>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on Fox 22: Vanzant vs Waterson 17 grudnia

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP




Walka wieczoru:

115lbs: Michelle Waterson vs. Paige VanZant

Karta główna (FS1, 02:00 naszego czasu)

135lbs: Urijah Faber vs. Brad Pickett
170lbs: Sage Northcutt vs. Mickey Gall
170lbs: Mike Perry vs. Alan Jouban

Karta wstępna (FS1, 23:00 naszego czasu)

205lbs: Paul Craig vs. Luis Henrique da Silva
145lbs: Cole Miller vs. Mizuto Hirota
170lbs: Bryan Barberena vs. Colby Covington
155lbs: James Moontasri vs. Alex Morono
155lbs: Josh Emmett vs. Scott Holtzman
135lbs: Irene Aldana vs. Leslie Smith

Karta wstępna (UFC Fight Pass, 21:30 naszego czasu)

135lbs: Eddie Wineland vs. Takeya Mizugaki
135lbs: Fredy Serrano vs. Hector Sandoval
170lbs: Sultan Aliev vs. Bojan Velickovic​






ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Bryan Barberena vs. Colby Covington

Wiem, że Covington to bardzo dobry i utytułowany zapaśnik i na papierze jest faworytem tego starcia ale czy powinien być aż takim?
Barberena był już dużym underdogiem w starciu z Warlleyem Alvesem (z którym Covington przegrał). Skazany na pożarcie wygrał decyzją. Chłopak ma serce do walki, mocną szczękę oraz dobre cardio. Do tego Benson Henderson w narożniku.
Jak dla mnie kurs 4.0 na bet365 mocno zawyżony, więc go zagram oczywiście nie szalejąc ze stawką.
 
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Bryan Barberena vs. Colby Covington

Wiem, że Covington to bardzo dobry i utytułowany zapaśnik i na papierze jest faworytem tego starcia ale czy powinien być aż takim?
Barberena był już dużym underdogiem w starciu z Warlleyem Alvesem (z którym Covington przegrał). Skazany na pożarcie wygrał decyzją. Chłopak ma serce do walki, mocną szczękę oraz dobre cardio. Do tego Benson Henderson w narożniku.
Jak dla mnie kurs 4.0 na bet365 mocno zawyżony, więc go zagram oczywiście nie szalejąc ze stawką.
Na to samo zwrocilem uwage. Koles nie ma latwego zycia w UFC, z Northcuttem tez byl mocnym underdogiem, a na razie rozbil dwa talenty. Szczerze to nie kojarze jego przeciwnika na sobote, ale jeszcze sie przyjrze temu zestawieniu, bo jest niezly potencjal na ugranie czegos po takim kursie
 
ribbix 4

ribbix

Użytkownik
Mickey Gall vs. Sage Northcutt Unibet 2.0⛔
Naprawdę nie rozumiem dlaczego w tej walce Gall jest faworytem, nie mieliśmy okazji nawet zobaczyć go w klatce dłużej niż 1 rundę, pokonał CM Punka, jakiegoś bezimiennego w pierwszej walce dla UFC, jego taktyka to obalić i poddać, co działa na amatorów lub celebrytów, walkę z CM Punkiem dostał, bo się napinał co przypadło do gustu Dance, z Sagem tak samo, potrafi gadać i &quot;sprzedawać&quot; walkę, ale słowa walk nie wygrywają. Walka z Sagem to będzie dla niego prawdziwy test.
Sage mimo młodego wieku nie jest amatorem, stoczył więcej walk, wiemy jak walczy, ma na pewno dużo lepszą stójkę i jest szybszy. Dodatkowo skoro CM Punk wytrzymał dwie minuty w parterze z Gallem, to Sage na pewno poradzi sobie dużo lepiej i wątpię żeby pierwsze obalenie skończyło się od razu poddaniem.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Sage Northcutt - KO/TKO/DQ 3,75 unibet ⛔

Stója zdecydowanie dla Sage, z materiałów dostępnych w sieci Gall w tej płaszczyźnie prezentuje się słabo. Będzie szukał pewnie obalenia i próby poddania Sage w parterze, ale zmusi go do prób skrócenia dystansu i narazi na skontrowanie. Sage powinien być szybszy, zdecydowanie mobilniejszy, bije z różnych kątów, dobrze różnicuje ciosy, dla niedoświadczonemu zawodnikowi jakim jest Gall powinno to sprawiać dużo problemów.

Mike Perry - KO/TKO/DQ 2,10 unibet ⛔
Bezpieczniej można zagrać, że walka zakończy się prze KO/TKO po 1,52.
Dwóch uderzaczy, z czego jeden ma co najmniej wątpliwą szczękę. Może i technicznie lepszy jest Jouban, ale wątpię by wytrzymał pressing Perrego, który lubi wejść w otwartą wymianę. Myślę, że jedna z nich zakończy pojedynek przed czasem. Do tego obaj twierdzą, że idą po wygraną przed czasem i nie będzie kalkulowania.

Michelle Waterson - 1,95 unibet ✅
Waterson zdecydowanie lepsza technicznie zawodniczka, ładnie ułożona jak na kobiece MMA stójka, na tle PVZ, która jest bardzo przeciętna, powinna wyglądać b.dobrze. W parterze również zdecydowana przewaga umiejętności Waterson. Przed mocnym graniem powstrzymuje mnie jedynie dłuższa przerwa Waterson i przewaga fizyczna (kondycyjna) PVZ.
 
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Moontasri @ 1.90 - Betsson
Wydaje mi się, że walka nie powinna trafić do parteru - Morono nie stroni od wymian ciosów, natomiast jego zapasy nie wyróżniają się niczym specjalnym i raczej nie powinien być w stanie przenosić regularnie walki na ziemię jeśli taki byłby jego plan. Taki stan rzeczy powinien odpowiadać Moontasri&#39;emu, który w płaszczyźnie stójkowej powinien posiadać przewagę techniki nad swoim przeciwnikiem. Typuję, że nie obawiając się tak bardzo obaleń, Moontasri zrobi użytek ze swojej szybkości oraz kopnięć i postara się zakończyć tę walkę przed czasem.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP

Michelle Waterson - 1,95 unibet
Waterson zdecydowanie lepsza technicznie zawodniczka, ładnie ułożona jak na kobiece MMA stójka, na tle PVZ, która jest bardzo przeciętna, powinna wyglądać b.dobrze. W parterze również zdecydowana przewaga umiejętności Waterson. Przed mocnym graniem powstrzymuje mnie jedynie dłuższa przerwa Waterson i przewaga fizyczna (kondycyjna) PVZ.
Ja coś czuję że właśnie przewaga kondycyjna może tutaj przeważyć, Michelle przechodzi z wagi atomowej do słomkowej, coś tam mięśnia pewnie doszło co teorytycznie powinno się przełożyć na gorszą kondycję. zgodzę się że przewaga techniczna Waterson, ale coś czuję że w pewnym momencie Paige przełamie rywalkę i przejmie inicjatywę i tak do końca walki. Dobra walka do obstawiania live ;)
Ode mnie takie typy
Barberena vs Covington
over 2.5 kurs 1.50 pinnacle ✅✅✅
Smith vs Aldana
over 2.5 kurs 1.53 pinnacle ✅✅✅
Nie będe się tu rozpisywać, Covington jak i Aldana wyraźni faworyci jednak mają na przeciw siebie bardzo twardych rywali, z dobrą kondycją, mocnymi szczękami i dobrymi umiejętnościami parterowymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom