>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

under/over - gra na ślepo

M 0

mariankon

Użytkownik
piszę temacik, bo może już ktoś to robił i jak się mylę to oszczędzi mi roboty.
mam zamiar zrobić test dwu miesięczny z oferty dwóch buków (expekt i toto-mix)
będę brał pierwsze z oferty po dwa spotkania na under i over z kuresm po niżej średniej (
toto-mix poniżej 1,8 expekt poniżej 1,9) i tak będę miał kupon na under i kupon na over gdzie dwedług buka są większe szanse na wejście danego zdarzenia.. Celem jest zbadanie jak często pojawiają się dwa spotkania trafione naraz, jeżeli nie rzadziej niż powiedzmy co 6-7 razy, to można grać to śmiało progresją bo AKO będzie zawsze zbliżone do 2,50. Bo tak myślałem, że buki jednak nie typuja kursów na ślepo i teoretycznie jeżeli dają większe szanse powiedzmy na under to matematycznie muszą być ku temu jakieś podstawy.
przy under over mamy dwie możliwość, jak przy rzucie monetą, do tego jeżeli buki za bardzo nie robią wałków więc trafienie underowej lub overowej pary może faktycznie zawrzeć się powiedzmy góra przy 6 próbach.Czy jakoś tak. Co o tym sądzicie ??
 
M 0

mariankon

Użytkownik
nie rzumiem -.- moglbys jasniej wytlumaczyc ? ciekawi mnie to a nie pojmuje o co loto ;D
toto-mix jeżeli uważa że są równe szanse na o/u daje kursy under 1,8 - over 1,8
nam chodzi o mecze gdzie buk daje większe szanse na dane zdarzenie czyli poniżej 1,8
i lecimy z oferty dnia wpierw undery i lecąc od góry ofert bierzemy pierwsze dwa undery z kursem poniżej 1,8 i mamy kupon pierwszy potem lecimy overy w ofercie dnia bierzemy
pierwsze z rozpiski (lecąc od góry) typy na over z kursem poniżej 1,8 i mamy drugi kupon gramy codziennie i uważam że jest szansa, na trafienie na ślepo underu lub overu albo obu powiedzmy góra co 6 kuponów.
w totomix rzadko kiedy na o/u spada kurs do 1,6 a więc minimalnie1,6*1,6-podatek to mamy kurs 2,30, więc progresją można grać spokojnie.
jasniej nie potrafie jak co wyniki testu będę znał w styczniu bo test zrobię w zaciszu domowy ale wynikami pewnie sie podzielę.
 
Do góry Bottom