>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Uniknąć 0:0

S 0

s_l_o_w_i_k

Użytkownik
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak unikąć remisu bezbramkowego, jakie mecze typowac ? Czy zwieksza sie prawdopodobienstwo typowania meczow o duzej roznicy kursow, a moze lepiej typowac mecze druzyn znajdujacych sie na szczycie tabeli gracych ze slabymi druzynami ? Moze posiadacie jakies statystyki na ten temat ?
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak unikąć remisu bezbramkowego, jakie mecze typowac ? Czy zwieksza sie prawdopodobienstwo typowania meczow o duzej roznicy kursow, a moze lepiej typowac mecze druzyn znajdujacych sie na szczycie tabeli gracych ze slabymi druzynami ? Moze posiadacie jakies statystyki na ten temat ?
posiadam statystyki ;) http://www.google.com &lt;- tutaj łamanym angielskim w 4 słowach wpisz o co Ci chodzi a napewno znajdziesz.
 
S 0

s_l_o_w_i_k

Użytkownik
nic konkretnego nie znalazlem, same artykuly o bezbramkowych meczach, a nie statystyki. Gdybym potrafil znalesc, nie prosilbym was o to ????
 
S 0

s_l_o_w_i_k

Użytkownik
Czy na bet365 podczas meczu pilki noznej mozna obstawiac przez caly czas trwania na zywo czy w danym przedziale czasu np. 0-14.59 min, 15-29.59 min itd ze wpadnie bramka ? Czy tylko w poczatkowych minutach ?
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Ja zazwyczaj gram po prostu na drużyny, które zarówno tracą jak i strzelają ponadprzeciętna ilość bramek w lidze, ponieważ to ukazuje ich aktualną dyspozycję bramkową, a nie statystyki z ubiegłego sezony. Więc jak grają drużyny bardzo defensywne tracące mało bramek i mało strzelające to typ raczej niepewny, natomiast armaty strzelające mase bramek i niepewne w defensywie, w połączeniu informacji ze stron klubowych czy czasem najlepszy strzelec drużyny nie jest kontuzjowany pomagają mi w typowaniu racjonalnych wyników bramkowych.
 
Do góry Bottom