>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC on ESPN+ 31: Brunson vs. Shahbazyan

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC on ESPN+ 31: Brunson vs. Shahbazyan



Data: 1 sierpnia 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
185 lbs: Derek Brunson (20-7) vs. Edmen Shahbazyan (11-0)


Karta główna
125 lbs: Joanne Calderwood (14-4) vs. Jeniffer Maia (17-6-1)
170 lbs: Vicente Luque (18-7-1) vs. Randy Brown (12-3)
155 lbs: Lando Vannata (11-4-2) vs. Bobby Green (25-10-1)
185 lbs: Kevin Holland (17-5) vs. Trevin Giles (12-2)

Karta wstępna
135 lbs: Frankie Saenz (12-6) vs. Jonathan Martinez (11-3)
205 lbs: Ed Herman (24-14) vs. Gerald Meerschaert (31-13)
135 lbs: Ray Borg (13-5) vs. Nathan Maness (11-1)
185 lbs: Eric Spicely (12-5) vs. Markus Perez (12-3)
135 lbs: Jamall Emmers (17-5) vs. Timur Valiev (16-2)
135 lbs: Chris Gutierrez (15-3-1) vs. Cody Durden (11-2)

źródło: ufc.com, lowking.pl, mmarocks.pl
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Valiev 1.46 fortuna
Gutierez 1.3 fortuna
Borg 1.4 fortuna
Martinez 1.5 fortuna
Luque 1.5 fortuna

Tasiemka na sobotę na papierze walki wyglądają dość pewnie
Myślę że są duże szansę że to wejdzie
Polecam także
Maerschert 1.55
Perez 1.45
Calderwood 1.5
Holland 1.45
Shahbazyan 1.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Czyli ogólnie jednym słowem polecasz zagrać całą galę na kuponie. No bo w FORTUNA singlami to raczej się nie opłaci :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Chris Gutierrez & Edmen Shahbazyan @1.70 Betsson (Guti zwrot)

Guti niszczy swoich rywali swoimi mocnymi niskimi kopnięciami. Opanował je do perfekcji. Tak bardzo mocno je kopie że oponenci mają problem o własnych siłach schodzić z klatki do szatni. Rywal jakiś no-name zwykły leszcz który do tej pory nie powąchał takiego kalibru zawodnika jak Guti. Zostanie skopany.

Edmen no to przyszła czołówka. Już po tej walce. Zaplecze bokserskie, zapaśnicze i grapplerskie. Technicznie i płynność z jakich przechodzi z kombinacji do wyprowadzania ciosów to wyższa półka. Rywal strasznie fest nudny. Boksersko nie dorasta mu do pięt a zapasy mimo że to zapaśnik nadają się na szczaw w jego wykonaniu.(tzn. Przeciwko Edmenowi)

Samo UFC już go promuje na gwiazdę. Przydomek The Golden Boy.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
@3.05 eFortuna

Ja nadchodząca galę widzę w ten sposób. Zastanawia mnie nad singlem pograć na Olejnika, ale to walka tego typu, że albo Olejnik podda, albo zostanie ubity. Ciężka do wytypowania walka wieczoru dlatego jej nie ruszam. Akhmedov jest jeszcze ciekawym typem na tą galę, ale poczekam jeszcze na oficjalne ważenie jak zawodnicy będą wyglądać. W Walce Borga pewnie będzie decyzja zawodnik, który nigdy nie zaliczył K.O dotychczas twardy i niewygodny myślę, że dopiszę kolejne zwycięstwo do swojego bilansu, bo rywal jak najbardziej do porobienia. Holland jak dla mnie zdecydowanie lepszy zawodnik od swojego rywala. Myślę, że te parę centymetrów (8 cm) różnicy wykorzysta i wypunktuję swojego rywala. Trochę chaotycznie z rana napisane, ale oczy do końca jeszcze nieotwarte. Edman opisany przez kolegę wyżej, to nie ma co pisać.
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
Otrzymane punkty reputacji: +85
N 999

Nairoq

Użytkownik
Gutierez 1.32 fortuna zwrot
Martinez 1.38 fortuna
Luque 1.52 fortuna

Luque jest lepszy technicznie lepszy parter większe doświadczenie w mma większe doświadczenie z lepszymi zawodnikami
Gutierez i Martinez większe doświadczenie i umiejętności od swoich rywali

Vannata 1.7
Calderwood 1.62

Maerschert 1.55 zwrot
Holland 1.45 zwrot

Rundy
Luque Brown + 2.5 rundy 1.9 fortuna
Vannata Grene + 2.5 rundy 1.3 fortuna
Calderwood Maia + 2.5 rundy 1.18 fortuna

Brown jest bardzo solidnym i twardym zawodnikiem myślę że dotrwa conajmniej do trzeciej rundy
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gutierez i Martinez większe doświadczenie i umiejętności od swoich rywali
Martinez ma większe doświadczenie od rywala Saenza ? W czym dokładnie ? Pierwsza rzecz to poziom z jakimi walczyli rywalami to niebo a ziemia. Po drugie to utytułowany zapaśnik. Po trzecie ma 39 lat. To gdzie je widzisz ? Z całym szacunkiem ale nie wypisujmy takich bredni !!! tylko po to aby coś napisać jak najmniejszym kosztem.

Chodzi mi o doświadczenie a nie o typ na walkę (bo doświadczeniu nie dorasta mu do pięt ze wszystkim)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Dokładam jeszcze jeden kupon:
MMA - UFC FIGHT NIGHT - Brunson D. - Shahbazyan E.
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację @1.60
MMA - UFC FIGHT NIGHT - Luque V. - Brown R.
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej 1.5 +1.5
@2.24 Fortuna

Sorka za słowo o Olejniku w pierwszym poście, ale pomyliły mi się eventy, a już obserwuje do przodu co można obstawić.
 
Ostatnia edycja:
N 999

Nairoq

Użytkownik
Luque Brown + 2.5 rundy 1.9 fortuna
Calderwood wygra przez decyzję 2.1 fortuna

Calderwood jest ostatnio w bardzo dobrej formie stojka zdecydowanie po jej stronie masa walk wygrana na pełnym dystansie zresztą kobiety ze wzgledu na brak siły ciosu rzadko kończą walki przed czasem
Maia to dobra zawodniczka ale jest bardzo chimeryczna kogo ma pokonać to pokona i nic ponad to
Myślę że są ogromne szansę na zwycięstwo Calderwood przez decyzję
Luque to zawodnik z top 10 niesamowicie wszechstronny zawodnik który uwielbia się bić ale bardziej mi chodzi o rywala Brown dobrze się ostatnio prezentował liczę na to że dotrwa conajmniej do trzeciej rundy
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Sportowo jednym z najlepszych pojedynków UFC w Apex będzie pojedynek rewanżowy pomiędzy Bobbym Greenem oraz Lando Vannatą. Obaj zawodnicy zmierzyli się po raz pierwszy w 2017 roku – sędziowie wówczas orzekli większościowy remis, jednak przebieg całej walki był dość kontrowersyjny. Vannata znokdaunował Greena w pierwszej rundzie i w głupi sposób zaatakował „Kinga” nielegalnym kolanem mając go praktycznie na wykończeniu, przez co stracił punkt. Patrząc przez pryzmat całej walki to Lando był stroną wiodącą. Rewanż po trzech latach powinien pójść w kierunku właśnie „Groovy’ego” – obaj zawodnicy są w nieco odmiennych sytuacjach swoich karier. Vannata to fighter wchodzący w swój prime, w ostatniej walce koncertowo wypunktował na pełnym dystansie zawsze groźnego Yancy Medeirosa, a wcześniej po dość wyrównanym boju poległ przez decyzję z Marciem Diakiese. Green z kolei to zawodnik już mocno wyeksploatowany – po dwóch porażkach z Klose oraz Trinaldo pokonał w ostatniej walce przeciętnego już Claya Guidę. Jestem wręcz pewny, że Vannata wyciągnął wnioski z pierwszego starcia – to on jest ewidentnie lepszym stójkowiczem, będzie szybszy, widać ostre przygotowania do tej walki, i to na niego postawię w tym pojedynku. Potencjał ma moim zdaniem ogromny i jeśli chce coś w UFC osiągnąć, to bezwzględnie powinien odprawić Greena, możliwe, że tym razem już przed czasem, co zapowiada w social mediach.

Bobby Green – Lando Vannata 1.63

pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Luque pięknie wyłączył lowkickami wykroczną nogę Browna. No mam nadzieje, że walka wieczoru nie zawiedzie i będzie gala na duży plus.
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Brunson pokazał młodemu gdzie jego miejsce... Dużo pracy przed Shabazyanem i chyba za szybko taki rywal... ;D Trochę kuponów zapewne utopił Ormianin ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Pudzianxx Pudzianxx B betrocket Gala od początku się sypała, a na koniec jeszcze Shahbazyan położył mi z 2/3 kuponów. Dobrze, że na jednym dałem, że walka zakończy się przez K.O/T.K.O i jestem stratny na gali 25 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom