>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

unibet = oszuści = prezydent usa 2020

T 5,3K

teza

Użytkownik
Witam

Unibet zdecydował sobie na podstawie telewizji, że Biden jest prezydentem USA.
Oczywiście jest to oszustwo, bo najwcześniej 16 grudnia będzie głosowanie kto będzie prezydentem.

Także mam pytanie jak wywalczyć to oszustwo ?

Na każdym z kuponów jest napis:
Zwycięzca decyduje, kto osiągnie wymaganą liczbę Głosów Elektorskich w dzień wyborów. Jeśli w dniu wyborów nie ma wyraźnego zwycięzcy, oferta zostanie rozstrzygnięta, gdy tylko kandydat jest przedstawiony jako zwycięzca ponad wszelką wątpliwość.

Nie ma oficjalnych potwierdzeń, bo głosowania są ponawiane
a Unibet wymyśla sobie teraz że: telewizja zdecydowała "ponad wszelką wątpliwość prezydenta USA"

Jest to zwykłe oszustwo z ich strony.

I pytanie teraz jak wywalczyć to oszustwo ?
Prawnik?
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
unibet i totolotek sobie rozliczyli bidena
betclic, forbet, efortuna - zaklad oczekujacy

Rozliczyli na podstawie czego? Nie ma oficjalnych wyników,
są tylko plotki telewizyjne i teraz ponawiam pytanie:
jak wywalczyć prawnie ich oszustwo? prawnik?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No ale to chyba logiczne że jakby się teraz okazało że Trump wygrał to by musieli skorygować zakłady na Trumpa jako wygrane
wlasnie nie...

'Na każdym z kuponów jest napis:
Zwycięzca decyduje, kto osiągnie wymaganą liczbę Głosów Elektorskich w dzień wyborów. Jeśli w dniu wyborów nie ma wyraźnego zwycięzcy, oferta zostanie rozstrzygnięta, gdy tylko kandydat jest przedstawiony jako zwycięzca ponad wszelką wątpliwość. '

zalezy jak interpretowac dzien wyborow.

edit; ostatni fragment pogrubiony to szansa dla tych co zawarli zaklady w unibecie, bo pozwy sadowe trumpa mozna traktowac jaka watpliwosc.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Unibet myślą, że są cwani i napisali tak:

Zakłady na zwycięzcę wyborów prezydenckich USA zostały rozliczone na podstawie regulaminu B.5.1 oraz B.5.2.

5. Rozstrzyganie rezultatów
1) Przy rozstrzyganiu o rezultacie danego meczu/wydarzenia Unibet stara się zawsze korzystać z informacji uzyskanych z pierwszej ręki (w trakcie lub zaraz po zakończeniu danego wydarzenia), przez transmisje telewizyjne, streaming (internetowy i z innych źródeł) oraz oficjalne strony internetowe. Jeśli nie będzie można uzyskać niezbędnych informacji z pierwszej ręki i/lub źródeł oficjalnych i/lub informacje w nich zawarte będą w oczywisty zawierały Błąd, rozstrzygnięcie zakładu zostanie przeprowadzone na podstawie innych źródeł dostępnych publicznie.

2) Rozstrzygając zakład, nie są brane pod uwagę jakiekolwiek zmiany wynikające z i/lub spowodowane między innymi dyskwalifikacją, nałożeniem kar, protestami, rezultatami zmienionymi decyzją sędziów i/lub dalszymi zmianami w oficjalnym rezultacie, które mają miejsce po zakończeniu wydarzenia i opublikowaniu rezultatu, nawet jeśli był to rezultat wstępny. W przypadku zakładów dotyczących konkursów, które trwają dłużej, niż 1 rundę/etap (np. zakładów sezonowych), pod uwagę brane będą wyłącznie zmiany dotyczące zakładów, których rezultat nie został jeszcze rozstrzygnięty. Kroki takie muszą być ogłoszone przez stowarzyszenie nadzorujące zanim ostatnia zaplanowana runda/etap będą wzięte pod uwagę. Wszelkie zmiany wprowadzone po tym terminie lub dotyczące zakładów, które zostały już rozstrzygnięte na podstawie wydarzeń, jakie miały miejsce podczas wydarzenia/konkursu, nie zostaną rozstrzygnięte wzięte pod uwagę.

To jest w regulaminie,
ale na każdym kuponie zawartym zwycięstwo prezydenta jest napisane:

"Zwycięzca decyduje, kto osiągnie wymaganą liczbę Głosów Elektorskich w dzień wyborów. Jeśli w dniu wyborów nie ma wyraźnego zwycięzcy, oferta zostanie rozstrzygnięta, gdy tylko kandydat jest przedstawiony jako zwycięzca ponad wszelką wątpliwość. "

Skoro jest zapis "ponad wszelką wątpliwość" a regulamin mówi, że zakład już został rozliczony jako przegrany
to teraz pytanie kto się zna na prawie czy to jest do wygrania w sądzie ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tak jest to do wygrania w sadzie i nie martw sie, bo nie tylko ty masz taki zaklad - nie, ja nie mam. jak trump jednak wygra to pewnie szykuje sie masa pozwow i tyle. byly watpliwosci i jak okaza sie podstawne to mozna sie powolac wlasnie na ten zapis w regulaminie. ale to moja opinia a prawnikiem nie jestem staram sie logicznie na to spojrzec a prawo jest logiczne, bo opiera sie na logice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 5,3K

teza

Użytkownik
dzieki

Unibet mi odpisuje, że rozstrzygnęli kupon i nawet jak Ttrump wygra to nie zmienią wyniku kuponu.

Totolotek odpisał mi tak:

Dzień Dobry,

Decyzją Zarządu Spółki kupony grane na wybory prezydenckie w USA zostały rozliczone. W przypadku, gdy Kolegium Elektorów spowoduje zmianę aktualnego wyniku wyborów należy złożyć reklamacje na adres [email protected]

Jednocześnie informuję, że czas na złożenie reklamacji dot. tego zakładu zostaje wydłużony do 14 grudnia 2020r. Po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.

Pozdrawiam,
Biuro Obsługi Klienta
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam

Unibet zdecydował sobie na podstawie telewizji, że Biden jest prezydentem USA.
Oczywiście jest to oszustwo, bo najwcześniej 16 grudnia będzie głosowanie kto będzie prezydentem.

Także mam pytanie jak wywalczyć to oszustwo ?

Na każdym z kuponów jest napis:
Zwycięzca decyduje, kto osiągnie wymaganą liczbę Głosów Elektorskich w dzień wyborów. Jeśli w dniu wyborów nie ma wyraźnego zwycięzcy, oferta zostanie rozstrzygnięta, gdy tylko kandydat jest przedstawiony jako zwycięzca ponad wszelką wątpliwość.

Nie ma oficjalnych potwierdzeń, bo głosowania są ponawiane
a Unibet wymyśla sobie teraz że: telewizja zdecydowała "ponad wszelką wątpliwość prezydenta USA"

Jest to zwykłe oszustwo z ich strony.

I pytanie teraz jak wywalczyć to oszustwo ?
Prawnik?
Zastanów się co ty piszesz ??? Trump nie ma żadnych szans. Przegrał nie w jednym, a w kilku stanach. Protesty wyborcze dotyczą pojedynczych głosów NIE MAJĄCYCH WPŁYWU na ważność bo nawet w Georgii gdzie jest najmniejsza różnica to wciąż ok 10 tyś głosów przewagi... Buki, które blokują wygrane na Bidena żyją za pieniądze graczy, a ty masz pretensję, że rozliczyli ???

Trzeba było mnie posłuchać i pograć na Bidena jak podawałem w dziale... ;) A nie teraz pretensje do całego świata ! Oszustwo ? Chłopie co ty piszesz ... ??? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +134
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Zastanów się co ty piszesz ??? Trump nie ma żadnych szans. Przegrał nie w jednym, a w kilku stanach. Protesty wyborcze dotyczą pojedynczych głosów NIE MAJĄCYCH WPŁYWU na ważność bo nawet w Georgii gdzie jest najmniejsza różnica to wciąż ok 10 tyś głosów przewagi... Buki, które blokują wygrane na Bidena żyją za pieniądze graczy, a ty masz pretensję, że rozliczyli ???

Trzeba było mnie posłuchać i pograć na Bidena jak podawałem w dziale... ;) A nie teraz pretensje do całego świata ! Oszustwo ? Chłopie co ty piszesz ... ??? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sam się zastanów bo poziom Twojej żenady przekracza już mam wrażenie wartości katastrofalne. Jest w ogóle jakiś typ, którego ty nie trafiłeś, nie przewidziałeś? Po co Ty sie udzielasz w tych wszystkich tematach skoro jesteś taki zajebisty i skuteczny?
Gość się normalnie spytał, na forum które do tego służy (zresztą ma rację bo kupony zostały rozliczone poza regulaminowo). Czego Ty znowu nie rozumiesz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Chcecie aby buk szybko wypłacał, ale tylko jak wygrywacie :)
To że UNI_guła na czacie coś napisała to nie znaczy że jak wygra Tramp to tego nie zweryfikują :)
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Dzisiaj wszyscy bukmacherzy pozamykali zaklady jako przegrane na Trumpa.

Oczywiscie jest to bezprawne.

Biden nie jest nawet elektem prezydentem.

Elektorzy głosowali 14 grudnia, ale najwczesniej wyniki bede ukazane 6 stycznia 2021
i wtedy kongres USA certyfikuje wyniki tych elektorow i wtedy zostanie ogloszony prezydent USA

21 stycznia jest dopiero zaprzysiezenie prezydenta.

Sprawy wygladaja tak ze Trump wyygrał już wybory na luzie, bo 2 senatorów Trumpa zgłosi sprzeciw
i każdy stan odda 1 głos (a ze Trump ma wiekszosc stanów to wygrał)

Proponuje zeby osoby zgłaszały sie w tym temacie albo PW w sprawie prawników

pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dawno nie widział bardziej bekowego tematu. T teza jest jak Trump, ani jeden ani drugi nie potrafi pogodzić się z porażką. Jednego będą musieli pewni wołami wyciągać z Białego Domu, a drugi będzie szukał w jakiejś alternatywnej rzeczywistości sądu który przyzna mu rację, że Unibet go oszukał, mimo iż wcale tak nie było.
 
J 0

jabkiemnad

Użytkownik
Jakis czas temu dostalem wiadomosc od Unibetu, ze zamkneli moj zaklad na Trumpa jako przegrany, ale jak w styczniu "oficjalne" wyniki beda przeciw Bidenowi, zmienia ludziom kupony na wygrane. Wiec nie wiem po co ten temat....
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Trump twierdzi cały czas ze glosy były sfałszowane i mówi ze dalej jest prezydentem, po prostu nie którzy nie chcą się poddać tak jak obstawiający którzy przegrali z kretesem ale sadza ze wygrali. 😂
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Trump twierdzi cały czas ze glosy były sfałszowane i mówi ze dalej jest prezydentem, po prostu nie którzy nie chcą się poddać tak jak obstawiający którzy przegrali z kretesem ale sadza ze wygrali. 😂
Fakt jest że tam szły wały jak cholera, to jest niezaprzeczalne. Tyle że wajcha została już przestawiona i nic tego nie zatrzyma, Trump sobie może gadać swoje i tak żaden sąd mu tego nie klepnie i prezydentem będzie Biden. Generalnie na całym świecie jest podział na prawo i lewo, a teraz przychodzi czas na rządy tych z lewa, nic dodać nic ująć
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
Do góry Bottom