>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 91: McDonald vs. Lineker

Status
Zamknięty.
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA


Data: 13 lipca 2016,
Miejsce: Denny Sanford Premier Center, Sioux Falls, USA
Transmisje:
Karta główna: 03:00 – UFC Fight Pass, Extreme Sports Channel,
Karta wstępna: 01:00 – UFC Fight Pass,
Karta przedwstępna: 23:30 – UFC Fight Pass.

Walka wieczoru: (05:00 – UFC Fight Pass, Extreme Sports Channel)
135 Ibs.: Michael McDonald (17-3) vs. John Lineker (27-7),

Karta główna: (03:00 UFC Fight Pass, Extreme Sports Channel)
155 Ibs.: Tony Ferguson (20-3) vs. Landon Vannata (8-0),
185 Ibs.: Tim Boetsch (18-10) vs. Josh Samman (12-3),
265 Ibs.: Alexey Oleinik (50-9-1) vs. Daniel Omielanczuk (18-5-1),
170 Ibs.: Kyle Noke (22-8-1) vs. Keita Nakamura (31-7-2)

Karta wstępna (01:00 – UFC Fight Pass)
125 Ibs.: Louis Smolka (10-1) vs. Ben Nguyen (14-5),
135 Ibs.: Katlyn Chookagian (7-0) vs. Lauren Murphy (9-2),
185 Ibs.: Eric Spicely (8-0) vs. Sam Alvey (28-8),
115 Ibs.: Cristina Stanciu (5-1) vs. Cortney Casey (4-3),

Karta przedwstępna (23:30 – UFC Fight Pass)
155 Ibs.: Scott Holtzman (8-1) vs. Cody Pfister (12-5-1),
135 Ibs.: Rani Yahya (21-8) vs. Matthew Lopez (8-0),
185 Ibs.: Devin Clark (6-0) vs. Alex Nicholson (6-2).

Zapraszam do dyskusji na temat gali.​
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Ben Nguyen (USA) - Louis Smolka (USA)✅ Louis Smolka pokonał Bena Nguyena przez TKO (ciosy w parterze), Runda 2, 4:41
Typ: 2 @1.90 Bah

Moim zdaniem szykuje bardzo fajna wałeczka lekkich. I już tłumaczę dlaczego tutaj stawiam na Smolka. Po pierwsze Nguyen wywodzi się kickboxingu, ma nawet 4 walki zawodowe i wszystkie wygrane, ale to nadal brąz bjj. Jednak z początku swojej kariery potrafił zebrać 3 razy pod rząd oklep w postaci KO. Wyjechał do Australii i radził sobie tam bardzo dobrze, ale proszę spojrzeć na poziom tych zawodników, słabizna totalna. Ok jest w UFC i pewna szybka wygrana z Alp Ozkilic ale z nim to każdy wygrywał totalnie słaby poziom. Potem wygrana z Ryan Benoit który potrafi pozytywnie i negatywnie zaskoczyć raz świetny występ raz klapa totalna. Teraz za rywal dostaje Louis Smolka, który to za czasów juniora trenował karate, i tak samo ma brąz bjj, ale miażdży swoimi warunkami fizycznymi. Wzrost to 175 cm przy 165 cm Nguyen&#39;a. Zasięg większy o całe 9 cm! Przypominam obaj umieją sójkę, a 9 cm to sporo w tym wypadku! Do tego z takich trywialnych oparć to że Louis nigdy nie przegrał przed czasem. Do tego pokonanie w ostatnich dwóch walkach Irlandczyków w dobrym stylu. W swojej byłej organizacji Pacific Xtreme Combat to wymiatał każdego po kolei. Tutaj Smolak ma większe doświadczenie i lepsze sklapy, na moje on to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 23

karolq1

Użytkownik
Josh Samman 1,45 @bet365⛔

Posiadacz brązowego pasa bjj wraca po przegranej z ostatnim przeciwnikiem Jotki. Jego przeciwnik Tim Boetsch przegrał ostatnie 3 walki. Wywodzi się on z zapasów. Josh ma przewagę warunków fizycznych, jest 10cm wyższy od swojego i zasięg ramion ma większy o 13cm. Stójkę ma na przyzwoitym poziomie, 7 z 12 wygranych skończone przez KO/TKO. Myślę, że nie powinno być niespodzianki w tej walce.


Cristina Stanciu 1,62 @bet365⛔

Cristina w swoim debiucie przegrała z Maryną Moroz przez decyzje, ale bardzo dobrze się pokazała. Potrafi walczyć w stójce i ma dobry parter (3 z 5 wygranych przez poddanie). Jej przeciwniczka Cortney Casey 2 ostatnie walki przegrała. Jest trochę wyższa od Stanciu, ale nie wywodzi się z jakiegoś konkretnego stylu. Myślę, że walka skończy się w parterze na korzyść Stanciu.

Dubel- 2,36⛔

Za drobne zagram chyba też Omielańczuka. Dobrze wyglądał na ważeniu (12kg poniżej limitu wagi ciężkiej), więc myślę, że będzie lepsze cardio.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Cristina Stanciu 1,62 @bet365

Cristina w swoim debiucie przegrała z Maryną Moroz przez decyzje, ale bardzo dobrze się pokazała. Potrafi walczyć w stójce i ma dobry parter (3 z 5 wygranych przez poddanie). Jej przeciwniczka Cortney Casey 2 ostatnie walki przegrała. Jest trochę wyższa od Stanciu, ale nie wywodzi się z jakiegoś konkretnego stylu. Myślę, że walka skończy się w parterze na korzyść Stanciu.
1. Po 1.70 na Pinnacle
2. Ja bym tego taki pewny nie był Cortney Casey, dwa razy przegrała ale często odwiedza Arrachion i treningi z Aśką zaprocentują na pewno. Ostatnia szansa na utrzymanie się w UFC. Warto o tym pomyśleć.


Tony Ferguson vs Landon Vannata Tony Ferguson pokonał Landona Vannata przez poddanie (trójkąt rękami), Runda 2, 2:22
Typy: Fight doesn&#39;t go to decision @1.30 WilliamHill✅, Under 1,5 rundy @1.65 Betsafe✅


Tony Ferguson pierwotnie miał się zmierzyć z Mike Chiesą niestety rywal wypadł i na zastępstwo wzięli debiutanta Landon Vannata. Po pierwsze to ziomek tłukł kelnerów, do tego mniejszy o 10 cm! Tony Ferguson przecież go obali i zniszczy w parterze to nie ta liga tyle wygranych w UFC, nad zdecydowanie trudniejszymi rywalami. Tutaj jest różnica trzech klas nie ma innej opcji jak wygrana Fergusona. Pytanie tylko jak szybko to zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Tony Ferguson vs Landon Vannata - under 1,5 rundy -1,66 unibet 7,5/10 ✅
7 minut i 30 sekund powinno z nawiązką wystarczyć Fergusonowi żeby zakończyć walką z rywalem o zdecydowanie mniejszych umiejętnościach, do tego debiutującym w UFC biorąc walkę w zastępstwie. Tony narzuca dobre tempo walki, wchodzi w mocne wymiany, tu nie będzie kalkulacji tylko ostre tempo. Fergusona nikt do tej pory nie znokautował, ale ma tendencję do przyjmowania w swoich walkach mocnych ciosów, wątpię, że w tej walce miałby się to stać, ale under jest pod tym względem bezpieczniejszy niż czyste win przed czasem Fergusona, jeżeli Vannata miałby wygrać to moim zdaniem przez szybkie skończenie walki. Tak czy inaczej, Tony z dużym prawdopodobieństwem odprawi rywala w początkowej fazie pojedynku i będzie dalej czekał na poważniejsze walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Alexey Oleinik (50-9-1) vs. Daniel Omielanczuk (18-5-1)
Oleinik to stary wyjadacz. Jedyne co przemawia za Danielem, to 2 letnia przerwa Rosjanina. Szansa, że Daniel go znokautuje jest mała a wygranej Polaka przez decyzję jakoś nie widzę.
Wygrana Oleinika - 1,5 Unibet⛔
Tony Ferguson (20-3) vs. Landon Vannata (8-0)
Ferguson demoluje. Jego ostatnia wygrana przez decyzje to walka z solidnym Thomsonem (nie wiem jak on to przetrzymał). Raczej nie będzie miał problemu ze skończeniem debiutanta, który walkę brał w zastępstwo a wcześniej wygrywał ze słabymi przeciwnikami.
Wygrana Fergusona przed czasem 1,4 na Unibet✅
oba na jednym kuponie - ako 2,1 na Unibet.⛔
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tony Ferguson vs Landon Vannata - under 1,5 rundy -1,66 unibet 7,5/10
7 minut i 30 sekund powinno z nawiązką wystarczyć Fergusonowi żeby zakończyć walką z rywalem o zdecydowanie mniejszych umiejętnościach, do tego debiutującym w UFC biorąc walkę w zastępstwie. Tony narzuca dobre tempo walki, wchodzi w mocne wymiany, tu nie będzie kalkulacji tylko ostre tempo. Fergusona nikt do tej pory nie znokautował, ale ma tendencję do przyjmowania w swoich walkach mocnych ciosów, wątpię, że w tej walce miałby się to stać, ale under jest pod tym względem bezpieczniejszy niż czyste win przed czasem Fergusona, jeżeli Vannata miałby wygrać to moim zdaniem przez szybkie skończenie walki. Tak czy inaczej, Tony z dużym prawdopodobieństwem odprawi rywala w początkowej fazie pojedynku i będzie dalej czekał na poważniejsze walki.
Ty wiesz, że under 1,5 oznacza tu po prostu że to się stanie w 1 rundzie, a nie pierwszej lub połowie drugiej? Także to jest 5 minut, a nie 7 minut i 30 sekund.
@edit
ok, mój błąd ;) kiedyś w takim razie betsson mnie oszukał i nawet o tym nie wiedziałem.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
135 Ibs.: John Lineker pok. Michael McDonald przez TKO (ciosy), 2:43, runda 1.
155 Ibs.: Tony Ferguson pok. Landon Vannata przez poddanie (duszenie brabo), 2:22, runda 2.
185 Ibs.: Tim Boetsch pok. Josh Samman przez TKO (ciosy w parterze), 3:49, runda 2.
265 Ibs.: Daniel Omielańczuk pok. Alexey Oleinik przez większościową decyzję (28-28, 29-28, 29-28)
170 Ibs.: Keita Nakamura pok. Kyle Noke przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:59, runda 2
125 Ibs.: Louis Smolka pok. Ben Nguyen przez TKO (ciosy w parterze), 4:41, runda 2.
135 Ibs.: Katlyn Chookagian pok. Lauren Murphy przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
185 Ibs.: Sam Alvey pok. Eric Spicely przez poddanie (gilotyna), 2:43, runda 1.
115 Ibs.: Cortney Casey pok. Cristina Stanciu przez TKO (ciosy w parterze), 2:36, runda 1.
155 Ibs.: Scott Holtzman pok. Cody Pfister przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)
135 Ibs.: Rani Yahya pok. Matthew Lopez przez poddanie (trójkąt rękoma), 4:19, runda 3.
185 Ibs.: Alex Nicholson pok. Devin Clark przez TKO (uderzenia), 4:57, runda 1.

Osobiście nie mogę się doczekać kolejnej walki Landona, to co on robił w stójce w 1 rundzie to poezja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Mi betsson źle rozliczyl, na co się najlepiej powoływać, na jakieś wideo czy oni patrzą na oficjalne wyniki Ufc?
 
ribbix 4

ribbix

Użytkownik


Po walce z supportem betsafe nie udało się przyznać wygranej jako: 7minut i 30 sekund, taka odpowiedź otrzymałem:



Pozdrawiam, Robert.
 
S 0

szczerkos

Użytkownik

Po walce z supportem betsafe nie udało się przyznać wygranej jako: 7minut i 30 sekund, taka odpowiedź otrzymałem:

Pozdrawiam, Robert.
Sprawdź dokładnie regulamin betsafe. Wszystkie inne buki rozliczają 1,5 rundy tak jak na chłopski rozum my rozumiemy - czyli 1 runda i połowa 2 rundy. Czyli 5 min pierwszej i 2:30 drugiej.
Mi Pinnacle rozliczył na +. Unibet również rozliczał na +. Walcz z osłami, strasz SBR itp - tylko najpierw sprawdź dokładnie regulamin. Powodzenia ;)
EDIT:
http://imgur.com/FpPOqTt Tutaj masz ze streamu, w 2:38 sędzia przerwał walkę, odliczanie jest od 5:00 w dół, także było 8 sekund zapasu. I teraz jedne strony podają 2:38, drugie 2:22. I bukmacher może głupieje, bo nie wie jak rozliczyć. Jeśli mówimy o liczeniu od 0:00 do 5:00, wtedy 2:38 jest przegrane, a to właśnie widnieje na stronie UFC. Daj znać jak się sprawa potoczyła, trzymam kciuki.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Ja mam to.samo.tyle że betsson, gdzie dla nich poniżej półtorej to.jedna runda maks hahahah szkoda mi ich,tłumacze im na logikę i chłopski rozum a oni swoje dalej, jak.jest więcej osób poszkodowanych to dawajcie walimy do nich, oni nie maja tego w regulaminie bo spamowalem żeby podesłała mi.punkt regulaminu gdzie tak.maja że tak dziwnie rozliczaja to glupio mi się tłumaczyła tylko :-D ja będę.ich męczył dalej i spamowal, napisałem już do nich że będę zgłaszał to wyzej
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Znalazłem podobnie w betsson, tylko w betsson jest informacja że połowa.rundy to minuta 30 sekund a cała.runda to 3 minuty, czyli myślę że można podbijać z tym analogicznie powinni to uznać że jak 5 minut ma runda to połowa rundy 2 minuty i 30 sekund, będę próbował później i dam.znac
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Weźcie tym debilom z Betsson i Betsafe wytłumaczcie że rundy 3 minutowe są boksie i K-1 a w mma jest 5 min. Nie będę ściemniał mi też rozliczyli under jako przegraną. I tłumacze im jak debilom że 3 min=boks,K-1, mma=5 min. No, ale czego się spodziewać po rozmowie z kobietą....
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Ja po usilnym staraniu wywalczylen swoje, betsson skapitulowal, więc walcie śmiało, skierowali moja sprawę do działu sportowego i właśnie dostałem meila że się ponylili i źle kupon rozliczyli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom