>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Póki byłem u nich na minusie, to bonusami sypali raz w tygodniu, jak ich ograłem na 50k, to przestali. Świetne podejście do graczy :)
 
waska 131

waska

Użytkownik
Ile idzie wypłatą na revolut? Jeśli w poniedziałek zlecę to czy dojdzie do końca dnia?
Post automatycznie złączony:

Ile idzie wypłatą na revolut? Jeśli w poniedziałek zlecę to czy dojdzie do końca dnia?
Na unibet opcja wypłaty revolut to na konto bankowe czy jako karta visa?
 
Ostatnia edycja:
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Jakie macie doświadczenie z lojalnościówkami/freebetami w unibet? Co ile dni sypią jak gra się regularnie i jakimi kwotami operujecie? Obróciłem w zeszłym tygodniu z 3k u nich i uderzyłem na live chat po bonus, ale tak nie dopisuję na prośbę. Więc zastanawiam się czy mogę na coś liczyć w najbliższym czasie :)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
To raczej nie jest spora kwota, tymbardziej obrotu. Jakbys 3 tysiaki przegral to moze by jakis bonus dali, ale obrot 3000 w tydzien to malutko.
 
D 0

damiansport3

Użytkownik
Nie chcę straszyć, ale kilka tygodni temu, po wyborach prezydenckich w US, które obstawiałem na Unibet, ktoś uzyskał dane mojej karty. W szoku byłem gdy po przebudzeniu się, patrzę a tutaj dwa powiadomienia z banku, że mam 200 złoty mniej na koncie. Na szczęście miałem dzienny limit wypłat do 500 zł, więc nie straciłem aż tak dużo. Jednak musiałem natychmiast zastrzec karty i zamówić nową. Od tej pory boję się wpłacać i wypłacać na Unibecie, bo wiążę to przykre zdarzenie właśnie z tym bukmacherem. Nie przypominam sobie bowiem bym upubliczniał moje dane karty gdzie indziej, a na Unibet trzeba to zrobić by bodajże wypłacić kasę przez trustly. Czy wam też się taka rzecz kiedyś przydarzyła? Co zrobić by obstawiać bezpiecznie na Unibet?
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Nie chcę straszyć, ale kilka tygodni temu, po wyborach prezydenckich w US, które obstawiałem na Unibet, ktoś uzyskał dane mojej karty. W szoku byłem gdy po przebudzeniu się, patrzę a tutaj dwa powiadomienia z banku, że mam 200 złoty mniej na koncie. Na szczęście miałem dzienny limit wypłat do 500 zł, więc nie straciłem aż tak dużo. Jednak musiałem natychmiast zastrzec karty i zamówić nową. Od tej pory boję się wpłacać i wypłacać na Unibecie, bo wiążę to przykre zdarzenie właśnie z tym bukmacherem. Nie przypominam sobie bowiem bym upubliczniał moje dane karty gdzie indziej, a na Unibet trzeba to zrobić by bodajże wypłacić kasę przez trustly. Czy wam też się taka rzecz kiedyś przydarzyła? Co zrobić by obstawiać bezpiecznie na Unibet?
Nigdy nie mialem takiej sytuacji. A gram tam od 15 lat. Skupiłbym się bardziej na jakis znajomych lub rodzinie, bo to jest niemozliwe ze Unibet udostepnil dane twojej karty....
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Wykluczasz, ale jest dużo bardziej prawdopodobna niż to że Unibet udostępnił dane Twojej karty. Bukmacher obsługuje setki tysięcy graczy w całej Europie i nawet jedna taka udowodniona wpadka mogłaby ich położyć.

No ja uważam odwrotnie, korzystam tylko z Trustly, wszystkie jest szyfrowane i oczywiście nigdy żadnych problemów.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale do Trustly to karty nie potrzeba przeciez. Skoro zostaly kupione bilety lotnicze to jaki problem to zglosic i ustalic na jakie nazwisko zostaly one kupione? W takich przypadkach najczesciej zdarza sie, ze ktos znajomy poznal numer, lub placiles ta karta w jakiejs knajpie/malym sklepiku i monitoring ja nagral i po odczekaniu kilku miesiecy czy nawet lat wykorzystali dane, ale skoro bilety gdzie jest konkretna osoba na nim, to nikt bystry, wiec zapewne ktos z otoczenia.
 
D 0

damiansport3

Użytkownik
Ale do Trustly to karty nie potrzeba przeciez. Skoro zostaly kupione bilety lotnicze to jaki problem to zglosic i ustalic na jakie nazwisko zostaly one kupione? W takich przypadkach najczesciej zdarza sie, ze ktos znajomy poznal numer, lub placiles ta karta w jakiejs knajpie/malym sklepiku i monitoring ja nagral i po odczekaniu kilku miesiecy czy nawet lat wykorzystali dane, ale skoro bilety gdzie jest konkretna osoba na nim, to nikt bystry, wiec zapewne ktos z otoczenia.
Wykluczam znajomych, aczkolwiek teraz przypomniało mi się, że będąc w Berlinie na festiwalu w lutym ktoś ukradł mi kilkadziesiąt euro w hostelu pewnej nocy. Zamiast schować portfel do szafki na klucz zostawiłem go w spodniach na noc, bo na szafce było napisane by nie chować tam cennych rzeczy jak np pieniądze. No więc, ktoś zabrał tą gotówkę, ale kartę i dokumenty zostawił. Możliwe, że wtedy zrobił zdjęcie karty. Tylko dziwne, że wykorzystał by jej dane ponad pół roku później...szczególnie w czasie pandemii, gdzie loty trochę mijają się z celem.

Nie mogłem zidentyfikować gościa. Nie było żadnych jego danych. Nie było napisane gdzie leci i kiedy, jedyne wyciąg z banku, kwota i źródło (Ryanair).
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W takim wypadku, jeśli zgłosiłbyś że kartę zgubiłeś to z banku mógłbyś dostać zwrot pieniędzy. Ale jak ją tylko zastrzegłeś, to do banku chyba nie zgłosiłeś żadnej kradzieży.
 
H 334

hocki_klocki

Użytkownik
Czy miał ktoś jakiekolwiek problemy z wypłatami u tego bukmachera? Zamierzam wpłacić tam trochę więcej jednak na razie chciałbym go "przetestować" ?
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Jakie macie doświadczenie z lojalnościówkami/freebetami w unibet? Co ile dni sypią jak gra się regularnie i jakimi kwotami operujecie? Obróciłem w zeszłym tygodniu z 3k u nich i uderzyłem na live chat po bonus, ale tak nie dopisuję na prośbę. Więc zastanawiam się czy mogę na coś liczyć w najbliższym czasie :)
Zaglądaj do zakładki darmowe zakłady/zwiększenie zysku. Czasami masz rózne boosty
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jakie macie doświadczenie z lojalnościówkami/freebetami w unibet? Co ile dni sypią jak gra się regularnie i jakimi kwotami operujecie? Obróciłem w zeszłym tygodniu z 3k u nich i uderzyłem na live chat po bonus, ale tak nie dopisuję na prośbę. Więc zastanawiam się czy mogę na coś liczyć w najbliższym czasie :)
Nie nastawiał bym się na jakiekolwiek bonusy z ich strony. Jeżeli na tym Tobie zależy to proponuję bukmachera pinupbet. Dwa razy w tygodniu zakład bez ryzyka do 40 Euro za rozwiązanie quizu. Czasami freebety, bonusy od depozytu. I bonus na start do 500 Euro.
 
Do góry Bottom