>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 120: Pettis vs. Poirier

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Data: sobota, 11 listopada 2017, 23:00
Transmisja: Fox Sports 1, Karta wstępna: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Hala: Ted Constant Convocation Center
Miejsce: Norfolk, Virginia, United States
Liczba walk w MMA: 13


źródło: mmarocks


 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Arlovski vs Albini
Albini 1 runda kurs 2 unibet⛔
under 1.5 kurs 1.57 unibet⛔

Arlovski 5 porażek z rzędu, w walce z Tyburą praktycznie nic nie pokazał, szklana szczęka, na przeciwko młody brazol, może sylwetką nie grzeszy ale kto powiedział że w ciężkiej nie wolno być grubaskiem żeby wygrywać walki. Fajnie się rusza w stójce, nie cacka się ludzi skracać dystans, bardzo fajny debiut z wąsaczem gdzie jako pierwszy skończył go przez ko. Skoro potrafi skończyć tak twardego zawodnika jak Timothy Johnson to strach pomyśleć co się stanie jak jego pięść dotknie szczęki Arlovskiego. Brazola szczęki może jeszcze nikt w ufc nie stestował ale póki co na te kilkanaście walk jeszcze go nikt nie pokonał przez ko i raczej patrząc na innych grubasków w ufc takich jak nelson hunt czy cormier sądzę że Albini jest podobnie twardy no ale zobaczymy bo to już takie moje rozkminki ????
Jak dla mnie 1 mocniejsza wymiana i Arlovski pada i koniec
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Albini ??? czy to jest jakis żart ze strony UFC ?? coś na wzór Burneiki w KSW ??
W zyciu w UFC nie widziałem równie słabego kolesia ... kolega wyżej pisze że nieźle sie porusza w stójce ...
Stary jak to cos można w ogóle nazwac poruszaniem się ?
KOMPROMITACJA UFC ten zwodnik. Nie powinno go nigdy być w UFC
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Albini ??? czy to jest jakis żart ze strony UFC ?? coś na wzór Burneiki w KSW ??
W zyciu w UFC nie widziałem równie słabego kolesia ... kolega wyżej pisze że nieźle sie porusza w stójce ...
Stary jak to cos można w ogóle nazwac poruszaniem się ?
KOMPROMITACJA UFC ten zwodnik. Nie powinno go nigdy być w UFC
No cóż w debiucie o wiele lepiej się zaprezentował, walka miała potrwać o wiele krócej ????
No ale z tym poruszaniem może serio przesadziłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom