>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Underdog /AntiUnderdog

marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Witam, chciałem się podzielić prostą web apkę, która podaje propozycje jednego typu na dzień:
- przeciwko teoretycznemu faworytowi:
http://underdog-marfik.rhcloud.com/
- na faworyta:
http://underdog-marfik.rhcloud.com/anti

Kilka słów wyjaśnienia:
a) wybór typów - dokonywany jest automatycznie, losowo ze wszystkich dostępnych spotkań flashscore.pl z kursem od bet365, z uwzględnieniem kursów w zakresie od 1,8-2,1 na underdoga.
b) stawkowanie - w przypadku trafienia poprzednia stawka dzielona przez &#39;1,618&#39; (zaokrąglenie złotej liczby), w przypadku pomyłki poprzednia stawka mnożona przez wspomnianą wartość. Stawka początkowa 10.
c) cel - sprawdzenie sensowności takiego systemu.
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
czegoś nie rozumiem. gdy sa wystawione normalne kursy to na druzyne A jest 1.85 zalozmy, na B 2X 1.85. w jaki sposób apka wybiera czy grać na faworyta czy underdoga? piszesz ze losowo to wtedy rownie dobrze mozna grac na czarne czerwone
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
No tak masz rację. Zadaniem apki nie jest wskazywanie, czy grać na underdoga, czy też przeciw niemu. Jej celem jest sprawdzenie, czy typy wybierane tylko na podstawie określonego kursu bardziej nadają się do gry na underdoga, czy też przeciw niemu, ewentualnie może się okazać, że nie da się zauważyć sensownej zależności i wszystko jest kwestią przypadku.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
wybór typów - dokonywany jest automatycznie, losowo ze wszystkich dostępnych spotkań .... zauważyć sensownej zależności i wszystko jest kwestią przypadku.
Tu już sam odpowiedziałeś na własne pytanie, że wszystko będzie kwestią przypadku. Skoro losowo wybierasz jedno spośród kilkunastu spotkań dziennie.
Analiza przedziałów kursowych jak najbardziej ma sens ale w przypadku gdy sprawdzasz wszystkie możliwe spotkania.
Możesz zamiast wybierać jedno spotkanie na dzień, wybrać mecze co 2 godziny i podzielić równomiernie stawkę na mecze z tego przedziału czasowego.
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Nad ostateczną postacią/sensem działania aplikacji będę jeszcze pracował, za wszelkie uwagi jestem wdzięcznym. Cel, który zdefiniowałem jest zdecydowanie na wyrost. W tym momencie priorytetem dla mnie jest przetestowanie architektury działania programu, która tak na prawdę składa się dwóch różnych apek:
- jednej serwerowej w postaci witryny internetowej, na której mogę zamieszczać spotkania,
- drugiej klienckiej, która automatycznie wybiera nowe spotkania i jednocześnie rozlicza mecze już zakończone na podstawie warunku, że data jej wykonywania różni się o dzień od daty zakończonego spotkania (niestety dosyć mocno mnie to ogranicza, ale na obecnym etapie pozwala mi unikać błędów w rozliczeniach).
 
Do góry Bottom