>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night: Dern vs. Hill

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night: Dern vs. Hill

AA1b4cEk.jpg

Data: 20 maja 2023 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX, Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / STS.pl (karta główna); eFortuna.pl / STS.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
115 lb: Mackenzie Dern (12-3) vs. Angela Hill (15-12)


Co-main event
185 lb: Edmen Shahbazyan (12-3) vs. Anthony Hernandez (10-2)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
115 lb: Emily Ducote (12-7) vs. Lupita Godinez (9-3)
170 lb: Andre Fialho (16-6) vs. Joaquin Buckley (15-6)
155 lb: Maheshate (9-2) vs. Viacheslav Borshchev (6-3)
155 lb: Michael Johnson (21-18) vs. Diego Ferreira (17-5)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
115 lb: 🇵🇱 Karolina Kowalkiewicz (14-7) vs. Vanessa Demopoulos (9-4)
170 lb: Orion Cosce (8-1) vs. Gilbert Urbina (6-2)
265 lb: Ilir Latifi (16-8) vs. Rodrigo Nascimento (9-1)
155 lb: Chase Hooper (11-3-1) vs. Nick Fiore (6-1)
125 lb: Victoria Leonardo (9-4) vs. Natalia Silva (14-5-1)
170 lb: Takashi Sato (16-6) vs. Themba Gorimbo (10-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
Mistrzem analiz nie jestem , nie będę i nie chcę być a więc będzie szybko po 2-3 zdania i konkretny typ/typy na daną walkę

Kowalkiewicz vs Demopoulos

Stójka vs zapasy ,bjj . Karolina jeśli utrzyma walkę na nogach to spokojnie wypunktuje Amerykańską Greczynkę. Moim zdaniem kolejny raz zaowocują treningi w ATT . Polka utrzyma walke w stójce i wygra przez decyzję

Kowalkiewicz 1,72 bet365

Shahbazyan - Hernandez

Znowu stójka vs parter z tym że ormianin nie ma baku z paliwem i jak nie skończy walki w 5 minutach to później Hernandez wytrze nim octagon. Moim zdaniem Hernandez przetrwa pierwszą rundę a w 2 lub 3 podda Shahbazyana.

Hernandez 1,47 bet365
Hernandez wygra przed czasem 2,25 bet365
walka nie potrwa do końca 1,50 bet365

Diego Ferreira vs Michael Johnson

Następna walka grapler vs stójkowicz i znowu idę w kierunku graplera
Ferreira ostatni raz widziany był w walce z Gamrotem. Wraca po 3 porażkach ale nie z byle kim bo z : Dariushem, Gillespiem i wspomnianym Gamrotem. W pierwszej rundzie lekką przewagę szybkościową powinien mieć Johnsson ale moim zdaniem Ferreira spokojnie przetrwa ta rundę. Do wygranej może wystarczyć mu jedno obalenie i wtedy łatwo podda lub ubije opadającego z sił Johnssona

Ferreira 1,62 bet365
Ferreira przed czasem 2,30 bet365
walka nie potrwa do końca 1,55 bet365

Ponadto bez żadnego pisania i argumentacji polecam

Latifi 2,62
Godinez 1,62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2413
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Vanessa Demopoulos @2.13
Nie ufam Kowalkiewicz, nie wiem czy ona jest w stanie utrzymać się jeszcze w UFC, lata lecą, a nigdy nie była wybitną zawodniczką. Przewaga warunków po stronie Karoliny, Vanessa to straszna karlica, ale wydaje się, że jest silniejsza, to znaczy na pewno jest i może sobie poradzić jeśli uda jej się przenieść walkę do parteru, a w stójce aż tak dużej przewagi Kowalkiewicz nie widzę. KK ostatnio strasznie męcząca walka z Gomez Juarez, jak dla mnie mogła nawet przegrać, ale decyzja poszła w jej stronę, wtedy stawiałam na Karolinę i mocno przyfarciło, a Argentynka to strasznie słaba zawodniczka, Demopoulos walczyła z nią rok temu i bez problemu poddała Juarez w pierwszej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
Do góry Bottom