>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Urugwaj 2009

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Rampla Juniors FC - Club Nacional de Football
Dziś o godzinie 22:00 czasu Polskiego dojdzie do ciekawego spotkania w lidze Urugwajskiej. Club Nacional mający 13 pkt. zajmując 7 miejsce zmierzy się czerwoną latarnią ligi Rampla Juniors który zajmuje ostatnie miejsce a na ich koncie są zaledwie 3pkt. z czego wszystko to remisy. Obie ekipy regularnie toczą ze sobą boje , jednak przeważnie to właśnie Nacional dominuje tylko 2 razy wygrała ekipa Rampla. Club Nacional ma w swoich szeregach wielki talent 18letniego Santiago Damian który jest najlepszy strzelecem tego zespołu dodatkowo do tego doświadczony 30latek Alexander Jesus który ma 6 trafień, wyżej wspominiany Damian ma ich 8. Są najskuteczniejszym atakiem w lidze i moim zdaniem to właśnie ta dwójka może dziś pokazać swoją wartość i udowodnić że zainteresowanie młodziutkim zawodnikiem nie jest przez przypadek , znajduje się już na celowniku kilku drużyn europejskich. Jeżeli Club zagra na swoim nominalnym poziomie powinien spokojnie wywieść 3pkt.
Moje propozycje :
Rampla Juniors - Nacional de Montevideo 2 @@ 1,70 Bwin ✅
over 2,5 @@ 1,80 Bwin ✅
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Club Nacional de Football - Central Español FC​

Pierwsza moja analiza z Urugwaju, mecz nie wymagający wielkiego namyślania się. Faworyt tylko jeden, oczywiście Nacional. W historii spotkań oby zespołów 7 razy zwyciężał właśnie Nacional, a 5 razy padał remis. Central Español nigdy nie wygrał. I raczej dziś nie poprawi swoich osiągnięć. Forma obu zespołów wyraźnie wskazuje na gospodarzy. Nacional ostatnio co prawda nawet zremisował i przegrał, ale mimo to lepsza forma niż goście, którzy na 9 ostatnich spotkań 2 razy remis, jedna wygrana, a reszta porażki. A wgl to patrząc na grę Nacionalu u siebie to nie mam żadnych wątpliwości. 10 ostatnich spotkań to 7 wygranych i 3 remisy. Ostatnio 4 zwycięstwa z rzędu. Nie sądzę więc by Central przerwał dziś tą passę.

Moje typy:
Nacional 1.50 bet365
over 2.5 1.66 bet365
Nacional -1 2.40 bet365
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Club Nacional de Football - Central Espa&amp;ntilde;ol FC​


Pierwsza moja analiza z Urugwaju, mecz nie wymagający wielkiego namyślania się. Faworyt tylko jeden, oczywiście Nacional. W historii spotkań oby zespołów 7 razy zwyciężał właśnie Nacional, a 5 razy padał remis. Central Espa&amp;ntilde;ol nigdy nie wygrał. I raczej dziś nie poprawi swoich osiągnięć. Forma obu zespołów wyraźnie wskazuje na gospodarzy. Nacional ostatnio co prawda nawet zremisował i przegrał, ale mimo to lepsza forma niż goście, którzy na 9 ostatnich spotkań 2 razy remis, jedna wygrana, a reszta porażki. A wgl to patrząc na grę Nacionalu u siebie to nie mam żadnych wątpliwości. 10 ostatnich spotkań to 7 wygranych i 3 remisy. Ostatnio 4 zwycięstwa z rzędu. Nie sądzę więc by Central przerwał dziś tą passę.


Moje typy:
Nacional 1.50 bet365
over 2.5 1.66 bet365
Nacional -1 2.40 bet365
0-3 ⛔

Gospodarze zagrali rezerowym składem ze wzgledu na mecz w CL...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam , Olku nie wiem czemu zagrałeś te spotkanie przecież na gg pisałem wyraźnie żę gospodarze grają rezerwą.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
0-3 ⛔

Gospodarze zagrali rezerowym składem ze wzgledu na mecz w CL...
no co Ty??
kurde jakbym nie umiał sobie wyniku sprawdzić, trzeba było coś napisać przed meczem, a nie teraz cwaniaku

Witam , Olku nie wiem czemu zagrałeś te spotkanie przecież na gg pisałem wyraźnie żę gospodarze grają rezerwą.
teraz Mateuszu też się zastanawiam :pP
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom