>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Dublin: Poirier vs Duffy 24 Październik

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


KARTA GŁÓWNA:
Patrick Holohan vs Louis Smolka
Norman Parke vs Reza Madadi
Nicolas Dalby vs Darren Till
PRELIMSY:
Stevie Ray vs Mickael Lebout
Neil Seery vs Jon Delos Reyes
Scott Askham vs Krzysztof Jotko
Aisling Daly vs Ericka Almeida
Cathal Pendred vs Tom Breese
Darren Elkins vs Robert Whiteford
Bubba Bush vs Garreth McLellan

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PISANIA ANALIZ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Parke + Smolka 2.33 ✅
Unibet

Norman Parke, jakby kopia Conora jeśli chodzi o styl walki, ale do samego McGregora dużo mu brakuje. Wywiera presję na swoich przeciwnika, jest dość agresywny, zwinny. Jego zapasy są przyzwoite. Mimo dwóch ostatnich porażek wierzę, że przyszedł czas na zwycięstwo. Parke cały czas robi postępy, raczej do czołówki nie zapuka, ale najbliższy przeciwnik jest w jego zasięgu.
Madadi? Ostatni pojedynek w 2013 roku. Fakt, że wygrał przez ładne poddanie, ale to było dwa lata temu. Później zajął się grypserką (siedział w więzieniu) i to byłoby na tyle.

Dorzuciłem Smolke, który powinien wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Jest lepszym stójkowiczem, jego ofensywny boks przewyższa Paddego, jest lepiej poukładany, nie wali cepów, nie jest chaotyczny, tak jak Holohan i tutaj Smolke powinien szukać swojej szansy - trafiać pojedynczymi, używać swoicjh silnych kopnięć i nie dać się sprowadzać.
Parter może z lekkim wskazaniem na Irlandczyka, ale to bardzo niewielkim.
Paddy w stójce nie zagrozi Louisowi, sam musi na niego uważać.
Smolka trafiający swojego przeciwnika
https://www.youtube.com/watch?v=bBcd-HdaRs4
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Bubba Bush vs Garreth McLellan
Typ właściwie przeciwko Afrykanerowi, który cały swój kunszt pokazał w walce z Fabińskim na UFC w Polsce, gdzie nasz zawodnik zdominował go zapaśniczo na dystansie, mimo, że walczył kategorię wyżej, niż zazwyczaj.
Bush to podobny do Bartka dosyć wszechstronny, może niezbyt efektowny czy eksplozywny kickboksersko, ale na pewno bardzo silny fizycznie i dobry w klinczu zawodnik, obalenia również przychodzą mu bez większych problemów, chociaż trzeba wziąc pod uwagę poziom jego poprzednich rywali z LFC. Debiut w Danalandzie był dla niego bardzo nieudany - knockdown od Casey&#39;a w 10. sekundzie walki, która zakończyła się po minucie, jednak niewiadomo, jak duży wpływ na wynik miały dopalacze, którymi naszprycowal się przed walką Kevin (rezultat został zmieniony na no-contest), wtedy bukmacherzy jeszcze bardziej wierzyli w Bubbę (kurs 1.45 przeciwko staremu wyjadaczowi), bardzo możliwe, że był to kurs zaniżony, teraz 1.40 w walce z kolejnym niczym niewyróżniającym się reprezentantem RPA, dla którego poziom UFC może być barierą nie do przejścia, Bush także nigdy pewnie nie będzie main-eventerem, ale patrząc na jego dotychczasowe występy powinien poradzić sobie z kimś pokroju Garretha.

Bubba Bush | @1.41 | 4/10 | PinnacleSports
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Dustin Poirier 3.00 bet365
Dobry kurs. warty grania. Dustin z Conorem przegral latwo, ale Conor to krol. Dustin kozak we wszystkim. moze bez petardy w lapie. ale szybki. odnalazl siebie w tej kategorii wagowej. ulozenie techniczne na wysokim poziomie. duffy promowany na gwiazde. pogromca mlodego Conora. ale kogo pokonal? same ogorki. czas weryfikacji. duzy przeskok bo Poriera ograc bedzie ciezko. 50/50 a tu kurs kosmos.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Nie wiem czemu Karciarz gra na Smolka. Tzn wiem ale nie dokonca rozumiem te argumentacje zwłaszcza jesli chodzi o umiejętności parterowe. Oczywiscie nie chce nikomu zabierać zdania. Każdy ma swoje i każde zdanie trzeba szanować dlatego napisze troszkę swojej racji na temat tej walki.
Zacznę od Smolki. Moim zdaniem nie jest to jakiś mega fajter.
Hollohan też raczej nie należy do wirtuozów MMA, umie dobrze uderzyć ale nokautującego poweru raczej mu brakuje.
Widzę szansę Hollohana przy sprowadzeniu i tam przetrzymywaniu w parterze smolki, obkręcaniu wykręcaniu i może win przez poddanie ?
Generalnie mimo niskiej wagi nie powinna to być jakaś bardzo ciekawa walka. Wydaję mi się, że obaj zawodnicy będą ostrożnie do siebie podchodzic raczej nie ryzykując wymian. Hollohan jak sprowadzi kilka razy sędziów może przekonać na swoją korzyść. Zwłaszcza, że gala tym razem w IRLANDII.
Na ten moment jestem skłonny pograć win &quot; The Holligan &quot; ale poczekam jeszcze do ważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alves94 560

alves94

Użytkownik
Czas na powrot do UFC. Nie przepadam za UFN, tym bardziej europejskimi. Jedyne co lubie to godzine. Dlatego przestrzegam, ze gram raczej dla lepszego ogladania niz checi zarobku.

Dubel @1.60 - marathonbet ✅ ✅ ✅ lajtowy plusik ????

Norman Parke vs Reza Madadi, typ: 1 ✅ unanimous decision
Stevie Ray vs Mickael Lebout, typ: 1 ✅ unanimous decision

Zaczne moze od Madadiego. Szwed (iranskiego pochodzenia) to zawodnik swietnie czujacy sie w parterze. Ma dobre zapasy i jest specjalista od poddan - co mowia statystyki: w 16 pojedynkach (13-3) wygral az 8 razy przez poddanie. Jako nastolatek zaczal trenowac zapasy, gdzie zdobyl kilka tytulow, natomiast pozniej podpatrzyl kolegow, ktorzy trenowali mma, poszedl z nimi na trening i po 2 miesiacach debiutowal w Finlandii. &quot;Mad Dog&quot; posiada purpurowy pasek bjj. Jest jednak pare czynnikow, ktore mnie od niego odstraszaja. Po pierwsze: wiek. Cyferek na dowodzie nie oszukasz, ma juz 37 lat i jest raczej blizej niz dalej konca przygody z mma. Drugi powod (ktory jest bardzo mocno powiazany z pierwszym, jak i z trzecim): kondycja. Nie od dzis wiadomo, ze im jestes mlodszy tym masz lepsza kondycje, tym bardziej ze przez ostatnie 1,5 roku mial raczej problem z praca nad kondycja. I po trzecie: Madadi ostatnie poltorej roku przesiedzial w wiezieniu. Nie zaglebialem sie z jakiego powodu, ale z tego co pamietam to bral udzial w napadzie czy kradziezy.
Parke to duzo mlodszy judoka. Nie boje sie jego ostatniego pojedynku, to znaczy nie boje sie obstawiac Normana bazujac na jego poprzednim pojedynku, gdzie zaprezentowal sie nie najlepiej. &quot;Stormina&quot; charakteryzuje przede wszystkim serducho i kondycja, ma tez dobre zapasy (szczegolnie defensywne). Norman od 16 roku zycia trenowal judo (gdzie zdobyl czarny pas i zostal czempionem Irlandii), nastepnie po 4 latach przeniosl sie do mma. Moim zdaniem w tej walce glownym elementem beda obalenia i moze watpliwa kondycja Madadiego? Duza role odegra tez zywiolowa publicznosc, ktora bedzie dopingowac oczywiscie Parke. Moim zdaniem wieksze umiejetnosci parterowe posiada Norman i jesli tylko nie bedzie sie bac walczyc (w walce z Trinaldo tak mial w obawie o to,ze ten przy kontrze urwie mu glowe), to powinien wygrac z nie walczacym w koncu 1,5 roku Szwedem.

Steven to bardzo wszechstronny zawodnik. Trenuje mma od 19 roku zycia. Ma juz w swoim dorobku pare tytulow (Scottish Fight Challenge champion, Total Combat champion, Bamma British champion, Cagewarriors world champion) i niebieski pas bjj. Potrafi walczyc z obu pozycji, do tego posiada dobre zapasy - zarowno defensywne jak i ofensywne. O Mickaelu krotko. Koles, ktory walczy w PLMMA nie bedzie genialnym zawodnikiem w ufc. Jego walki w najwiekszej organizacji byly slabe. Zle odczytywal przeciwnikow. Schodzil do parteru, gdzie zdecydowanie lepiej byloby mu zostac w stojce, albo robil to z wlasnej nieporadnosci. W stojce bardzo pasywny. Wydaje mi sie, ze w kazdej plaszczyznie Stevie bedzie mial przewage i walke wygra bardzo zdecydowanie na punkty. UFC to nie PLMMA ;)
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Bubba Bush vs Garreth McLellan⛔Garreth McLellan pokonał Bubbę Busha przez TKO (ciosy w parterze), runda 3, (4:58)
Typ: 1 @1.41 Pinnacle

To jaki poziom reprezentują zawodnicy RPA widzieliśmy, podczas walki z Fabińskim. Czy trzy jakże ciekawe walki Ruan&#39;a Potts&#39;a. Widzimy też co się dzieje gdy przyjedzie średniak z Europy na EFC. Bubba Bush silny fizycznie zawodnik, to powalczy w parterze, to poobija w stójce. Kariery może i wielkiej nie zrobi, ale takich leszczy z RPA powinien pykać na lajcie. Warunki fizyczne mają podobne.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Joseph Duffy nabawil sie urazu na treningu i nie wystapi w Dublinie, walka skreslona z rozpiski. Nowa walka wieczoru zostaje pojedynek Holohan vs Smolka, na dystansie 3 rund. Poirierowi zaproponowano walke z Parke, jednak amerykanin nie zgodzil sie na takie rozwiazanie i zostanie przesuniety na inna gale.
&quot;Na wieść o informacji, że wcześniej w tygodniu podczas treningu Duffy otrzymał uderzenie w głowię, UFC zapobiegawczo wysłało go na medyczne testy w Irlandii. Wyniki wskazały, że Duffy nabawił się łagodnej kontuzji i z wagi na bliskość walki UFC nie zezwoli mu na występ. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych sportowców nadal będzie najważniejsze dla organizacji. Jako takie UFC szanuje standardy prawne komisji sportowych, które zalecaję zawieszenie medyczne w następstwie kontuzji.&quot; - lowking
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Nie ma co po wypadach, to karta wyglądał słabo, jednak ja jeszcze poszukam jednego ryzykownego typu. Mianowicie Mickael Lebout @ 5.05 Pinnacle⛔
Obu zawodników opisywałem przy okazji gali w Glasgow tu. Obaj walczyli na tych samych galach UFC, ale do rzeczy Szkot Bandla to rozbił konkret. Potem uwalił Brazola, ale do czasu KO to Brazylijczyk miał przewagę w stójce. Francuz podczas debiutu w stójce wcale nie odstawał do swojego rywala. Jednak przy obaleniach był bezradny. I ostatnio rozbicie na pełnym dystansie Fina. Na papierze teoretycznie Szkot wydaje się być lepszy i też bardziej utytułowany, ale Lebout ma większy zasięg, Lebout&#39;a nigdy nikt nie skończył przed czasem! Kto wie co się może wydarzyć dla mnie ta walka to takie 60/40 dla Szkota, ale spróbuję na Francuza bo wielokrotnie pokazał się z dobrej strony.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
✅✅Jotko 2.1 PaddyPower ✅✅ brawo Krzychu! Mądra dobra walka! Chłopak z mojego miasta! 29-28 moim zdaniem odpowiednia punktacja!

Tu raczej będzie krótko, Jotko młody walczak, głodny walki. Bilans 15-1. Do tej pory 3 walki w UFC, 2 wygrane przez decyzje i przegrana z Magnusem Cedenbladem przez duszenie. Ostatnia walka ponad rok temu z Troengiem, świetna walka ze strony Jotki, rozbił niemiłosiernie w stójce Szweda, później niestety mnóstwo przeciwności losu, wypadają mu rywale, kontuzja etc i wraca po roku do ringu. Jak sam pisze nie może już się doczekać, w czasie przygotowań była między innymi Tajlandia, Krzysiek to nie jest jakiś super techniczny zawodnik, lecz posiada ogromne serce do walki oraz dobra stójka. W ostatniej walce przekonał mnie do siebie, może nie będzie to ścisła czołówka tej wagi ale taki dobry średniak na pewno. O Angliku będzie krótko, także jedynie jedna przegrana, z tym samym rywalem co Polak, tyle że przez decyzje. Bardziej specjalizuje się w zapasach, ale myślę że Jotko nie będzie pozwalał mu się obalać i w stójce będzie go mocno męczył i obijał. Walka dla mnie typowo 50-50, ale wierzę że Krzysiek poradzi sobie z Anglikiem. WAR JOTKOO !!!

EDIT: LUDZIE z bliskiego otoczenia Krzyśka mówią że naprawdę chłopak mocno nabuzowany i chętny wyjść do klatki już teraz, więc liczę że będzie dużo pozytywnej energii w Krzyśku i pokaże na co go stać!! WARRRRR!!


tutaj mamy filmik z ważenia
https://www.youtube.com/watch?v=Q2za25lLo6
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Tom Breese - 1.40
niepokonany młody Anglik ze świetnymi warunkami fizycznymi, z całkiem niezłą stójką i dobrym parterem, jego przecinik Pendred zazwyczaj w swoich walkach korzystał ze swojej siły, dociskając swoich rywali do siatki, męcząc ich zapasami, ma twardą szczękę i mocny cios.
Breese również jest bardzo silny, więc podczas rozgrywki w zapasach przy siatce, jeśli uda się zejść do parteru, Tom z pewnością to wykorzysta i zakończy walkę na swoją korzyść
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Norman Parke - 1.43 - 8/10✅✅✅

Izzydor 30-27
Norman Parke - 1.49 -✅
Leci jeszcze dokładka

Najważniejsze w tej walce tyczy się rywala. Szwed Irańskiego pochodzenia 37 letni z zapleczem parterowym. Nie walczył już ponad 2,5 roku a w między czasie napad na sklep z luksusowymi torebkami i kilkanaście miesięcy w pierdlu.
On nie ma prawa być w formie nie w tym wieku i po takiej przerwie obojętnie jak by się prezentował przed a nie był to jakiś wybitny zawodnik. Rdza , słaba kondycja zapewne na rundę i tym podobne.
Norman jest w formie w rytmie walk w sile wieku i to będzie już jego trzecia walka w tym roku ( dwie przegrane z Brazolami przez split gdzie wynik mógł iść w obie strony ).
Ma mocny parter bo z niego się wywodzi. Czarny pas Judo oraz wygrane w Zapasach. Stójka dobra bazująca na kickboxingu. Zwycięzca programu TUF Smashes.
Walczący u siebie i wygrywa w swoim stylu. Punktowanie w stójce ( lepsza a w dystansie będzie miał zauważalną przewagę ) wciskanie do siatki i tak do skończenia w późniejszych rundach 2 lub 3 gdzie rywal będzie już pod męczony.
Norman nie ma prawa tego przegrać niesiony dopingiem swojej fanatycznej publiczności.
I jeszcze bardzo ciekawy fakt podczas ważenia. Norman po zejściu z wagi rzuca pod nogi rywala torebkę :] i zaczyna się szarpanina. Tutaj na filmiku widać to elegancko.
https://twitter.com/andrewmcgahon_/status/657579751742287872
http://www.youtube.com/watch?v=UUcQ4h-QRGw
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Steven Ray vs Mickael Lebout - przetrwa do końca walki - nie - 2,50 5/10 unibet ⛔
Steven Ray 1,16 (
duży spadek od wystawienia kursów, ale wciąż warto) dom/żona/dzieci/samochód/pies nie - unibet ✅
Dla mnie nie ma podstaw w tej walce do szukania niespodzianki. Lebout widziałem kilka razy na żywo w Polsce i gdyby Polscy zawodnicy używali organu znajdującego się między uszami zwanego mózgiem, jego rekord wyglądałby inaczej (więcej porażek). Główna zaletą Lebout jest to, że potrafi przyjąć cios, w stójce prezentowana technika jest na poziomie amatorskim. Ofensywnie w stójce wąski wachlarz uderzeń, przewidywalny, bez mocy w ciosie. Defensywnie wolny, nie potrafi schodzić nogami, w każdej walce przyjmował na czysto przynajmniej kilka ciosów. Stevie to nie creme de la creme zawodników MMA, ale solidny rzemieślnik z mocnym uderzeniem. Przyzwoity stójkowo, solidne zapasy, w parterze z góry potrafi utrzymać i kontrolować. Z dołu raczej w tej walce nie będzie miał okazji się znaleźć ponieważ Lebout w UFC postanowił nie obalać. Tu można odwołać się jeszcze do obrony Lebout przed sprowadzeniami, która jest na mizernym poziomie.
Bubba Bush vs Garreth McLellan przetrwa do końca walki - nie - 1,75 5/10 unibet ✅
McLellan został zdominowany przez przymałego jak na MW Fabińskiego, który odniósł dość łatwe zwycięstwo. Tutaj trafia na przeciwnika, który tak jak wyżej napisał Morisone kariery na miarę main eventu nie zrobi, ale zawodników na półamatorskim poziomie musi deklasować. Dla mnie dominacja Busha, i koniec końców przełamanie w końcówce walki, chociaż szybkie KO też nie zdziwi przy słabej stójce zawodnika z RPA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szslon 182

szslon

Użytkownik
Bardzo kiepska rozpiska, ja osobiście będę starał się coś pograć na live, ale i tak kilka typów rzuconych normalnie musi być :p Osobiście widzę tutaj gale niespodzianek, także staram się nie grać nic na siłę. Wszystkie bety @Unibet.

Askham - Jotko 2 2.20 ✅

Moim zdaniem głównym aspektem, który zaważy w tej walce będzie klincz, w który Krzysiu nie powinien się dawać łapać, Anglik nie jest jakimś wirtuozem parteru także prawdopodobnie skupi się na punktowaniu i w tym szansa dla Jotki. Tak jak wspomniał wyżej @mocce Krzychu jest mocno zmotywowany, dobre solidne przygotowania, już nie pod okiem Oknińskiego, miejmy nadzieję że nie będzie problemów z ręką, która mu przeszkadzała od jakiegoś czasu. Serducho do walki Krzysiek ma, myślę, że wyciągnął wnioski z porażki z Cedenbladem. Wierzę w Polaka, WAR JOTKO!

Seery/Delos Reyes Przetrwa do końca walki - NIE 1.75 ✅

Pojedynek muszych, myślę że nie będzie tutaj większych kalkulacji ze strony Reyesa, który daje mega efektowne pojedynki w UFC, ja widzę to tak że Reyes będzie szarżował i Seery skarci go jakimś ciosem. Boks Irlandczyka bardzo dobry, wg mnie jeden z najlepszych w tej dywizji. Z drugiej strony jednak mogę się mylić, być może Guamczyk wiedząc że jeśli przegra prawdopodobnie wyleci z UFC będzie starał się zawalczyć zachowawczo, ale niestety wówczas Seery wypunktuje go na pełnym dystansie. W ostatnim starciu Jon był mocno obijany przez przeciętnego Filipińczyka Roldana. Przedstawiony przeze mnie scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Parke/Madadi Przetrwa do końca walki - NIE 2.50 ⛔

Myślę że niechęć i zła krew obu fighterów będzie tutaj głównym czynnikiem wyniku tej walki. Madadi wraca po ponad dwuletniej przerwie, nie wiadomo jak u niego z kondycją, ale trzeba przyznać że jest to bardzo nieprzewidywalny zawodnik. Norman po dwóch porażkach przez splita raczej nie będzie chciał zostawiać decyzji dla sędziów, także ten bet wydaje się być dość pewnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
Cathal Pendred - Tom Breese

Pełny dystans walki? NIE @ 2.10 ✅✅✅



Pendred jak dla mnie mega nudny i przewidywalny zawodnik.
Zwykle jego walki kończą się przez decyzje, po mało widowiskowych rundach, w których zwykle wpycha rywali pod siatkę i tym punktuje u sędziów.
Jedynym jego atutem do tej pory były warunki fizyczne i twarda szczęka, jest wysoki i silny, lecz w tej walce trafia mu się równie wysoki, a nawet wyższy przeciwnik jakim jest
Breese, który ma dobry parter i myślę że wystarczająco dużo siły i techniki by uciekać spod siatki, lub próbować obalać, nawet gdy panowie wylądują na ziemi, więcej argumentów powinno być po stronie anglika, aż 6 z 8 pojedynków kończył przed czasem. Ma dopiero 24 lata i jakąś kariere przed sobą.


Warto spróbować też:

Walka zakończy się przed czasem (Tom Breese) @ 2.40 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom