>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

US Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
chciałem zadac bardzo istotne pytanie apropos: jakie korty chodzi mi o szybkosc
cos w stylu te z Cincinatti czy moze o wiele wolniej ?
dodam ze drabinka juz jest na oficjalnej
korty na US Open zawsze szybkie były
Korty na tegorocznym US Open beda wolnymi kortami, identycznymi kortami jakie byly w Montrealu ....
korty na US Open zawsze szybkie były
Korty na tegorocznym US Open beda wolnymi kortami, identycznymi kortami jakie byly w Montrealu ....
Dwie sprzeczne informacje. To komu wierzyć ?
Według trenera Janowicza korty będą szybce od tych co na Wimbledonie.
 
T 0

tm92

Użytkownik
Tak naprawdę to nie mam zbyt dużego pojęcia o ich grze. Typy wybierane głównie patrząc pod formę, ilość gier rozegranych na twardej czy graczy na rozkładzie. Chciałbym z tego wybrać około 3 spotkania. Licze na pomoc kogoś kto jest w stanie doradzić, co warto z tego zagrać, a co na pewno odrzucić.
Ebden Matthew
(1.40) - Nedovesov Aleksandr
Gonzalez Maximo - Viola Matteo (1.50)
Olivo Renzo - Mertl Jan (1.62)
Karolev Evgeny - Marchenko Ilya (1.40)
Alund Martin - Kunitsyn Igor (1.72)
Melzer Gerald - Jenkins Jarmaine (1.80)
Groth Samuel (1.60) - Moriya Hiroki
Wszystkie kursy fortuna, pozdrawiam ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Zaczęło się :!:
Co prawda to dopiero kwalifikacje, ale już widać ciekawe pary w 1 fazie kwalifikacji do US Open.
Na pierwszy ogień biorę mecz Ebden M. - Nedovyesov O. @ 1.50 bet-at-home ⛔ [1:6, 6:4, 2:6]
Prawdę mówiąc, nie widzę innego rozwiązania niż awans Kangura do następnej fazy turnieju kwalifikacyjnego.
Dla mnie Matthew Ebden to bardzo dobry, solidny zawodnik który potrafi grać między innymi na tej nawierzchni. W Atlancie osiągnął jeden z lepszych wyników w ostatnim czasie. 1/8 finału, urwany set z Andersonem. Gość z charakterem. Kangur lubi twarde korty i uważam, że słaby Ukrainiec nie powinien przeszkodzić w awansie.
Nedovyesov to gość który jest kompletnie nie obliczalny, popsuł parę razy taśmy więc dla mnie jest to dodatkowy smaczek tego pojedynku. Ostatnio w San Marino przegrał z jakimś Włochem z dziesiątej setki rankingu, a w Libercu postawił się Hiszpanowi Ribie. Nieprzewidywalny gość z kiepskimi wynikami na hardzie. Potrafił przegrać nawet mecz w ITF&#39;ie ze Smirnovem który wygrał ten turniej jako kwalifikant. Coś takiego nie powinno mieć miejsca w dzisiejszym meczu i liczę, że Nedovyesov wróci szybko do domu.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
ja zagrałem. Nedovesova po kursie 2.10 w BAH. Ebden bez szału na hardzie, a jego rywal jest mocno niedoceniany. powodzenia:)
Sam sobie Ukrainiec zapracował na to że jest niedoceniany. Przegrywa z gośćmi z ITF, Włochem z poza 1000 miejsca, czy 32-letnim Meffertem. W Brunszwiku też wtopa.
Matthew konsekwentnie przechodzi fazę kwalifikacji ???? Pożyjemy zobaczymy.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Sam sobie Ukrainiec zapracował na to że jest niedoceniany. Przegrywa z gośćmi z ITF, Włochem z poza 1000 miejsca, czy 32-letnim Meffertem. W Brunszwiku też wtopa.
Matthew konsekwentnie przechodzi fazę kwalifikacji ???? Pożyjemy zobaczymy.
pytanie tylko jaka szybkosc kortów bo to istotna sprawa Ebden lubi szybkie nawierzchnie ...ukrainiec strasznie pusiaczy ostatnio ...nic nie gra Ebden wydaje sie byc półke wyzej i forma lepsza porazki z Rybka i Kevinem po 1:2 swiadcza ze Ebden jest w niezłej formie .....a ukrainiec...ogrywa graczy z poziomu ITF z chalangerowcami w czoło na hardzie
dodam ze kangór w 2012 roku 2 runda turniej główny
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Viola 1.5 bet365
Włoch solidnie przygotowywał się do kwali US Open, od dwóch sezonów systematycznie gra na nawierzchniach twardych. W tym roku bilans 13-10, wirtuozem to on nie jest ale pokonywał solidnych zawodników. Jego rywal ostatni mecz na kortach twardych wygrał w 2010 roku. Gonzales Maximo to typowy ziemiak, na innego rodzaju nawierzchniach rozegrał aż 30 spotkań przez 11 lat swojej gry. Z 30 spotkań wygrał tylko 9. Szczerze to nie widzę tutaj szans dla
Gonzalesa, Viola zdecydowanie ostatnio preferuje twarde korty, osiąga fajne wyniki, w tym roku na rozkładzie ma już graczy takich jak: Marchenko, Roger Vasselin, Dev Varmann,Bachingera itp. Niezły serwis i ogranie na tego rodzaju kortach powinny dać Violi zwycięstwo. Rywal nie ma żadnych argumentów po swojej stronie, chyba że regularność, ale ciężko mi sobie wyobrazić porażkę Włocha.

Zverev 1.44 bet365
Niemiec w solidnej formie, po Wimbledonie już udał się do Stanów. Ignatik zagubiny w tym sezonie, słaba passa nawet na kortach twardych. Tutaj Misza powinien wygrać, dobra gra przy siatce, serwis, forma, a także to że od prawie 2 miesięcy przebywa i ogrywa się na kortach w Stanach. Wszystko tu przemawia za nim.

REister 1.25 bet365
Julian udany sezon jeżeli chodzi o Wielkie Szlemy. W każdym z poprzednich trzech turniejów przechodził kwale , a na Wibledonie dotarł nawet do 2-giej rundy. Jego rywal a zarazem rodak Puetz to zawodnik raczej występujący w futuresach, coś tam wygrywa, ale w chalkach ma już spore problemy. Tutaj powinna być łatwa wygrana Juliana.

Levine 1.25 bet365
Kanadyjczyk po przyzwoitym początku sezonu spuścił z tonu. Ostatnio porażka 6-0,6-2 z Nadalem, ale zwycięstwo chociażby z Mellisem, z Teixeiro powinien sobie poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 255K

dx2

Użytkownik
M.Gonzalez-Viola 2 @1.5
Viola umiejetniosci ma. Bardzo dobrze gral Wloch w USA w tym roku w Indain Wells oraz Miami, gdzie dwukrotnie dotarl do decydujacych rund kwalifikacji, ale dwa razy wrecz minimalnie je przegral w trzysetowych bojach, w IW z Odesnikiem, w Miami z Rufinem. Jezeli zblizy sie do tego poziomu Wloch to powinno byc dobrze. Viola oddal mecz cwiercfinalowy w challengerze w Kazaniu walkoverem i polecial do USA, wiec chei powinny byc. Maximo Gonzalez to za to byl niezly tenisista, maly Argentynczyk z reguly cieszyl sie sympatia publicznosci. Ale to juz bylo ... coraz ciezej zaistniec juz Maximo w tourze. Jeszcze cos w tym roku bylo na etapie challengerowym Brunszwik i bodajze Magdeburg, ale to juz nie to samo co kiedys, gdy Maxi potrafil walczyc jak rowny z rownym z czolowymi graczy, a tutaj jeszcze zmiana nawierzchni tez nie pomaga, wiec Wloch ogarnie ten mecz na moj gust.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboes 507

seboes

Użytkownik
Beck -Reid 17:00
Beck 1.60 7/10 Bet-at-home ⛔ 0-2 ⛔
3-4 lata temu przez pewien czas wydawało się, że Niemiec ma umiejętności na regularne top 30 w rankingu. Niestety teraz musi odbudowywać swoją formę w słabszych turniejach czy też kwalifikacjach. Ostatnie wyniki sygnalizują zwyżkę formy. Reid mimo iż lubi twarde nawierzchnie to ostatnio gra totalną klapę. Ostatnie cztery turnieje przegrywał w pierwszych pojedynkach z zawodnikami o niższym rankingu niż Australijczyk. Beck to po prostu lepszy tenisista i poradzi sobie z chimerycznym Reidem.
Olivo - Mertl 18:30
Mertl 1.62 8/10 Tempobet ✅ 2-0 ✅
Trudno uwierzyć, ale Olivo w swojej karierze zagrał 6 meczów na twardych kortach , przegrał 4. 4 miesiące temu Olivo grał dobrze, ale teraz nie prezentuje się już tak optymistycznie. Mertl lubi szybsze korty głownie w hali. Posiada dobry serwis i mocne uderzenie. W wieku 31-lat osiągnął swoją najlepszą formę i dzisiaj powinien dać mały pokaz gry na twardej nawierzchni przeciwko młodemu Argentyńczykowi.
Korolev - Marchenko 20:00
Marchenko 1.40 9/10 Bet-at-home ✅ 1-1 3-0 krecz ✅
Szkoda trochę, że bukmacherzy wystawili tak mały kurs na Ukraińca. Marchenko lubi twarde korty. Ostatnio szlifował formę za oceanem i grał ciekawe pojedynki. Koroloev to wielka zagadka. Albo gra świetnie, albo mu nie idzie. Ostatnio znowu mu nie szło. Miesiąc temu przerwa krecz i przerwa, tydzień temu znowu problemy z kostką i kontuzja. Nie wydaje mi się, żeby był dobrze przygotowany do tego spotkania.

Alund - Kunitsyn
21:30
Kunitsyn 1.75 4/10 MarathonBet ✅ 2-1 ✅
Alund ostatnie 7 lat kariery i wygrane 3 mecze na twardej. To typowy przebijaka na wolne korty. Kunitsyn w swojej karierze szuka zazwyczaj możliwości żeby grać na twardych na okrągło. Niewiadomą jest jednak, jak Ruski się przygotowywał do tego turnieju bo ostatnio już gra coraz mniej. Dlatego stawka niewielka.
Chyba jeszcze pogram Fabbiano, Bemelmansa i Bagnisa ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Dennis Novikov - Andrea Arnaboldi (1) 1.40 Betsson (1.50 Unibet) ⛔ ????

Mlody amerykanin dal sie poznac przed rokiem swietnie wykorzystujac dzika karte otrzymana od organizatorow US OPEN.
w 1 rundzie dla nas niestety pokonal Jerzyka 6-2 7-6(6) 3-6 6-3.
w kolejnej rundzie niezly wystep przeciwko Benneteau i porazka 3-6 6-4 7-6(1) 7-5
Jego najwiekszym atutem jest serwis (192cm) [25 asow przeciwko Janowiczowi i 14 przeciwko Bennetau]
Arnaboldi wloch ziemniak, niechetnie wychylajacy sie poza cegle
1.50 do dubla wyglada ciekawie lub w singlu 2:0 2.10 (365)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
17:00 Gonzalez A. - Granollers-Pujol G @ 1.35 bet-at-home ✅ [6:4, 6:3]
Pojedynek z pierwszej sesji drugiego dnia kwalifikacji. Rozstawiony z &quot;5&quot; Kolumbijczyk vs Hiszpan, Gerard Granollers. Nie ukrywam, iż może być to jednostronny pojedynek. Alejandro jest w znakomitej formie, zdobył dużo punktów w turniejach w Ameryce Południowej, które klasyfikują go na 111 miejscu. Ranking nie gra roli, co pokazał Challenger w San Marino i mecz na którym wtopiłem, ale tutaj różnica jest ogromna na korzyść zawodnika z Kolumbii.
Ostatnio wygrał w Sao Paulo i w rodzinnym Medellin turnieje Challengerowe. Na hardzie w Mancie, doszedł do półfinału gdzie poległ z Russelem który znalazł gdzieś formę właśnie w tamtym turnieju.
Brat Marcela, niestety nie dorówna mu wynikami w najbliższych tygodniach, może miesiącach. Tanger, Stambuł (hard), Recenati (hard), Tampere, San Marino. W tych turniejach Challengerowych Hiszpan odpadał na pierwszym meczu :!:
Gerard dostaje również baty w turniejach rangi ITF co chluby mu nie przynosi. Porażki z Huang L. C. z Tajwanu, Francuzem Bourgue, Niestenem z Holandii, nie wróżą najlepiej, zwłaszcza że wszystkie te mecze odbyły się na nawierzchni twardej.
Mam nadzieję, że Alejandro ogarnie ten mecz i w dublu z Novikovem zaksięgujemy drobne pieniążki.
Pozdrawiam.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Huta Galung J. - Serra F. dla Mecz WYNIK 16 63 06 ✅✅✅ ;) no jednak ogarnął dosyć spokojnie...
KURS: 2.75
Stawka: 60 | Do wygrania: 105 PLN
Bet365

Moim zdaniem nieco zawyżony kurs na Serre. Owszem Jasse notuje swój najlepszy okres w karierze (najwyższe
99miejsce w rankingu ATP osiągnął 19.08.2013) w którym to wygrywał 4 turnieje Chellengerowe (Tampere , Scheveningen, St. Brieuc oraz Cherbourg) i na pewno za to należą mu się spore brawa i respekt. Nie mniej jednak Jesse preferuje wolniejsze nawierzchnie niż ta przygotowana na US OPEN. Na typowym HARDZIE w tym roku zagrał tylko 2 mecze (nie wliczam tutaj I-HARDu) i obydwa przegrał - pogromcy jego to Struff i Berrer. Jeżeli chodzi o US OPEN to tylko raz w 2011 roku udało mu się przebrnąć kwale ale przegrał już w pierwszej rundzie z Blakiem. Serra na US OPEN już grywał w drugich rundach w turnieju głównym.
Serra wg mnie na nawierzchni HARD jak najbardziej ma szansę na powalczenie z Jessym. W tym roku bilans 7-6 na tej nawierzchni sumując Qualies &amp; CH oraz Major events.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Krajicek Austin - Soeda Go @ 2.48
Nie wiem jak wy ale ja spadłem w krzesła jak zobaczyłem ten kurs. Dla mnie Krajicek jest tu zdecydowanym faworytem. Młody leworęczny Amerykanin, w tym sezonie w dobrej formie, grywa głównie w challangerach z dobrym skutkiem. Dobry serwis, pewna gra w wymianach. Soeda za to jest to chodząca kompromitacja. Jego tenis jest po prostu katastrofalny. Ani się tego oglądać nie da, ani to nie jest efektywne. Japoniec bez stylu powinien tutaj dostać lanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
???? Huta Galung J. - Serra F. dla Mecz WYNIK ?
KURS: 2.75
Stawka: 60 | Do wygrania: 105 PLN
Bet365

Moim zdaniem nieco zawyżony kurs na Serre. Owszem Jasse notuje swój najlepszy okres w karierze (najwyższe
99miejsce w rankingu ATP osiągnął 19.08.2013) w którym to wygrywał 4 turnieje Chellengerowe (Tampere , Scheveningen, St. Brieuc oraz Cherbourg) i na pewno za to należą mu się spore brawa i respekt. Nie mniej jednak Jesse preferuje wolniejsze nawierzchnie niż ta przygotowana na US OPEN. Na typowym HARDZIE w tym roku zagrał tylko 2 mecze (nie wliczam tutaj I-HARDu) i obydwa przegrał - pogromcy jego to Struff i Berrer. Jeżeli chodzi o US OPEN to tylko raz w 2011 roku udało mu się przebrnąć kwale ale przegrał już w pierwszej rundzie z Blakiem. Serra na US OPEN już grywał w drugich rundach w turnieju głównym.
Serra wg mnie na nawierzchni HARD jak najbardziej ma szansę na powalczenie z Jessym. W tym roku bilans 7-6 na tej nawierzchni sumując Qualies &amp; CH oraz Major events.
Nie prawda że preferuje wolne nawierzchni, to jest all court player i moim zdaniem na hardzie jest jeszcze lepszy niż na red clayu, statystyki czasem nie są wymierne i nie należy się nimi zbytnio sugerować, Serra jest słabiutki, przegrywał prawie z każdym w tym sezonie z pewnością serwis i dobra gra z głębi kortu pomoga Jessiemu to wygrać,do tego serv&amp;volley z czym Florent może mieć mega problem, szanuje Twoją analizę ale ja widze to zupełnie inaczej ;)
Huta-Galung???? niestety 1,60 eFortuna
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Albot R. (Mda) - Menendez A. (Esp) @ 1.61 Bet365
Menendez jest znacznie lepszym zawodnikiem na hardzie od swojego rywala, który preferuje korty ziemne. Menendez ostatnio wystąpił w kilku turniejach z całkiem przyzwoitymi wynikami.. Pokonał Goffina, Ignatika, nawiązał walkę z Beckerem.. Z drugiej strony Albot, który nie dość, że jest bez formy, to jeszcze poza swoja ulubioną nawierzchnią. Nie widzę innego wyniku, jak wygrana hiszpana.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Odesnik - Chiudinelli 1,60✅

Po pierwszym dniu kwali ewidetnie widać, że korty są wolniejsze niż przed rokiem, a to dobra wiadomość dla takich zawodników jak Wayne. Amerykanin jako jeden z nielicznych jankesów woli wolne korty, preferuje cegłe. Wiekoszość czasu spedza w Ameryce Połodniowej na tamtejszych nudnych challangerach. Radzi sobie tak niezle, ale tam obsada zazwyczaj słaba...

Szwajcar w tym roku słabiutko, bilans 20/17 na pewno go nie zadowala. W tym roku nie pokonał chyba nikogo znaczacego, meczył sie z takimi rywalami jak Angelinos czy Rice... Chiudinelli już po mały jest po deugiej stronie rzeki, dogrywa do końca kariery, naprawde słabo wygląda widziałem fragmenty jego meczy i widac to gołym ogiem, wątpie aby tutaj nagle w kilka dni przygotował super forme jak z przed kilku miesiecy.

Przed kwalami Odesnik ograł się na Amerykańskich challangerach z niezłym skutkiem, ograł Warda, który jest w gazie czy De Voest, przegrał bo walce z gwiazdą ostatnuch tygodni na challangerpwym podwórku w USA- Klahnem.

Na papierze wyrownane spotkanie, ale ja już skreśliłem Szwajcara i z takimi zawodnikami nie daje mu większych szans. Odesnika spokojnie stać na awans do turnieju głownego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Po pierwszym dniu kwali ewidetnie widać, że korty są wolniejsze niż przed rokiem
Przed szlemami typu Australian Open czy US Open pojawia się zawsze na początku dyskusja o nawierzchni i rok w rok czytam, że co roku jest albo szybciej, albo wolniej (to najczęściej, za kilka lat to chyba piłka w ogóle się nie będzie odbijała tylko stała w miejscu). Teraz chciałbym zapytać, czy oni rok w rok zrywają nawierzchnię ze wszystkich kortów i kładą nową? Wątpię. Jeżeli jest inaczej niech ktoś mnie oświeci.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Reynolds - Cipolla @1.36 ⛔????
Bet365
Włoch na hardzie niezbyt groźny , rzadko udaje mu się pokonać kogoś solidnego na tej nawierzchni .
Reynolds stary wyjadacz na amerykańskim hardzie , 261 meczów wygranych na tej nawierzchni w karierze , ostatnio porażki z Sugitą w 1 rundzie i z Johnsonem . Porażka z Amerykaninem mnie nie dziwi bo przecież Reynolds musiał się zawijać aby grać w kwalach .
W tym roku grali ze sobą w Indian Wells gdzie Reynols wygrał na luzie 6-4 6-1 . Serwis Włocha bardzo mizerny , Reynolds na poziomie challengerów jest zawodnikiem którego nie jest łatwo przełamać . Amerykanin na pewno podejdzie zmobilizowany do tego meczu na 120% jak to amerykanie na swojej ziemi zawsze grają maksa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
22.08.13 17:00
Donaldson - Marchenko

Donaldson wygra spotkanie @5,5 Unibet ✅ ✅ ✅
Donaldson zwycięży pierwszego seta @4,0 Bet-at-home ⛔
Donaldson wygra 2-0 @12,0 Bet365 ⛔

Siedemnastoletni (!) Donaldson może zostać rewelacją kwalifikacji do US Open. Chłopak na pewno bardzo serio potraktował grę na tak prestiżowej imprezie i po wyeliminowaniu Uzbeka Dustov czas na kolejny krok. Tym razem staje przed nim 125. rakieta w rankingu, Ilya Marchenko. Ukrainiec jest jednak totalnie bez formy i tutaj upatruję szansy młodziutkiego Amerykanina. W pierwszym spotkaniu wygrał po skreczu ze strony Koroleva i morderczym pierwszym secie, który trwał ponad półtorej godziny. Bardzo możliwe że był to spory wysiłek dla ukraińskiego tenisisty i jutro sensacja stanie się faktem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom