przed USO nie zagrali rewelacji, jednak też jakiejś wielkiej tragedii nie było. Wydaje mi się, że mieli trochę czasu na trening i ich gra powinna wyglądać coraz lepiej. W pierwszej rundzie ograli na luziku parę Krajicek/Monroe i można to traktować jako malutką wróżbę dobrej formy. Co do ich rywali, to Frytki w tym sezonie nie grają żadnej rewelacji, a ostatnio wręcz są na bakier z formą. Pisałem już o nich wcześniej i wydaje mi się, że wiele się nie zmieniło. Po sezonie na trawie wrócili na mączkę, wprawdzie zaliczyli finał w Umagu i połówkę w Kitzbuhel, ale to były ogórkowe 250-tki, gdzie mecze wygrywa się ograniem i solidnością. Co do gry na twardej nawierzchni, to wychodziło im to nieźle właśnie w turniejach najniższej rangi. Wielki Szlem to jednak inna bajka, a Bopanny to nie przeciętniacy z 250-tek. Widzę tutaj sporą przewagę po stronie pary hindusko-rumuńskiej, a kurs w granicach 1.7 jest sporym value.
Giraldo/Junaid-Murray/Peers 0-2
Murray/Peers 1.28 MarathonBet
✅✅✅ IZZI
Szczęśliwe losowanie Murrayów w pierwszych rundach. Zaczęli z amerykańskimi ogórkami, których odprawili niczym na treningu, a w kolejnej rundzie dostają sklejkę singlowo-deblową, jednak bez żadnego podejścia do ich poziomu. Giraldo może powalczyć coś w deblu na mączce, a na hardzie to już nie ten sam zawodnik. Podobnie Junaid, najwięcej ogrania ma na mączce, w większości w challkach, chociaż próbował też coś w 250-tkach. Jednak poziom najniższych rangą rozgrywek ATP to jego max. Tutaj dochodzi niewygodna dla niego nawierzchnia. W pierwszej rundzie ten składak męczył się z jakimiś challkowymi, jeśli nie itfowymi ogórkami, więc to wszystko pokazuje. Nie widzę tutaj większych szans dla nich. Murraye mają po raz kolejny łatwe zadanie, więc kurs na poziomie bliskim 1.3 to dobra promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Granie Lopeza w meczu z Rao to chyba jakis zart? Jak ktos ma taki pomysl niech sobie zobaczy wczorajszy mecz z Fishem. Ten mecz dlugimi fragmentami to poziom ITF. Gralo 5,6 slajsow i blad, i tak w kolko. Lopez top20 a gral jak 200 zawodnik. Zal bylo patrzec. Wygladal faralnie przy swoim podaniu, Fish go lamal kilka razy kabaret po prostu. Lopez mial farta ze Fish nie zamknal meczu w 4 setach, serwowal na mecz i przestal grac. Zaczely sie problemy z miesniami i przegral 5 gemow pod rzad, Lopez nic nie musial robic aby tak sie dzialo. 5 set to powinna byc egzekucja, a Fish mial kilka BP, Lopez sie bronil serwisem po prostu kabaret, koncowka snutna Fish juz nie umial chodzi i przegral, smutny koniec. Lopez nie zasluzyl na zwyciestwo, bo to byla parodnia tenisa z jego strony. Osobiscie nigdy w zyciu na niego nie zagram.
Rao na pewno nie jest w pelni zdrowy, ogladalem tylko TB w ostatnim secie i wygladal bardzo dobrze. Jak nie bedzie w takim stanie jak Fish w ostatnich gemach to Lopez nie ma szans ???? samym podaniem Rao zalatwi tutaj sprawe a Hiszpan sie sam przelamanie ???? Kabaret troche, no ale sorry naprawde wczorajszy mecz to byl kabaret i musialem to napisac...Ale wiadomo mecz meczowi nie rowny i moze Lopez zagrac jutro jak na top20 przystalo. Taki jest sport.
Rao 1,50
Wczoraj niestety praktycznie jedyna niespodzianka to mecz Dimitrova, jedyny mecz ktory mi nie wszedl... Ogladalem praktycznie caly mecz i na pewno wnioski sa takie, ze to Bulgar zagral bardzo bardzo slabo prawie 70 UE! Ale druga strona medalu jest taka ze to Kazach postawil tez mega warunki. Bylo wiele wymian na mega poziomie. Rosyjski Kazach po prostu wykorzystal slabszy mecz Dimitrova, a kiedy trzeba bylo zagrac na 100% swoich mozliwosci to zrobil to i wygral mecz. Jednak kurs 1,15 przed meczem to bylo nieporozumienie... Ale z drugiej strony, Kazach zagral swietny mecz, Bulgar bardzo slaby a mimo to bylo 5 setow i Bulgra przegral minimalnie...
Teraz gra z Cilicem, ktory broni tytulu. Widzialem wczoraj 3 set i naprawde wygladal blado. Serwis slaby masa bledow, nawet jak serwowal na mecz to Rosjanin mial swoje szane... Nie wyglada pewnie Chorwat, i zapowiada sie naprawde trudny mecz. Stawiam tutaj na jakis over, albo handi na Kazacha. Mecz zapowiada sie na mega zaciety, Kazach mam nadzieje bedzie dobrze wygladal fizycznie po prawie 4h meczu jak tak to Cilic bedzie mial duze problemy...
Oglądałes mecz Lopeza a widziałeś moze co Verdasco pokazał? Mi to wyglądało jakby Hiszpan po prostu sprzedał mecz bo poleciała na niego masowka...
Sam sie połamał na poczatku 1 seta w drugim to samo w 3 wygrał
Tie brake a w 4 wyglądało jakby tie brake musiał przegrać zeby tylko nie było 5 seta...
Raonic w trakcie meczu wyginał widać było ze go boli brał medicala a tu na forum leci masowka na 1.50 Raonic.
Sory ale Lopez jeśli wytrzyma ciśnienie to Kanadyjczyk sie spakuje moze byc tez krecz dlatego polecam granie Lopeza w Pinnacle. ✅
Dalej piszesz o Kukushinie ze kurs na Dmitrova był za niski 1.15 a ile miał byc? 1.30?
Bułgaria to zawodnik kilka klas lepszy i kursy były prawidłowe a se to czajnik bez psychy to juz inna para kaloszy...
Dzisiaj Cilic raczej łatwi pogoni Kukushina.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bułgaria to zawodnik kilka klas lepszy i kursy były prawidłowe a se to czajnik bez psychy to juz inna para kaloszy...
Lepszy ale gorszy bo przegrał, uwielbiam takie mądrosci... wlasnie na tym polega tenis czy boks tego dnia masz sie okazac lepszy, jak nie to won nie ma cie dalej i przegrywasz. Co to za gadanie, ze lepszy ale ciagle przegrywa bo czajnik. Psycha to 3/4 sukcesu w tenisie, reszta to przygotowanie fizyczne, praca nog itd. To jest wielka czesc tenisa, jesli widzisz, ze ktos tak uwala mecze to sam powinienes dojsc do wniosku, ze tam powinno moze i 1,50 byc.
Mahut 1.75 3/10 pinn⛔
Od Queens Club nie ma czegos takiego jak Garcia Lopez, po prostu nie istnieje. Wimbledon kompromitujaca wtopa z Pablo Andujarem, Hamburg krecz po trzech gemach, powrot dopiero na Winston Salem oczywiscie pierwsza runda z Lu 3-6 3-6. Hiszpan rozplynal sie i zagubil forme. Brakuje w jego grze agresywnosci, ambitnej walki o kazdy punkt. Mnostwo olewki, człapanie po krocie. Momentami Guillerme wyglada jakby byl niemieckim turysta, ktory chce sobie popykac troche w tenisa i gra jak taka ciota 60 letnia deliaktnie, leciutko aby przebic tylko. Nie wiem co sie z nim dzieje, zal na to patrzec. Wielkie meczarnie z Janko Tipsarevicem tylko potwierdzaja, ze cos jest nie tak w tej czesci sezonu jesli chodzi o Hiszpana. Ciezka 5-setowka a akurat obecnie kondycja i przygotowaniem fizycznym nie grzeszy.
Nie spodziewalam sie, ze jeszcze kiedys cos pozytywnego napisze nt. Mahuta bo wiadomo jak &quot;szanuja&quot; takich grajkow typerzy no ale wyglada to niezle. 3-0 z Querreyem robi wrazenie. Sam zagral slabo mimo to nie mozna odbierac zaslug Francuzowi. 7-5 7-6 7-5 dobry serwis, ataki, jak zwykle piekne artystyczne woleje. I to sa konrektne atuty w walce z Hiszpanem, ktory gra bardzo srednio z glebi z kortu a nie jest wielkim mijaczem atakujacych graczy. Przed USO forma Mahuta rowniez wyzsza niz Hiszpana takze jest tu zdecydowanym faworytem.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Oglądałes mecz Lopeza a widziałeś moze co Verdasco pokazał? Mi to wyglądało jakby Hiszpan po prostu sprzedał mecz bo poleciała na niego masowka...
Sam sie połamał na poczatku 1 seta w drugim to samo w 3 wygrał
Tie brake a w 4 wyglądało jakby tie brake musiał przegrać zeby tylko nie było 5 seta...
Raonic w trakcie meczu wyginał widać było ze go boli brał medicala a tu na forum leci masowka na 1.50 Raonic.
Sory ale Lopez jeśli wytrzyma ciśnienie to Kanadyjczyk sie spakuje moze byc tez krecz dlatego polecam granie Lopeza w Pinnacle.

Dalej piszesz o Kukushinie ze kurs na Dmitrova był za niski 1.15 a ile miał byc? 1.30?
Bułgaria to zawodnik kilka klas lepszy i kursy były prawidłowe a se to czajnik bez psychy to juz inna para kaloszy...
Dzisiaj Cilic raczej łatwi pogoni Kukushina.
Przecież grali niedawno w Cincinatti i Lopez łatwo ograł Raonica 2:0.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie wiem czy kogoś to interesuje, czy to ważne, ale Dominic Thiem obchodzi dzisiaj swoje 22 urodziny. Gra z Denisem Istominem o 20:00.
Dobrym przykładem w tym roku jest Chung który dzisiaj zagra z Wawrinką. On w swoich, tegorocznych urodzinach grał w kwalifikacjach 19 maja do French Open i był faworytem przeciwko Donaldsonowi i przegrał tam 6:0, 6:1.
Dobra ciekawostka ???? .
Z tym Cilicem to grajcie na &quot;Kukułkę&quot; +2,5 seta. Chorwat wcale nie wygląda tak dobrze jak rok temu, za to Kukushkin chyba gra tu życiówkę.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Nie wiem czy kogoś to interesuje, czy to ważne, ale Dominic Thiem obchodzi dzisiaj swoje 22 urodziny. Gra z Denisem Istominem o 20:00.
I tak i nie, ponieważ jak wiadomo każdy tenisista ma inną mentalność i nie wiadomo co ma w głowie w dniu swojego święta. Dobrym przykładem w tym roku jest Chung który dzisiaj zagra z Wawrinką. On w swoich, tegorocznych urodzinach grał w kwalifikacjach 19 maja do French Open i był faworytem przeciwko Donaldsonowi i przegrał tam 6:0, 6:1. Interesujące :]
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Roxanne
Ja rozumiem to wszystko tylko ze po meczu to kazdy mądry było byc mądrym przed meczem Bułgara z Kukułka.
Szukanie teraz czegoś w strone Kukułki to prawdopodobnie bedzie topienie pieniędzy bo kolega Widzu robi teraz z niego kogoś na równi z Dmitrovem i Cilicem a sory tak nie jest i nigdy nie bedzie pojedyncze mecze moze wygrać na 10 1 wygra ale 9 przegra wiec granie w jego kierunku to nieporozumienie.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
I tak i nie, ponieważ jak wiadomo każdy tenisista ma inną mentalność i nie wiadomo co ma w głowie w dniu swojego święta. Dobrym przykładem w tym roku jest Chung który dzisiaj zagra z Wawrinką. On w swoich, tegorocznych urodzinach grał w kwalifikacjach 19 maja do French Open i był faworytem przeciwko Donaldsonowi i przegrał tam 6:0, 6:1. Interesujące
taa :] zapominasz o fakcie, że Chung za clayem nie przepada i gra na tej nawierzchni mało. Na kwale Garrosa pojechał pod naciskiem federacji swego kraju prosto z Azji (Busan, Seul) gdzie w obu turniejach grał w finale i na hardzie. Prosto z samolotu wszedł na mączkę wymęczony dwoma turniejami na drugim końcu świata i dostał bęcki. Ja bym tutaj urodzinowych sensacji się nie doszukiwał. Czytałem gdzieś, że przed meczem we Francji zdążył poodbijać bodaj z godzinkę tylko treningowo. Inna sprawa, że jankes też ziemi nie preferuje.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
taa zapominasz o fakcie, że Chung za clayem nie przepada i gra na tej nawierzchni mało. Na kwale Garrosa pojechał pod naciskiem federacji swego kraju prosto z Azji (Busan, Seul) gdzie w obu turniejach grał w finale i na hardzie. Prosto z samolotu wszedł na mączkę wymęczony dwoma turniejami na drugim końcu świata i dostał bęcki. Ja bym tutaj urodzinowych sensacji się nie doszukiwał. Czytałem gdzieś, że przed meczem we Francji zdążył poodbijać bodaj z godzinkę tylko treningowo. Inna sprawa, że jankes też ziemi nie preferuje.
Urodziny nie są w tym meczu dla mnie główną kwestią tylko poboczną, ja tego meczu nie ruszam w każdym bądź razie. Czy był zmęczony poprzednimi turniejami to nigdy nie wiadomo ponieważ każdy organizm tym bardziej młody regeneruje się szybko. Lecz na pewno trochę w nogach miał i przelot swoje zrobił. Koreańczyk wygrał Savannah challenger przed French Open na mączce lecz wiadomo, że Amerykańska ziemia to inna bajka niż Europejska. To miała być tylko ciekawostka, pozdro ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Roxanne
Ja rozumiem to wszystko tylko ze po meczu to kazdy mądry było byc mądrym przed meczem Bułgara z Kukułka.
Szukanie teraz czegoś w strone Kukułki to prawdopodobnie bedzie topienie pieniędzy bo kolega Widzu robi teraz z niego kogoś na równi z Dmitrovem i Cilicem a sory tak nie jest i nigdy nie bedzie pojedyncze mecze moze wygrać na 10 1 wygra ale 9 przegra wiec granie w jego kierunku to nieporozumienie.
Widze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.... Na Grigora byl kurs 1,15 jak na mecz top20 z kolesiem z poza pierwszej setki...A Kazach to top50 i jak top50 gra na maksa swoich umiejetnosci to moze wygrac jak faworyt gra slabiej i tak sie wczoraj stalo. Taki Przysiezny by nie umial tego wykorzystac i nie ugral by wiecej niz 5 gemow mimo ze Bulgra gral bardzo slabo, a Kazach to zrobil bo nie ma miedzy nimi roznicy 2 klas... Ja szczerze mowiaz liczylem, ze Bulgar to juz jest taki zawodnik jak Bedych co odslyla takich grajkow bez mrygniecia okiem ale tak nie jest to nadal bardzo dobry gracz ale mega nie rowny, ktory w takim meczu popelnia prawie 70 UE, wiec o czym my tu mowimy. Zobacz sobie ten mecz i zobacz jakie wymiany wygrywal wczoraj Kazach i to On wytrzymal cisnienie wygral 2 sety pozniej dwa przegral a mimo to On w 5 secie pokazal kllase a nie ten niby lepszy o 2 klasy zawodnik? Taka sama sytuacja jak w meczu z Paire z Kei. Francuz wykorzystal slabsza gre Japonczyka a taki Souza by tego nie zrobil, dlatego ladowanie sie w takim mecz to byl blad. Bo w rzadnym fragmecie meczu Kuku nie byl slabszy od Bulgara, bys ogladal mecz nie znal sie na rankingu itp to bys powiedzial ze to Kazach jest top20 a nie koles co psuje co 3 pilke, nie wytrzymuje wymian popelnia DF w waznych momentach. Dlugi tekst i niech kazdy go bierze jak chce, jedni sie zgadzaja drudzy nie.
Jak Roxxx napisala tenis,sport to w duzej mierze dyspozycja dnia, slaszcza na takim poziomie. Dlatego ja wole grac challangery czy ITF tam kumaty gosc wyczai duze lepsze kursy a roznica to naprawde czesto 2 klasy... Tutaj jak koles z top60 ma swoj dziej spokojnie moze ograc niemal kazego, poza top 5? a kurs 1,15 jak by mial ugrac 3 gemy w meczu.
Cilica nie cenie jakos tenisiste, wygral WS wypadek przy pracy, ale to nie jest grajek top10 dla mnie, chodz jak Lopez top20 to naprawde rankingi mozna wlozyc miedzy bajki, ale kazdy ma swoje zdanie itp dla mnie Cilic to mega nierowny koles i nie blyszczy forma, Rosjanin wczoraj tego nie wykorzsytal, gdyby wygral 3 setac moglo byc ciekawie, Kuku pewnie wygra seta, dwa moze trzy i tyle takie moje zdanie.
Nie pamietasz jak na Wimbledonie Berankins prawie ogral Cilica, uratl go tak naprawde serwis. Grali jak rowy z rownym jaki wtydy byl kurs 1,10? To meczu Kazach ma tego jutro nie zrobic, czyli ugrac dwcoh setow moze zrobi krok wiecje i wygra mecz, zobaczymy jak bedzie wygladal fizycznie.
Tutaj jest pytanie czy watro grac kursy 1,10, 1,15. Ja ogolnie na poziomie ATP takich kursiw nie gram w 250 czy 500. Ale WS to wiadomo tasmy i gram takie kursy i staram sie naprawde je analizowac gdzie warto gdzie nie. Kazdego dnia sa takie niespodzianki wczoraj Grigor to byla jedyna...
Kazdy kto siedzi w tenisie od lat jak ja i Roxxx chyba nikt sie tu dluzej nie pisze to mamy swoje zdanie, nie ma zlotego kluczu`ze gram to to i mam pewne zyski ???? Tak czy siak ja sie tutaj przestaje udzialac bo nie ma w tym dziale nikogo poza Roxxx, ktory moze np mnie czegos nauczyc rownac sie doswiadczeniem itp. kazdy pisze analize kazdy sie zna niekiedy trafi niekiedy nie. Ale po co sie klocic, tyle tu bylo atakow np na Roxx jakis klotni. Ja tam wyroslem z udowodnienia zdania innym itp dzisiaj napisalem opinie na temat meczu Kuku z Grigorem i juz sie odezwaly madre glowy ze stawiam kuku na tym samym poziomie co Grigora, a kilka godzin wczesniej Bulgar mogl nie ugrac seta:0! dlugi post w ktorym na swoj sposob tlumacze co sie wczoraj stalo itp mecz Lopeza parodia, a mecz Grigora.... duzo zostalo napisane koncze znowu tak smao.... Kuku zagral swietny mecz, mega poziom... Grigor zagral fatalnie masa UE itp a i tak mecz byl wyronany... Jak by Bulgar gral na 70% swoich mozliwsco to zamyka mecz w 3 setach, ale nigdy nie wiesz stawiajac na zawodnika czy on zagra na 70% czy 30% albo czy chwilami bedzie gral 60% a wiekszosc meczu na 30%. Nie wiesz tego, piszesz analize ale to zalezy od zawodnikow. Ten mecz to w pelni pokazuje ???? `ale moge sie mylic ???? `
Jeszcze jedno... kolega pisze madra rzecz a i tak chyba sam tego nie widzi bo sam sobie przeczy. Jasne zgadzam sie, moze przesadziles z liczbami ale na 100 mczy na pewnoz 65 wygra Bulgar a 25, Kuku. Jak typujesz doga modlisz sie zeby to byl ten dzien. Zeby Grigor zagral na 60% a Kazach na stowe. Na tym to polega, w HP sie dzieci ciesza ze tarfily kusr 4 czy 5. Fajnie, ale czy to robi z nich geniuszy? Chyba nie? W tenis grajac co 2 czy 3 mecz na doga najprawdopodobniej wyjdzie sie na plus jak bedziesz mial troche szczescia. Przy graniu dogow moim zdaniem szczescie jest najwazniejsza, ale jest to tez matematyka, kto chce niech tak gra. Ja skupiam sie na mniejszych kursach a w miare pewnych na nizszych poziomach jest to duzo latwiejsze bo sa tam zawodnicy do dominuja maja bilanse w sezonie np 80/10. Maja kilka ITF na koniec i wiekosc meczy wygrywaja bez problemow a kursy 1,30 w duzej wiekszosc. Duzo jest takicg grajkow, z czasem przechodza na wyzszy szczebel challangery, ATP. Nazwiska? Kubler, Toro, kilku Wlochow tam co tydzien turniej... Na hardzie tez jest 2,3 domitarorow czesto szukanie meczy w ITF polega na szukaniu danych nazwisk sprawdzonych i tylko pytanoe czy kurs jest do gry ???? Teraz duzo wlasnie takich zawodnikow przeszlo polke wyzej jak Toro, Kubler i wielu innych, ale za nich sa inne nazwiska ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
US OPEN M – R64
Denis Istomin – Dominic Thiem
3.09.2015 / ok. 20:00
Dominic Thiem @ 1,751 ✅
Pinnacle

wynik: 4-6, 4-6, 0-1 krecz Istomina
Jeśli chodzi o mecze Istomina to analizę rozpocznę klasykiem – Istomin jest parówą nad parówami. Przebijaka z Uzbekistanu z dobrym serwisem, któremu ktoś zapomniał przeciąć pępowinę, zmierzy się z młodym talentem z Austrii, który ostatnio charakteryzuje się rzucającym się w oczy kolorem włosów – no i ma dzisiaj urodziny :jezora: Istomin to dobry serwis i przebijanie głównie z okolic linii końcowej okraszone masą niewymuszonych błędów. Uzbek czuje się najlepiej na szybszych nawierzchniach, jednak prezentuje bezpłciowy w mojej opinii styl gry, łatwy do rozszyfrowania. W pierwszej rundzie Denis pokonał po 4 setach Benjamina Beckera, a cały ten mecz z punktu widzenia przebiegu, solidności własnego podania i regularności był jedną wielką patolką. Dominic Thiem to jeden z młodych gniewnych z Austrii, zdecydowanie lepiej idzie mu gra na mączce, jednak potrafi również zagrać dobre spotkanie na hardzie. Dominic broni punktów za R16 z zeszłego roku, więc motywacyjnie powinno być OK. W drugiej części sezonu na hardzie Austriak co prawda nie błyszczał, bo przegrywał mecze z Klizanem w Cinci i z Gulbisem w Montrealu (tam akurat Łotysz grał znakomity turniej, więc porażka z nim nie hańbi), jednak w Nowym Jorku w pierwszej rundzie gładko odprawił innego ceglarza Gimeno-Travera. Wcześniej na cegle zgarnął w fajnym stylu dwa tytuły (Umag i Gstaad), zaliczając serię 12 zwycięstw z rzędu. Owszem, Austriakowi często zdarzają się na korcie momenty słabszej dyspozycji czy symptomy braku regularności. Owszem, hard nie jest jego ulubioną nawierzchnią. Dzisiaj jednak poziom trudności nie jest w mojej ocenie wysoki, gdyż Istomin nie należy do jakichś wirtuozów ani nie błyszczy ostatnio super formą. Dominic na hardzie potrafi sprawić problemy zawodnikom o wiele lepszym niż Denis (chociażby świetny występ w Miami w marcu, gdzie musieli uznawać jego wyższość Lopez, Mannarino czy Jack Sock, a Murray potrzebował 3 setów żeby go przejść). Początkowy kurs na zwycięstwo Thiema oscylował w okolicach 1,5, po wzrostach stał się w mojej ocenie bardzo atrakcyjny, wręcz przesadzony, dlatego pobieram i liczę na fajne spotkanie. Scenariusz dla Thiema zatem taki: Wygrana z uzbeckim parówczakiem, mała urodzinowa balanga i za dwa dni Anderson w R32 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Tenis by Dawid 982,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Moje pierwsze analizy tutaj (w lipcu udzielałem się w typach dnia)
Darcis – Federer (godz.1:00)
Typ: under 27,5 gema ✅✅✅ (na luzie 22 gemy)
Kurs: 1,8

Witam. Tutaj myślę, że Roger szybko upora się z Belgiem nie tracąc żadnego seta i nie dając przełamać się ani razu. Zbyt dobrze gra Roger, znakomity serwis i klasa jeśli chodzi o wymiany, tym bardziej, że Steve to zawodnik, który gra pasywnie. Głównie oddaje piłkę slajsowanymi uderzeniami z jednoręcznego backhandu. Roger będzie to bezwzględnie wykorzystywał, bo błędów to on raczej mało popełnia, tym bardziej, że rywal z niższej półki (Steve głównie liczy na błędy rywali niż na swoje winnery). W pierwszej rundzie Roger ograł łatwo Leonardo Mayera (bardzo szybko), tracąc tylko 5 gemów w całym meczu ! Czyli w sumie było ich 23. Teraz rywal z którym nigdy o dziwo nie grał, więc tym bardziej ciężko będzie Darcisowi. Nie daje tutaj większych szans dla Belga. Wystarczy 3x6:3 – jak najbardziej do wykonania.
Bellucci – Nishioka ⛔⛔⛔(bardzo słaby mecz Japończyka ;/)
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,61

Imponuje mi młody Japończyk, zagrał tutaj 3 rundy kwalifikacji i teraz druga runda z Belluccim, który jest tutaj do ogrania. Brazylijczyk nie jest w najwyżej formie i ostatnio gra mocno w kratkę. Myślę, że nie da rady wygrać tutaj 3:0. Zbyt duże wahania formy w czasie meczu. Japończyk był skazany na porażkę z Mathieu, który ostatnio jest w niezłym gazie, lecz to on wygrał 3-2. Przegrał 3 seta po TB, w którym miał piłkę setową, ale już kolejne dwa wygrał 6-2 i 6-1. Czyli w pełni zasłużona wygrana mimo wyniku 3-2. Bellucci może tutaj zagrać na wymęczenie, bo jednak wymieniać piłkę potrafią oboje, lecz to młody Japończyk jest po kilku rundach kwali i może być zmęczony, więc uważajcie z tym typem. Traktuje go eksperymentalnie. Dodam, że Bellucci ostatnio traci sporo setów, poza tym meczem z Wardem z ubiegłej rundy, ale ten jest w dość niskiej formie.
Bemelmans – Sock
Typ: over 3,5 seta ✅✅✅ lub Bemelmans +6,5 gema ZWROT
Kurs: 1,72 lub 1,8

Od razu mówię, że nie oglądałem meczu Bemelmansa, lecz wynik imponujący. 3-1 z Mullerem, który bardzo lubi hard i ma świetny wyrzucający serwis. Rzadko daje się przełamywać i potrafi napsuć krwi najlepszym zawodnikom z topu, więc szacunek dla Belga. Ruben ostatnio był w słabej formie, lecz możliwe, że przygotował się na szlema. Słaba forma przed szlemem=wysokie kursy. Tutaj już zrobił swoje i nie będzie miał nic do stracenia. Gra z gospodarzem, który ma duże wahania formy, lecz Belg gdy jest w swojej normalnej formie potrafi grać fantastycznie, nieraz widziałem jak pokazywał klasę. Wymiany i serwis potrafią być jego zabójczą bronią, szczególnie to pierwsze. Sock ostatnio raczej nie imponuje wymianami, ale potrafi za to świetnie serwować. Panowie ostatnio spotkali się, gdy Ruben był w słabej formie. Mimo to doprowadził do TB, ale w efekcie przegrał 2-0. Tutaj będzie miał większe szanse na urwanie chociaż seta. Myślę, że to prawdopodobne rozwiązanie. Możliwe, że handi +6,5 gema to bezpieczniejsze rozwiązanie, ale ciężko mi to ocenić. Jeśli Bemelmans ugra seta to i handi raczej pokryje. Gorzej jeśli przegra 3 sety w TB. Sock w poprzedniej rundzie ograł Estrelle bardzo pewnie, lecz ten ostatnio gra słabiej i nie jest fanem twardych kortów.
Karlovic + Mahut @2,35 ⛔⛔⛔
Kolejnym moim typem jest dubel. Kilka słów o tych zawodnikach. Karlovic jak wiadomo atomowy serwis i...tylko serwis. Ostatnio bardzo poprawił wymiany, w których nie jest na straconej pozycji. Imponują mi jego niektóre winnery, bo wali ile fabryka dała i coraz częściej trafia. Potrafi napsuć krwi najlepszym. Murrayowi ostatnio urwał seta, a w tym sezonie jako pierwszy ograł Djokovicia. W ostatnim turnieju o włos był od zwycięstwa z Wawrinką, który jest w dość wysokiej formie. Ostatnio ograł bardzo pewnie Delbonisa, ale to rywal w słabszej formie, tym bardziej na hardzie. Teraz Vesely, myślę, że to odrobinę lepszy rywal od Federico, lecz to będzie dalej mało na Chorwata. Z drugiej strony Vesely ograł w tym sezonie Ivo, ale wtedy akurat był dołek dla niego i do tego mączka, którą raczej odpuszcza. Jeśli Ivo będzie dziś w normalnej, codziennej dyspozycji serwisowej wygra ten mecz spokojnie, przynajmniej po trzech TB.
Drugi mecz to Mahut, który imponująco ograł zawodnika gospodarzy, który ostatnio gra nieźle. Był tutaj skazywany na pożarcie, a wygrał 3-0. Grał świetnie i wygrał zasłużenie. A teraz jego rywalem będzie Garcia, który ostatnio gra słabo. Wygrał w pięciu setach z Tipsareviciem, ale ten też ostatnio gra słabo. Garcia ostatnio przegrywał z Lu, Munarem (wo), Andersonem, Andujarem czyli z zawodnikami z zaplecza ścisłej czołówki. Myślę, że spokojnie powinien dać radę.
Troicki – Ram
Typ: over 3,5 seta ✅✅✅
Kurs: 1,62

Kilka argumentów dlaczego taki typ. Troicki ostatnio podejrzanie przegrywa sporą ilość meczów, nie wiem czy sprzedaje czy może jest w słabszej formie – nie ważne. Powiem tylko tyle, że wygrał w poprzedniej rundzie z Tiafoe czyli łepkiem, który dostał dziką kartę. Bardziej przyszłość, póki co gra bardzo nierówno, lecz utalentowany. A jeśli chodzi o poprzednie mecze to nie wygrał od Wimbledonu nic ! Przegrywał kolejno z: Pospisilem, Delbonisem, Grothem, Youzhnym, Fishem, Jazirim. Przyznacie, że nazwiska niezbyt imponujące. Z drugiej strony Ram, zawodnik gospodarzy, więc będzie walczył do samego końca o chociażby seta, a może i o wygraną. Jest to fan nawierzchni trawiastych, bo ma świetny serwis, ale na hardzie też daje radę. W poprzedniej rundzie ograł pewnie Harrisona. W poprzednich turniejach w kratkę. Ostatnie jego większe osiągnięcie to wygrana turnieju w Newport, ale to na trawie, choć dość niedawno. Tutaj powinien napsuć krwi Troickiemu.
Hewitt – Tomic
Typ: over 3,5 seta ✅✅✅
Kurs: 1,61

Mecz dwóch rodaków, którzy nigdy ze sobą nie grali. Po prostu Hewitt gra bardzo rzadko. Pewnie niedługo zakończy karierę, lecz dalej gra bardzo solidnie. Zastanawia mnie forma Tomicia, bo ostro namęczył się z Dzumhurem, który nie jest zbyt dobrym graczem na hardzie, gra pasywnie i nawet nie ma zbyt groźnego serwisu. Hewitt prezentuje więcej argumentów i może tutaj zrobić niespodziankę. Do tego Hewitt jest wypoczęty, bo nie dość, że gra rzadko to jeszcze wygrał w poprzedniej rundzie z Kazachem, który kreczował po dwóch setach. Tomic nie podobał mi się w poprzednim meczu jakby zlekceważył rywala. Jeśli zagra podobnie czyli sporo błędów, średni serwis i dużo outów to widzę spore szanse dla starszego zawodnika.
Jeśli komuś pomogłem to miło mi ????
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Bautista - Goffin ---- Bautista @ 2,7 Pinnacle ✅ krecz, czyli na plus
Pisałem wcześniej o tym meczu, ale widzę że posta usunięto. Kurs trochę spadł, ale dalej warto pograć na Aguta, który z niewiadomych mi względów jest w tym meczu dogiem. Dobre występy prezentuje Bautista od początku US Open series. W Montrealu powalczył dzielnie z Tsongą, w Cincinnati ugrał aż 8 gemów w 2 setach z Federerem, a na tym turnieju odprawił już dwóch tenisistów, którzy dobrze grali w Winston-Salem, czyli Herberta i Carreno-Bustę. Rok temu był w 4 rundzie US Open. Goffin prezentuje podobną formę - Montreal i porażka z Nishikorim, w Cincinnati o włos nie wygrał z Djokovicem, a w Nowym Jorku pokonał Bolellego i Berankisa. Obaj prezentują bardzo podobny styl gry - przebijanie z linii końcowej. Mecz będzie obfitował w duże ilości długich wymian i ciężko tu wskazać faworyta, a więc pobieram wyższy kurs. H2H 3-0 dla Bautisty z lat 2012 - 2013. Dwa z ich wcześniejszych meczów miały po 3 sety i w ich kolejnym spotkaniu też pewnie będzie ze 4 lub nawet 5 setów, więc granie overa setowego lub gemowego też może być dobrym wyjściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bedene win @2,37 bet365⛔
Obaj gracze imponują swoją grą na tej nawierzchni tym roku.
Bedene jak i Young mieli w tym roku finał, w różnych turniejach na twardych kortach.
Oboje przegrali.
Donald Young miał 6 wygranych w ostatnich 10 pojedynkach i 16/10 na twardych kortach.
Aljaz Bedene miał 6 wygranych w ostatnich 10 spotkaniach oraz 20/7 zapis na twardych kortach.
Donald zaskakująco pokonał Simona w 5 setach, pokazał wielką wytrwałość i udowodnił że, ma niezła psyche.
Chociaż jego rywal też się nie popisał ????
Bedene miał trochę łatwiej, pokonał Gulbisa ( główny powód kontuzja )....
Na pewno wczorajszy pojedynek nie pomógł Donaldowi, zmęczenie na pewno dało o sobie znaki.
Oboje zawodnicy którzy dziś się zmierza grali przeciwko sobie jednak 2 lata temu, wtedy to zawodnik z Londynu odniósł zwycięstwo.
Dodam że, to Young w tym okresie grał swój najlepszy tenis ( odnosząc się bynajmniej do rankingu ATP, 38 miejsce )
Donald gra przed własną publicznością to na pewno działa na jego korzyść.
Jednak jego gra mnie nie przekonuję, co prawda biega po korcie jakby działał z prądem ???? i na pewno to mu przynosi dużo pkt.
Potrafi też zagrać ciekawe zagranie ( oczywiście ryzykując przy tym )
Jednak jest zbyt chaotyczny moim zdaniem.
A serwis nie jest jakiś onieśmielający.
Jego przeciwnik jest bardziej ułożonym graczem nie ma huśtawek nastroju,
Zwykle swoje spotkania gra na równym poziomie gem po gemie, nie mówię że, nie popełnia błędów ale na pewno nie pajacuje.
Dużym atutem jest na pewno serwis!!
Przy tym nie jest wcale jakimś kołkiem db. porusza się po korcie.
Muszę podkreślić że, na pewno gra mądrzej taktycznie od swojego rywala.
Myślę że, dzisiaj porozrzuca Younga po korcie.
Gra ciężkie do odbioru piłki, po kątach kortu.
Jak dla mnie nieobliczalny Donald bd. mieć nie lada wyzwanie.

Ivo win 3:0 @3,00 Unibet⛔
Jak dla mnie stać Ivo na wygranie tego pojedynku bez straty seta.
Nie sądzę aby młody Vesely mógł zagrozić Ivo, nie ma na tyle doświadczenia.
Chodzi mi głównie o granie w tak wielkich turniejach.
Co mogę powiedzieć o młodym Czechu a no to że, pokazał się z dobrej strony w Auckland wygrywając go !!
Nie było by w tym nic niezwykłego gdyby to nie był jego pierwszy wygrany turniej
Ostatnio w pojedynku z Ivo pokonał go jednak grali na nawierzchni która nie do końca odpowiada Karlo.
Młody zawodnik lubi grac długie piłki i wyczekiwać na błędy przeciwnika, sam rzadko kiedy atakuje, nie gra agresywnie.
Ma prawie 2m, a nie do końca jego głównym argumentem w grze jest serwis.
Właściwie niczym się nie wyróżnia.
Ivo zjada doświadczeniem swojego rywala.
Chodź różnie to bywało w tym roku, śmiesznie stracone sety z emerytami itp.
To w takiej imprezie nie powinien oddawać setów.
Kluczem w jego grze pewnie bd. potężny serwis co do tego nie mam wątpliwości.
Ale pomimo swoich warunków nie najgorzej się porusza po korcie, nawet jeśli Vesely bd. go rozrzucać po korcie.
To Ivo nie bd. bez szans.
W ostatnim pojedynku zaserwował w wygranym pojedynku 3:0, ponad 20 asów!!
Liczę na doświadczenie oraz serwis.
Ivo win!

Bez analizy:
Istomin win @2,22 Pinnacle Sports KRECZ⛔
Berdych vs Melzer 1 set over 9,5g @2,02 Unibet✅
Kohlschreiber vs Rosol 1 set over 9,5g @1,57 Unibet✅
Anderson vs Krajicek 1 set over 9,5g @1,63 Unibet⛔

Mahut win @1,88 Pinnacle Sports⛔
Garcia Lopez wraca po długiej kontuzji.
On pominął prawie całe US Open Series i zagrał swój pierwszy pojedynek w Winston Salem.
W pierwszej rundzie miał poważne problemy z bardzo słabym Tipsarevicem.
Z drugiej strony Mahut jest w doskonałej formie, zwycięstwo nad Querreyem dało mu na pewno więcej pozytywnej energii którą dzisiaj rozładuję.
Myślę że, z dzisiejszym rywalem nie będzie mieć problemu !!

Isner win@1,22 William Hill✅
Isner miał doskonały sezon na twardych kortach.
Wygrał w Atlancie, grał finał w Waszyngtonie, osiągnął QF w Cincinnati.
On jest w gazie , a dwa tygodnie przerwy wystarczyły, żeby odzyskać siły.
W pierwszej rundzie ograł Jaziriego w łatwym pojedynku.
Youzhny powoli wraca do właściwej formy, ale jego gra nie jest na tyle stabilna aby pokonać Isnera
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Darcis Steve - Federer Roger, Under 27.5 gemów, Pinnacle Sports 1.67

1:6, 2:6, 1:6 ✅✅✅

VS.


Tym razem analiza bardzo na szybkiego ponieważ więcej nie ma co się rozpisywać. Bitym faworytem jest Federer który ma kolejny fenomenalny sezon. Bilans 46/7 gdzie Szwajcar idzie już na jakoś turniejów a nie na ich ilość i to okazało się znakomitą taktyką. W tym roku król tenisa wygrał w Brisbane, Dubaju, Stambule, Halle, czy Cincinnatti przed US OPEN. Dodatkowo zaliczył finał Wimbledonu, Rzymu oraz Indian Wells. Naprawdę nie ma się co rozpisywać ponieważ Roger takich tenisistów jak Darcis powinien wciągać nosem, od Belga jest lepszy pod każdym względem pisząc komicznie o milion razy. Różnica klas pod każdym względem jest tak ogromna, że trudno opisać to słowami. Owszem, Roger raz na 5 lat ma taką wtopę lecz nie widzę takiego scenariusza w tym meczu. Federer gładko pokonał w pierwszej rudzie Leonardo Mayera 6:1, 6:2, 6:2 czyli gość wyższy od Darcisa o 13 cm. Argentyńczyk obdarzony znakomitym serwisem nie ugrał wiele z Rogerem. Oczywiście, Darcis z 66 miejsca ATP ma inne walory takie jak szybkość lecz trudno szukać w tym meczu niespodzianki. Niby Steve to bardzo uniwersalny tenisista który potrafi grać na każdej nawierzchni ale moim zdaniem w tym meczu to będzie za mało. Panowie nigdy ze sobą nie grali i dla Belga będzie to zderzenie z lokomotywą. Wynik 6:3, 6:3, 6:3 jest dla Federera jak najbardziej realny i tak też stawiam, a powinno pójść jeszcze lżej.

Typy na US Open 2015:
1. Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo 1, Pinnacle Sports 1.61. Wynik? 7:6, 0:6, 4:6, 6:4, 0:0 krecz Andujar ✅
2 .Smith John Patrick - Youzhny Mikhail 2, Pinnacle Sports 1.74. Wynik? 1:6, 6:3, 5:7. 6:7 ✅
3. Kyrgios Nick - Murray Andy, 1 handicap +2.5 setów, Pinnacle Sports 2.25. Wynik? 5:7, 3:6, 6:4, 1:6 ✅
4. Krajinovic Filip - Ferrer David 0:3, Pinnacle Sports 2.20. Wynik? 5:7, 5:7, 6:7 ✅
5. Schwartzman Diego Sebastian - Nadal Rafael 0:3, Pinnacle Sports 1.41. Wynik? 6:7, 3:6, 5:7 ✅
6. Isner John - Youzhny Mikhail, over 35.5 asów serwisowych, Unibet 1.95. Wynik? 24⛔
7. Darcis Steve - Federer Roger, Under 27.5 gemów, Pinnacle Sports 1.67. Wynik? 1:6, 2:6, 1:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Raonic - Lopez
Nie sądziłem że kiedyś to się stanie ale jednak - piszę swoją pierwszą analizę z tenisa. Na tapete biorę mecz Raonic - Lopez. W zasadzie typ opieram na 2 faktach. Po pierwsze kontuzja Raonica o której mowa już była w poprzedniej rundzie. Oglądałem jego mecz z Verdasco i w zasadzie ratował go tylko serwis który Raonic ma świetny. W końcówce meczu to już taktyka była prosta - utrzymać swój serwis, dotrwać do TB i tam szukać szczęścia. No i po drugie sama historia spotkań tych dwóch panów na hardzie, zawsze mecze były zacięte i Lopez zawsze tanio skóry nie sprzedawał, nie tak dawno w Cincinnati wygrał 2:0, wsześniej w Australian Open było 3:2 dla Raonica, w 2014 roku w Toronto wygrał Lopez 2:1. Wychodzę więc z założenia że ten mecz również będzie mega zacięty. Zatem proponuję:
over 3,5 seta @ 1,50 Bet365
over 42,5 gemów @ 1,80 Bet365

Uważam że każdy po jednym secie skubnie, a jeśli wejdzie over setowy to over gemowy również powinien siąść bo nie spodziewam się gemów kończących się po 6:1, 6:2.
3 set: over 10,5 gema @ 1,92 Marathon
Myślę że im bliżej końca im dłuższy będzie ten mecz to tym bardziej będą szanse Lopeza rosnąć. Tutaj znów analogia do meczu Kanadyjczyka z Verdasco i myślę że może być podobnie. Skupi się na wygrywaniu własnych gemów, a jeśli Lopez frajersko po błędach nie odda jakiegoś gema to ciężko będzie o przełamanie.
Lopez @ 2,60 Betsson
I najbardziej ryzykowny typ, ale myślę że warto spróbować. Verdasco nie wykorzystał problemów Raonica ale może to zrobić Lopez. H2H nie ma z nim najgorszego więc myślę że można w tym typie spróbować szczęścia. Tak jak wspomniałem wcześniej, im dłuższy będzie mecz tym większe szanse Lopeza. Nie wykluczam też kreczu więc polecam zagrać w buku gdzie krecz nie będzie oznaczał zwrotu. W betssonie wystarczy skończony jeden set by typ był rozliczany normalnie, podobnie z tego co się orientuję jest w Unibet, Sportingbet, Marathonie czy Pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Robredo - Paire
typ - Robredo
kurs - 1,53 - bet365

Po razkolejny biore pod lupe Robredo i Paire&#39;a.
Wczesniej Tommy grał z Grothem, liczylem ze Australijczy z tak poteznym serwisem powinien seta chociaz urwac, jednak Hiszpan pokazal klase. Dobrze mu grac z widac z zawodnikami, ktorzy pozaserwisem duzo wiecej do zaoferowania nie maja. Ogolnie do tego jest on naprawde w wysmienitej dyspozycji.
Patrzac na h2h to 2-1 dla Francuza (wszystko na clay&#39;u) co dziwi bo jakby nie bylo to nawierzchnia na ktorej lepiej czuje sie Robredo. Paire tez ogorkiem nie jest, ale 3 runda szlema to i tak juz wystarczy :p
Wygrana z Nishikorim (bez formy) oraz z Ilhanem, ktory jakos tez mnie nie przekonuje (chociaz seta Frankowi urwal ???? )

Ide w tym meczu w strone Hiszpana, gra naprawde fajny, profesjonalny i co najwazniejsze waleczny tennis. Tu nie bawie sie ani w overy setowe, ani gemowe.
Robredo profesjonalnie podejdzie do meczy i powinien pokonac Paire&#39;a.
VAMOS TOMMY!!! ????⛔⛔⛔

⛔⛔Dawno nie widzialem tak wyluzowanego Benka
Robredo tylko w 1secie powalczyl, ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Cilic - Kukushkin 1,22 [pinnacle] ✅
Amerykanskie turnieje, niezaleznie od rangi sa dosc nieprzewidywalne. Kurs nie powala na kolana, za to prawdopodobienstwo wygrania faworyta wysokie. Cilica przedstawiac nie trzeba, na hardzie czuje sie jak ryba w wodzie. Kukushkin wcieli sie dzis w role kelnera, podobnie jak reprezentacja Niemiec we Frankfurcie podczas kwal. Euro 2016 ;) Owszem, nie podaje zadnych konkretow, ale po co, skoro widac, ze to jedyny sluszny typ do wyjecia solidnej kasy. Roznica klas zweryfikuje te konfrontacje. Pozdrawiam i zycze oskubania bukmachera do oporu.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kukushkin - Cilic⛔7-6 6-7 3-6 7-6 1-6
Typ: Kukushkin
Kurs: 4.76
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj moim zdaniem bardzo ciekawy mecz pomiędzy obrońcą tytułu sensacyjnym zwycięzcą z ubiegłego roku Chorwatem Cilicem oraz Rosjaninem reprezentującym Kazachstan Kukushkinem. Moim zdaniem dziś szanse są wyrównane Kukushkin niespodziewanie ograł Dymitrowa w pięciu setach Michaił zasłynął z wygrania bardzo podejrzanego turnieju w Sankt Petersburgu w 2010 roku. Prowadzono nawet dochodzenie i mówiono , że turniej był ustawiony. To do tej pory jedyny sukces Kukushkina chociaż potrafi grać zwłaszcza w hali na twardych kortach. W US open już zaliczył III rundę w 2013 roku. Natomiast Cilic w tym roku to cień zawodnika z zeszłego US Open. w I rundzie dwa tie breaki z Pellą który potrafi grać raczej na kortach ziemnych chociaż od dwóch lat praktycznie go nie widać. Najlepszy występ Cilica to Wimbledon i ćwierćfinał pozostałe turnieje bardzo przeciętne. Moim zdaniem jeśli Kukushkin uwierzy w siebie będzie dobrze serwował i popełniał mało niewymuszonych zostanie dziś zwycięzcą i sprawi niespodziankę.
Kukushkin nie wykorzystał szansy gdyby utrzymał serwis i wygrał 2 seta mecz by był jego mówi się trudno.
 
czarny-murzyn 20

czarny-murzyn

Użytkownik
Roberto Bautista Agut - David Goffin
typ:2
kurs:1,45 (bet365)
Dziś w oko wpadło mi spotkanie 23 w rankingu Bautisty -Aguta z młodszym od niego o 3 lata Belgiem Goffinem.Obaj Panowie to typowi tenisowi ,,przebijacy&#39;&#39; ,którzy mogą ciągnąć jedna wymianę z przeciwnikiem w nieskończoność.Bukmacherzy typują tu w miarę pewne zwycięstwo Goffina i ja także idę w tym kierunku,gdyż wydaje się że Belg jest w lepszej dyspozycji na tym turnieju.Jeśli chodzi o H2H to prowadzi Agut 2:0 ( z lat 2012-2013) ale ja nie przywiązywał bym takiej uwagi do statystki ich bezpośrednich meczów,ponieważ Roberto od kilu lat prezentuje ten sam dobry poziom i na stałe już zadomowił się w w czołowej 20-30 rankingu ATP. No i w tym sęk Hiszpan jest dobry ale wydaje się że pewnego poziomu już nie przeskoczy i nigdy nie będzie w stanie rywalizować o TOP10.Natomiast David to złote dziecko belgijskiego tenisa ,jest jeszcze dość młody (24l) i eksperci wróżą mu że nie długo może jak równy z równym bić się z najlepszymi w największych turniejach.Warto wspomnieć także o tym iż Goffin w ostatnim czasie bardzo poprawił swój serwis i przy swoim stosunkowo nie dużym wzroście jak na tenisowe realia (180cm) bije bardzo dużo asów ( 22 w meczu z Berankisem). Podsumowując, w moim odczuciu młody Belg jest już teraz lepszym tenisistą niż jego przeciwnik a dorzucając do tego jeszcze odrobinę gorszą formę Hiszpana w tym turnieju to stwierdzam iż Goffin powinien ten mecz wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom