>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - 31.08-13.09.2009 - kwalifikacje i turniej główny.

Status
Zamknięty.
B 30

boher

Użytkownik
Dokładnie, wczorajszy mecz Feda był tak naprawde nudny. W pewnym momencie zasnąłem. Djoko nie grał nic specjalnego, było oczywiście kilka fajnych wymian, ale to za mało. Dzisiaj będzie z pewnością najcięższy mecz dla Rogera w tym USO. Stawiam na 3:1 dla Feda. Jakoś nie wyobrażam sobie porażki Szwajcara, który gra spokojnie i zawsze jest o ten poziom wyżej od przeciwnika.
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Filmweb ale Djoko w ostatnich turniejach jak w US Open w poprzednich meczach grał dużo słabiej aniżeli wczoraj z Federerem. Bynajmniej takie moje zdanie. Filmweb czemu uważasz że mecz był nudny? Pewnie dlatego że obaj zawodnicy (szczególnie Djoko) skupili się na jak najlepszym wykonaniu serwisu. A tak btw który z ostatnich meczy US Open nie był nudny? (darujmy sobie Sodka z Ferdkiem)
 
F 0

filweb

Forum VIP
W takim razie Mariusz, zacytuj proszę, gdzie napisałem, że mecz był nudny? Uważam tylko, że Fed zagrał znacznie słabsze spotkanie niż z Sodersem, niż z Djokerem i Murrayem w Cinci, niż wszystkie spotkania podczas Wimbledonu poza finałem. Nadal to najwygodniejszy przeciwnik z czołówki dla Del Potro, forma Argentyńczyka jest wysoka, ale na Feda to za mało.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dlaczego na Eurosport nie ma transmisji meczu? Przeciez pokazywali większkość meczów live
Masz jakieś złe informacje. Normalnie o 22 transmitują mecz ;)
Podbijam, że warto zagrać Del Potro po kursie ~3,50. Dla mnie 4/10, forma ogień, jak zagra tak jak z Nadalem to szanse rosną. Federer to Federer, ale w finałach (patrz ostatni Wimbledon) lubi się gubić. Zresztą od zawsze finały rządzą się swoimi prawami. Vamos Juan Martin!
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Też myślałem, że nie będzie transmisji ale to chyab dlatego że zmienił się termin finałui na większości telemagazynów jest błędny rozpis programu. No nieważne mecz będzie, co do spotkania to chyab jak wszyscy myślę ze mozna zagrac Del Potro mam przeczucie że wkoncu pokona Federera potrafi się zmobilizować jak w meczu z Cilicem z Nadalem o prostu grał jak nigdy chociaz federer tez ma zwyżkę formy (tak myślę) dlatego powinno to być długie spotkanie al estawiał bym na Del Potro może trochę optymistycznie;]
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
To co zrobił Juan Martin, opisuje jedno słowo: mistrzostwo. Teraz czekam na rywala, najprawdopodobniej Ferdka i gram oczywiście na Del Potro ????
Tak jak mówiłem poszedł singielek na Juana Martina po kursie 3,75 za 5 dyszek. Więc na szybko, bo trzeba iść spać. Genialny mecz, szacunek dla obydwu. To jest dopiero prawdziwy finał Us Open i prawdziwy król Us Open :spokodfhgfh:
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Jejku;/szkoda że po 3 secie wyłączyłem a tujeszcze dobry mecz się toczył;/no nic na szczeście DelPotr wygrał nie zniosł bymjakby znowu ten cwaniak wyrgał US open a tak Argentyńczyk wkońcu się przełamałi wygrał ze szwajcarem chociaż pierwsze piłki zapowiadały co innego.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Piękny mecz, mimo że, naprawdę momentami stał na kiepskim poziomie, ale tylko na początku.

Pierwszy set to fantastyczna gra Rogera i fatalna usztywnionego Del Potro, utrzymywało się to do końca drugiego seta, gdzie ze stanu 4-5 Argentyńczyk był stanie przełamać Federera i w tym momencie coś drgnęło. Jednak za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest sam Szwajcar, która w tym momencie obudził bestię :jezora:. Juan zaczął mocno i celnie trafić, Roger mylić i to JMDP wychodził na prowadzenie. w III secie 4-3 serwis, przegrywa 4-6, w IV 2-4, wygrywa po TB, ale w V secie nie oddał już breaka.

Bardzo szkoda, było mi Rogera, bo sam zachęcał Argentyńczyka do takiej gry, dobrze dla widowiska, fatalnie dla niego.

Federer kończy fantastyczna serie zwycięstw na USO, może JMD zaczyna swoją ???? .

warto było zarwać nockę....
 
M 0

mojobart

Użytkownik
Jejku;/szkoda że po 3 secie wyłączyłem a tujeszcze dobry mecz się toczył;/no nic na szczeście DelPotr wygrał nie zniosł bymjakby znowu ten cwaniak wyrgał US open a tak Argentyńczyk wkońcu się przełamałi wygrał ze szwajcarem chociaż pierwsze piłki zapowiadały co innego.
kurde ja też nie dotrwałem do końca. Ale za to kurs 1.45 za wygrany set Del Potro wszedł jak złoto:-D
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
kurde ja też nie dotrwałem do końca. Ale za to kurs 1.45 za wygrany set Del Potro wszedł jak złoto:-D
Del Potro wygrał, ale do stanu 3-6 4-5 nie powiedziałbym, że Argentyńczyk ma jakiekolwiek szanse na wygranie seta, nie istniał

mówienie, że tym wszedł jak złoto w tym meczu jest trochę mylne, mi hc też wszedł, a drżałem o niego przez cały mecz
 
karol_90 0

karol_90

Użytkownik
Moim zdaniem to nie Del Potro wygrał mecz, tylko Federer go przegrał. Backhandem zagrania psuł notorycznie, był to mecz jego wzlotów i upadków, niestety tych drugich było więcej, nie rozumie jak można wygrać gładko pierwszego seta, by potem przegrać cały mecz. Na dodatek Roger nie umiał wykorzystać błędów Del Potro, w fianle dwa podwójne błędy serwisu z rzędu? Federer przegrał ten mecz w głowie, potem na boisku, nie poradził sobie z presją którą chyba sam na sobie wywarł. Mecz był całkiem emocjonujący, komentatorzy po 3 secie spisali Argentyńczyka na straty, a tu proszę niespodzianka. Upatrywałem wygranej Szwajcara, no cóż nie zawsze się wygrywa, a ten finał był kubłem zimnej wody dla 1-rakiety świata.

Pozdrawiam
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Dokładnie, do stanu 3-6 i 4-5 dla Fedzia to Del Potro kompletnie nie grał, gdyby nie jego serwis to by sie te sety kończyły 6:1 albo 6:2, popełniał mnóstwo błędów i nie wykazywał się mądrością na korcie. Nie ogladałem dalej, ale uważam że Federer sam sobie winny był, bo grał za bardzo na luzie przez te dwa sety, miał go na widelcu i mogło się skończyć 6:4 i być 2:0 dla niego.
Brawa dla Del Potro i dzięki za przytulenie hajsu (over 3.5).
 
F 0

filweb

Forum VIP
Federer przegrał mecz po pierwsze przez własny serwis, który wyglądał fatalnie. I przez 68 UE. Mógł mieć spokojnie 2-0 i wtopił. Nie zrozumiem tego jeszcze bardzo długo.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Federer przegrał mecz po pierwsze przez własny serwis, który wyglądał fatalnie. I przez 68 UE. Mógł mieć spokojnie 2-0 i wtopił. Nie zrozumiem tego jeszcze bardzo długo.
ja tu tłumaczę tym, że Federer się rozluźnił co był już widać w I secie gdy miał 5-2 40-0 przy serwisie Del Potro i zagrał kilka nonszalanckich piłek, a po drugie chciał podbudować trochę chyba Juana dla widowiska, nie chciał szybko kończyć, chciał pograć, bo dla mnie też przegrał wygrany mecz
przy 2-0 JMDP by nie grał tak jak zagrał potem
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo DOBRZE, że wygrał Del Potro. WSZYSCY mówią, że Fed przegrał mecz na własne życzenie.. Nie neguje tego, lecz w związku z tym zadajcie sobie pytanie: Czy Federer jest maszyną do wygrywania? Okazuje się, że nie zawsze... Del Potro był mocniejszy psychicznie (po raz 1-wszy się nie spalił przed Federerem) w tym meczu i to pokazuje, że Federer nie utrzymał presji, którą wszyscy na niego wywierali. OBY Del Potro jeszcze bardziej się rozwinął i wtedy będzie łykał Federera na śniadanie, wkońcu musi dojść do zmiany pokoleń. Czyż nie?
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo DOBRZE, że wygrał Del Potro. WSZYSCY mówią, że Fed przegrał mecz na własne życzenie.. Nie neguje tego, lecz w związku z tym zadajcie sobie pytanie: Czy Federer jest maszyną do wygrywania? Okazuje się, że nie zawsze... Del Potro był mocniejszy psychicznie (po raz 1-wszy się nie spalił przed Federerem) w tym meczu i to pokazuje, że Federer nie utrzymał presji, którą wszyscy na niego wywierali. OBY Del Potro jeszcze bardziej się rozwinął i wtedy będzie łykał Federera na śniadanie, wkońcu musi dojść do zmiany pokoleń. Czyż nie?
a na RG też zagrali dobre spotkanie 5 setów, i to 2 spotkanie JMDP wyrównane z Rogerem
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Tak czy siak na poczatku sezonu nikt nie wierzyl, ze Federer jest w stanie jeszcze wygrac jakiegos szlema, wygral 2 i w 2 przegral w finale, moim zdaniem i tak jest sie z czego cieszyc choc na pewno pewien niedosyt jest - szczegolnie po wczorajszym finale bo na AO gral ze swietnie dysponowanym w tamtym okresie Rafą. Troche szkoda jednak ze Fed przegral, bo pobil by juz tym samym wszystkie mozliwe rekordy i kto wie czy bedzie jeszcze ktos taki jak on, no ale zobaczymy co przyszly rok pokaze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom