>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Unibet rozdaje 5 Euro do kasyna

konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Unibet rozdaje 5 Euro do kasyna. Nie da rady przelać na zakłady ale chyba jak coś ugrasz powyżej to można. Oferta dla zarejestrowanych graczy. Posprawdzajcie swoje maile. Ja dostałem taką oto wiadomość:

Pieniądze leżą na .... Twoim koncie w kasynie!
W naszym kasynie nie wieje nudą - dlaczego? Sprawdź sam.
Oczywiście najlepiej jest grać za pieniądze więc dajemy Ci mały prezent – 5 Euro ( w sumie to nie aż taki mały). Tak jest w prezencie!

Już wiesz w co zagrasz? Jeśli nie to dawaj na strone i wybierz sobie ulubioną grę..., a może spróbujesz jedną z nowych?

Zacznij korzystać z oferty już dziś i baw się dobrze!

Pamiętaj bonus już czeka na Twoim koncie – sprawdź, zaloguj się!

Masz jakieś pytania? Zapomniałeś hasła?
Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem
[email protected]
lub zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu
Do zobaczenia na stronie Unibet!
Reguły
Promocja trwa od 15 lutego 2007 od godziny 15.00CET do 28 lutego 2007 do godziny 23.59
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Jeszcze jedno info. Pieniądze nie mogą być wypłacone z Kasyna przed 15-to krotnym obróceniem. Zakłady na ruletkę, craps i baccarat nie liczą się przy obrocie bonusem. Tak wyczytałem na innym forum. Troche to graniczy z cudem ale sprubowac można.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
to nie graniczy z cudem :p gdzies w jakim kasynie widzialem ze daja 50% bonusu i nalezy go obrocic 50 razy ???? to jest cud ????
 
R 0

renton

Użytkownik
bodi, dokładnie. Najpierw 3 Euro poszło na BJ a potem 2 na ruletke i po kasie
a ja ugrałem na blackjacku 38 PLN. System miałem taki, jezel miałem juz 1E powyzej 5 to przelewałem na konto zakładów, poźniej wyłaczałem gre i właczałem ponownie aby zapobiec dłuzszej serii przegranych. Teraz ta kase przelałem na pokerka. Łatwo jest tam cos ugrac bo sa bardzo słabi zawodnicy przy stołach. Mam już 42$
 
W 2

wislak

Forum VIP
dostalem tez kase wczoraj :p

napisali mi w mailu ze promo jest od wczoaj :p dziwne :jezora:

ale przegralem na blackjacku - nie polecam juz 2 raz
 
Do góry Bottom