>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Vegas 14: Felder vs. dos Anjos

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Vegas 14: Felder vs. dos Anjos



Data: 14 listopada 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Miejsce: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
155 lbs: Paul Felder (17-5) vs. Rafael dos Anjos (29-13)


Co-main event
170 lbs: Abdul Razak Alhassan (10-2) vs. Khaos Williams (10-1)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
185 lbs: Julian Marquez (7-2) vs. Saparbeg Safarov (9-3)
265 lbs: Don’Tale Mayes (7-4) vs. Roque Martinez (15-6-2)
195 lbs: Brendan Allen (15-3) vs. Sean Strickland (21-3)
170 lbs: Daniel Rodriguez (13-1) vs. Bryan Barberena (15-7)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
185 lbs: Antonio Arroyo (9-3) vs. Eryk Anders (13-5)
115 lbs: Kay Hansen (7-3) vs. Cory McKenna (5-1)
115 lbs: Ashley Yoder (7-6) vs. Miranda Granger (7-1)
170 lbs: Alex Morono (17-6, 1 N/C) vs. Rhys McKee (10-3-1)
135 lbs: Louis Smolka (16-7) vs. Jose Alberto Quinonez (8-4)
115 lbs: Randa Markos (10-9-1) vs. Kanako Murata (11-1)
135 lbs: Tony Gravely (19-6) vs. Geraldo de Freitas Jr. (12-5)

źródło: ufc.com, mma.pl
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Drugą w kolejności walką gali UFC Vegas 14 będzie ciekawie zapowiadające się starcie Tony’ego Gravely z Geraldo de Freitasem. Obaj fighterzy wracają do startów po porażkach, więc spodziewać się możemy dobrej bitki, która jest dla mnie potencjalną walką wieczoru. Skłaniam się ku zdaniu bukmacherów, którzy faworyzują tutaj Amerykanina. Gravely to kawał dobrego i doświadczonego już zawodnika na amerykańskiej scenie mieszanych sztuk walki. W przegranym debiucie pod banderą UFC dał stosunkowo wyrównane starcie z naprawdę mocnym Brettem Johnsem. Dobrym prognostykiem na ten pojedynek jest zmiana campu – Tony rezyduje aktualnie w American Top Team. Sparingpartnerów tam co nie miara, wspominając choćby Alexandre Pantoję, Kyojiego Horiguchiego czy Cody’ego Durdena. De Freitas to czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu, przyznam uczciwie – nie przekonał mnie kompletnie w obu stoczonych walkach. W porównaniu do rywala dysponuje sporo lepszymi warunkami fizycznymi, jednak w mojej opinii nie będzie dyktował warunków na nogach. Jedynym argumentem jest oczywiście parter, i kwestią jest, czy Gravely nie da się stłamsić na ziemi. Nie wierzę jednak, że w ATT nie przygotowali mu gameplanu na miarę zwycięstwa z de Freitasem, który tak jak napisałem wyżej nie jest żadnym topowym fighterem. Przeczuwam pierwsze zwycięstwo Amerykanina w organizacji, najpewniej na kartach sędziowskich.

Tony Gravely – Geraldo de Freitas 1.77

5dimes
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Strickland @1.9 fortuna
Strickland walczył pod koniec października i wyglądał naprawdę dobrze w stojce. Pewny siebie, szedł do przodu, presja. Z Allenen będzie na pewno trudniej niż z Marshmanem, chociażby że względu na jego bjj. Tak naprawdę jeśli spojrzymy na całokształt to walka 50/50. Wydaje mi się że jednak doświadczenie Stricklanda z mocnymi rywalami zaowocuje, walczył m.in z Usmanem i tam wcale w parterze tak łatwo nie miał. Typ wiadomo ryzykowny, bo walka może pójść w dwie strony, ale mimo wszystko forma Stricklanda z poprzedniego miesiąca pozwala wierzyć że dzisiaj też dobrze się zaprezentuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom