>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Dillashaw vs Cruz

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Charles Rosa - 1.43 - 10/10 -✅✅✅


Hee rozdają za darmo pieniądze. Nie wiem czy to nie jest największy pewniak tej gali. Czarny brat Alves powyżej dobrze z nim zaczął.
Rywal zapycha kartę na trzy dni przed walką. Miejscowy cienias i tyle.
Rosa jest co najmniej o klasę jak nie więcej lepszy w stójce, jeszcze więcej w BJJ czy zapasach. Posiada niebywały zapał i serce do walki. Trenuje w jednym z najlepszych gymów na świecie ATT po okiem najlepszych trenerów i trenując z elitą zawodników.
Stawiam na poddanie w pierwszej rundzie. Przewaga w parterze będzie okropna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Browne vs Mitrione under 1,5 rundy - 10/10 1,57 unibet
Kurs odrobinę spadł, ale nie było wcześniej tematu dotyczącego tego eventu. Dla mnie to naprawdę solidny typ, grany mocno ponieważ kurs zdecydowanie za wysoki, 9/10 walk między tymi zawodnikami nie powinno wyjść poza pierwszą rundę. Pomijając, że to waga ciężka i ciosy ważą swoje to obaj zawodnicy nie grzeszą kondycją a przede wszystkim lubią wejść w wymiany nie posiadając raczej podstawowych defensywnych umiejętności z zakresu technik bokserskich.
[bliżej walki dopiszę dokładniejszą analizę]
Nie mogę już edytować posta.
Browne vs Mitrione under 1,5 rundy - 10/10 1,57 unibet ⛔
Do tego co powyżej można dodać, że zarówno Brown jak i Mitrione mają mocne uderzenie, nie wynikające jednak z techniki. Dlatego zadając ciosy wystawiają się na kontry. Brown w swoich walkach od pierwszych sekund wywiera na przeciwnika presję, idzie do przodu i na tym opiera swój gameplan. Tu wbrew twierdzeniom wyżej nie powinno być długiego badania się rywali i szachowania, bo obaj nie dysponuję kondycją na pełne 3 rundy więc nie będą mieli na co czekać. Ostatnich 7 walk Mitrione zakończyło się w pierwszej rundzie i to zarówno na jego korzyść jak i porażką. Obaj są zawodnikami nie kalkulującymi, walczącymi agresywnie, jeżeli walka wyjdzie poza pierwszą rundę dla mnie to będzie ogromne zaskocznie.
Anthony Pettis - 1,28 10/10 unibet ⛔
O Antku wspominałem tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-typy-z-analizami-3189-76.html#post5889565, nie widzę go przegrywającego nadchodzącą walkę...
Pettis wraca do gry o pas, jest po prostu lepszym zawodnikiem przekrojowo niż Alvarez i nawet w zakresie wrestlingu na poziomie MMA nie będzie miał problemów. Zresztą Pettis od dłuższego czasu trenuje zapasy z Izzym Martinezem, który potrafi rozwinąć w tym zakresie zawodników nie wywodzących się z tej płaszczyzny. Alvarez przede wszystkim w stójce jednak będzie odstawał pomimo dobrych umiejętności... w każdej walce przyjmuje za dużo ciosów, do tego długo i wolno wchodzi w walki. Szansą na pokonanie Pettisa co pokazał RDA jest nieustanny pressing od pierwszej sekundy a Alvarez takiego stylu walki nigdy nie pokazał. Do tego Pettis powinien górować szybkościowo nad rywalem, składać te swoje kombinacje z różnych kątów.
Chris Wade + Charles Rosa - 1,70 2,5/10 unibet ✅
Bez dłuższych wywodów, obaj powinni zdominować walki w parterze. Wade w stójce może mieć problemy, ale zapasy i parter zdecydowanie po jego stronie, kwestia momentu przeniesienia walki na ziemię. Rosa dostaje rywala kilka dni przed walką, który coś tam podobno trenował, ale bez pełnego obozu debiut w UFC w większości wypadków kończy się przegraną przed czasem. Umiejętnościami również góruje nad przeciwnikiem.
Split u Pettisa, ale under całkowicie chybiony... Czas na przerwę od analizowania walk i forum. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dominick CRUZ 2.20
✅ ✅ ✅
Po takim kursie nie wypada tego nie grać. Walka która będzie weryfikacją, &quot;legendy&quot; Cruza i &quot;hype&#39;u&quot; TJa. Nigdy nie ukrywałem że nie lubię Dominicka, ma rozdmuchane ego, nie walczył tyle lat a wciąż uważa się za Boga MMA, ma ból dupy o każde najmniejsze słowo krytyki. Prawdą jest jednak że stoją za tym spore umiejętności i niepowtarzalny styl którego odmówić nie sposób. TJ nie tak dawno był zwykłym szarakiem MMA, w krótkim czasie niespodziewanie został pretendentem i dwukrotnie odprawił Barao. Może to dziwne, ale im bliżej walki tym bardziej przekonuje mnie były mistrz, mimo tych fatalnych problemów z kontuzjami, niż koleś który ma na rozkładzie Barao... i właściwie to wszystko. Wygrał z Soto, ale kim jest Soto pokazała jego kolejna walka w UFC. Nie jest żadną tajemnicą że UFC wyżej ceni Cruza, zresztą mimo iż nie walczył był stałym ekspertem FOXa, otwarcie mówi się o tym że po skończeniu kariery dostanie ciepłą posadkę w UFC, coś na przykładzie Briana Stanna czy Kenny&#39;ego Floriana. To powinna być dobra walka, w której to Cruz okaże się lepszym zawodnikiem, to co wystarczyło na powolnego i ociężałego Barao, nie powinno zaskoczyć Dominicka który jest lepszą wersją TJa, ma dobry boks, jest szybki, dobry technicznie, nieprzewidywalny, a i kondycyjnie zawsze sobie radził.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szslon 182

szslon

Użytkownik
@UNIBET

Rosa ✅ + Felder ✅ + Pettis ⛔ 29-28 PETTIS = 2.37 ⛔ 8/10

Mega mocny tripel. O Rosie już tutaj zostało praktycznie wszystko powiedziane, tak jak wspomniał Pudzian Charles jest o klasę lepszy od swojego przeciwnika, który ostatnio walczył niewiele ponad tydzień temu, jest kompletnie nie przygotowany do starcia, myślę że to nie może dotrwać do decyzji. W pojedynku dwóch stójkowiczów zdecydowanie większe szanse daję Felderowi, dla którego kolejna porażka prawdopodobnie oznaczać będzie wylot z UFC. &quot;Irish Dragon&quot; ma potencjał by być w szerokiej czołówce dywizji lekkiej. Cruickshank to solidny fighter ale niestety był dominowany przez każdego lepszego zawodnika i dzisiaj będzie podobnie. Co do starcia Pettis - Alvarez to widać że Antek jest w formie, pojedynek będzie toczył się pewnie w stójce gdzie Pettis powinien mieć sporą przewagę, Alvarez w każdej walce przyjmował sporo. Nie widzę tutaj kompletnie argumentów jakie Eddie mógłby mieć na Pettisa.

Boetsch/Herman przetrwa do końca walki - NIE = 1.73 ✅ 6/10

Dwóch starych wygów UFC. Nijak nie widzę tutaj punktowania, Boetsch myślę że jest nastawiony mocno na nokaut, Herman będzie szukał swojej szansy w parterze gdzie Tim jest dość kiepski. Obaj panowie w karierze ok. 70% walk kończyło przed czasem, idąc tą logiką gram ten typ za średnią stawkę.

Cruz = 2.25 ✅ 6/10

Moim zdaniem Cruz wraca tutaj po swoje, nie stracił tego pasa przez porażkę. Dillashaw widać pewny siebie, Cruz spokojnie, o ile Dominick nie zardzewiał, a sądzę że nie patrząc na walkę z Mizugakim gdzie wyglądał rewelacyjnie spokojnie ugra decyzję. Jedyną szansą T.J.-a jest zakończenie tego przed czasem, ale będzie to piekielnie trudne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 146

bart1110

Użytkownik
Walka TJ vs Cruz świetnie pokazuje jak ważny jest mentalny aspekt MMA. Przez ponad 3 rundy jedyne co były już mistrz robił to próba skończenia Cruza jednym strzałem, co było wodą na młyn gościa, którego styl walki polega na unikaniu ciosów i kontrowaniu. Dopiero pod koniec 4 rundy TJ się ogarnął i widać było, że jest lżejszy na stopach. Jestem praktycznie pewien, że gdyby nie gadki Cruza przed walką TJ wykonałby swój standardowy gameplan i wygrał decyzje, a tak pomimo bardzo bliskiej walki pas dostał człowiek, któremu pewnie wiele osób dałoby go tylko i wyłącznie z powodu tego co przeszedł.
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
panowie zauwazyliscie dziwne decyzje na ostatnich ufc?
pogralem cruza ale 49-46 dla niego? fucking joke jak mawia ten kolos. rundy mistrzowskie tj cisnal.
to samo walka rosy. 30-27? co oni oceniaja.
b3a trzymaj sie chlopaku. znam ten bol. nie poddawaj sie jak ja. pudzian krol all iny przegrywal a widzisz jak zamiata hajs teraz.
z bukiem trzeba walczyc do ostatniej zlotowki.
pozdro dla wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
panowie. tak jeszcze zauwazylem. malo tu dyskusji. duzo napinania zwieraczy. zmienmy to. kulturalna dyskusja o typach. wszyscy zyskaja.
dla przykladu ostrzegalem o tym under 1.5 rundy. kulturalnie. robmy tak.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
panowie. tak jeszcze zauwazylem. malo tu dyskusji. duzo napinania zwieraczy. zmienmy to. kulturalna dyskusja o typach. wszyscy zyskaja.
dla przykladu ostrzegalem o tym under 1.5 rundy. kulturalnie. robmy tak.
Widzisz, problemem jest poziom. Wiadomo, ze nie naleze do najspokojniejszych, ale momentami tutaj sa bzdury straszne pisane. Mimo, ze moj typ nie wszedl, to to analize uwazam za dobra. Ale czesto pojawiaja sie tutaj bzdury od nowych uzytkownikow (tutaj mniej niz w boksie na szczescie) i ciezko jest podyskutowac, poza tym rzadko kto odpowiada. Zreszta, jesli zaczna sie dyskusje to skonczy sie wlasnie jak w boksie, gdzie pisza ludzie, ktorzy obejrzeli Adamka z Saleta i sa znawcami dyscypliny podczas walk Polakow ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Widzisz, problemem jest poziom. Wiadomo, ze nie naleze do najspokojniejszych, ale momentami tutaj sa bzdury straszne pisane. Mimo, ze moj typ nie wszedl, to to analize uwazam za dobra. Ale czesto pojawiaja sie tutaj bzdury od nowych uzytkownikow (tutaj mniej niz w boksie na szczescie) i ciezko jest podyskutowac, poza tym rzadko kto odpowiada. Zreszta, jesli zaczna sie dyskusje to skonczy sie wlasnie jak w boksie, gdzie pisza ludzie, ktorzy obejrzeli Adamka z Saleta i sa znawcami dyscypliny podczas walk Polakow ????
Wiadomo. Jest tu sporo kumatych ludzi ale miedzy sobą sie tylko kloca. Bez sensu. Nikt nie trafia wszystkiego. Nie ma co komuś jechac.
Ja moze nie umie napisać co i jak ale temat ogarniam. Troche sie trenowało i na ulic klepalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom