>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Vegas 19: Blaydes vs. Lewis

psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Vegas 19: Blaydes vs. Lewis



Data: 20 lutego 2021 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC Apex, Las Vegas (bez fanów) - Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / PPV (karta główna), UFC Fight Pass / eFortuna.pl (karta wstępna)


Walka wieczoru
265 lbs: Curtis Blaydes (14-2) vs. Derrick Lewis (24-7)


Co-main event
135 lbs: Ketlen Vieira (11-1) vs. Yana Kunitskaya (13-5)


Karta główna (od 02:00 polskiego czasu)
145 lbs: Charles Rosa (13-4) vs. Darrick Minner (25-11)
265 lbs: Alexey Oleinik (59-14-1) vs. Chris Daukaus (10-3)
145 lbs: Pat Sabatini (13-3) vs. Rafael Alves (19-9)
265 lbs: Andrei Arlovski (30-19) vs. Tom Aspinall (9-2)

Karta wstępna (od 23:00 polskiego czasu)
185 lbs: Phil Hawes (9-2) vs. Nassourdine Imavov (9-2)
145 lbs: Jared Gordon (16-4) vs. Danny Chavez (11-3)
155 lbs: Drakkar Klose (11-2-1) vs. Luis Pena (8-3)
135 lbs: Eddie Wineland (24-14-1) vs. John Castaneda (17-5)
145 lbs: Nate Landwehr (14-3) vs. Julian Erosa (24-8)
125 lbs: Shana Dobson (4-4) vs. Casey O’Neill (5-0)
145 lbs: Chas Skelly (18-3) vs. Jamall Emmers (18-5)
135 lbs: Aiemann Zahabi (7-2) vs. Drako Rodriguez (7-1)
265 lbs: Sergey Spivak (11-2) vs. Jared Vanderaa (11-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
J 19,3K

Jabłonie i Grusze

Użytkownik
Sergey Spivak - Jared Vanderaa --> Sergey Spivak @1.40 fortuna

Spivak z rekordem 11:2 ( porażki Harris, Tybura). W ufc ma juz 4 walki. Z kolei jego przeciwnik to debiutant mimo iż jest 2 lata starszy. Rywale z którymi przegrywał też pozostawiają wiele do życzenia. Wiadomo to waga ciężka i jeden cios moze zdecydować. Ale "The Polar Bear" powinien dac radę doświadczeniem i zapasami (55% walk wygranych przez poddania)
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Tym razem kurs wzięty z: STS
Typ: Curtis Blaydes wygra przed czasem (1.60).
Ufc powraca do tej walki po tym jak ostatnio przez covida wypadł Curtis.
Typ mimo tego sie nie zmienia, zmienia się za to typ, bowiem nie widzę tutaj jak Lewis wytrzymuje z zapaśniczą bestią Curtisem 5rd.
Lewis w ostatnich walkach za dużo wchodził w klincz tak bylo z Blagoiem,Latifim czy ostatnio z Oleinikiem.
W walce z Razorem klincz będzie wodą na młyn.
Blaydes z klinczu będzie szukał swoich znakomitych obaleń czy też firmowych łokci.
A w parterze będzie męczył czarną bestię swoją kontrolą i spuszczając na nią srogie g&p.
Czym samym wcześniej czy później ubije/podda zmęczonego Lewisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Aiemann Zahabi (7-2) vs. Drako Rodriguez (7-1)

Debiutujący w UFC Rodriguez to zawodnik, który zdecydowanie może namieszać w kategorii koguciej organizacji. Bukmacherzy nie popełnili po raz drugi tego samego błędu, co w walce Hawajczyka z Leomaną Martinezem na Dana White’s Contender Series. Drako to zawodnik mocny w każdej płaszczyźnie, piekielnie ciężki do skończenia, co pokazał w jedynej przegranej walce z innym zawodnikiem UFC Tonym Gravely, który skończył go dopiero pod koniec piątej rundy starcia. Zahabi to nie jest moim zdaniem zawodnik kalibru UFC. Po serii zwycięstw na kanadyjskich galach brat Firasa dostał angaż w organizacji, ale po wymęczonym zwycięstwie z Reginaldo Vieirą przegrał dwa kolejne pojedynki. W moich oczach weryfikacją była ostatnia walka z Vincem Moralesem. Kanadyjczyk pewnego poziomu nie przeskoczy i według mnie porażka z Rodriguezem będzie oznaczać koniec jego kariery w UFC.

Drako Rodriguez @1.54


Julian Erosa (24-8) vs. Nate Landwehr (14-3)


Bardziej doświadczony Erosa dysponuje tutaj zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi, jednak nie bardzo widzę tutaj sposób, w jakim miałby to wygrać. Przydomek „The Train” idealnie odpowiada stylowi walki Landwehra – były mistrz M-1 Challenge uderza bardzo dużo (118 ciosów trafionych w ostatnim starciu z Darrenem Elkinsem), a poza tym dysponuje solidnymi defensywnymi zapasami. Nie ukrywajmy, Erosa nie jest dobrym zapaśnikiem, więc będzie miał spory problem, by obalić Nate’a, a nawet jeśli mu się to uda, to ciekawym jest, czy uda się go skontrolować. Jeśli Erosa nie ustrzeli czymś fartownym, jak w kilku wcześniejszych bojach, to Landwehr bierze według mnie spokojnie w tej walce decyzję sędziowską.

Nate Landwehr @1.82


Jared Gordon (16-4) vs. Danny Chavez (11-3)


Widzę duże value w kursie na Gordona. „Flash” co prawda powinien odstawać szybkościowo, jednak zarówno zapaśniczo, jak i w parterze to on będzie dyktował warunki. Z tego co czytałem na amerykańskich forach Gordon celowo nie zrobił wagi, żeby mieć przewagę kilogramów w tej walce, ile w tym prawdy – nie wiem powiem szczerze, ale coś w tym może być. Mówiąc wprost, to dziwię się takiemu faworyzowaniu Chaveza w tym starciu. Kolumbijczyk co prawda wypadł bardzo dobrze w ostatniej walce z TJ Brownem, ale w mojej opinii to zawodnik level niżej niż Gordon. Stawiam na wyrównaną, pełną zwrotów akcji walkę i zwycięstwo Jareda najprawdopodobniej na kartach sędziowskich.

Jared Gordon @2.06


Darrick Minner (25-11) vs. Charles Rosa (13-4)


Ja tylko przypomnę, że kursy na Minnera w ostatniej walce z Kanadyjczykiem TJ Laramie oscylowały w okolicach 3.5 – 4.0, a tutaj mamy 2.60 w starciu ze zdecydowanie lepszym Rosą. Zawodnik American Top Team jest piekielnie trudny do skończenia, w UFC przegrał tylko raz przed czasem ze świetnym stójkowiczem, czyli Shanem Burgosem. Jedyna szansa na zwycięstwo Darricka to poddanie, nie ukrywajmy jednak że Rosa to niezwykle sprawny grappler i według mnie nie da sobie w tej płaszczyźnie zrobić większej krzywdy. Na nogach to Charles powinien dyktować warunki, jest bardziej poukładany i wszechstronniejszy, a przede wszystkim bardziej doświadczony na poziomie UFC. Wszystko składa mi się na tyle do kupy, by wytypować tutaj dość pewne zwycięstwo zawodnika pochodzącego z Bostonu.

Charles Rosa @1.52


Curtis Blaydes (14-2) vs. Derrick Lewis (24-7)


W walce wieczoru nie przewiduję niespodzianki – Blaydes to zdecydowanie lepszy zapaśnik, zrobił również progres w stójce, no i ma twardy łeb co pokazywał już wielokrotnie w UFC. Lewis to zawodnik, który wiele razy wygrywał przegrane już walki, udało się doczłapać do title shota, jednak dla mnie ten fart już dawno się zakończył. Dla Derricka to ostatnia walka w kontrakcie, jest to na tyle popularny zawodnik, że jestem wręcz pewny, że nadal będzie walczył pod banderą UFC, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Starcie z Curtisem to najgorszy z możliwych matchupów dla niego i stawiam zdecydowanie na młodszego z Amerykanów.

Curtis Blaydes @1.22

bet ss on
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
Do góry Bottom