>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Denver: Namajunas vs. Cortez

psotnick 898,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Denver: Namajunas vs. Cortez



Data: 13 lipca 2024 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Ball Arena - Denver, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / Betclic.pl / eFortuna.pl (karta główna); Betclic.pl / eFortuna.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
125 lb: Rose Namajunas (12-6) vs. Tracy Cortez (11-1)


Co-main event
170 lb: Santiago Ponzinibbio (29-7) vs. Muslim Salikhov (19-5)


Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
155 lb: Drew Dober (27-13) vs. Jean Silva (13-2)
170 lb: Gabriel Bonfim (15-1) vs. Ange Loosa (10-3)
145 lb: Christian Rodriguez (11-1) vs. Julian Erosa (29-11)
185 lb: Cody Brundage (10-6) vs. Abdul Razak Alhassan (12-6)

Karta wstępna (od 01:00 polskiego czasu)
125 lb: Joshua Van (10-1) vs. Charles Johnson (15-6)
125 lb: Jasmine Jasudavicius (10-3) vs. Fatima Kline (6-0)
135 lb: Montel Jackson (13-2) vs. DaMon Blackshear (14-6-1)
125 lb: Luana Santos (7-1) vs. Mariya Agapova (10-4)
185 lb: Josh Fremd (11-5) vs. Andre Petroski (10-3)
170 lb: Evan Elder (8-2) vs. Darrius Flowers (12-7-1)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betclic, załóż je z kodem FORUMVIP lub klikając w baner i graj cały czas bez podatku na wszystko!1000x200.jpg
 
anzelmo 209,1K

anzelmo

Użytkownik
To lecim głównie betbuliderki z fortuny bez podatku :p

aczkolwiek bogini mnie zawiodła nie wystawiają takowej oferty na mega starcie jakim będzie pojedynek

Drew Dober (27-13) vs. Jean Silva (13-2) Brazol rzeźnik siła moc w lapach 1 klasa tutaj wskakuje na zastępstwo raptem półtora tygodnia temu odprawił groźnego Jorudena pięknym podbródkowym. Dober twardziej presja dobra stójka boks idzie do przodu jak czołg taki typowy browler klasa rywali na rozkładzie zdecydowanie dla niego ale swoje juz przyja.. ta walka nie powinna za długo potrwać i skończy sie jakim spektakularnym KO albo tko w któraś ze stron bo...myślę ze przy tej presji Drew jaka na pewno na rzuci jest wstanie cos wyłapać ale i przyjąć przeżyć a Brazylijski lord asasyn jednak może pęknąć z powodu braku paliwa wiec
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację: 1,5
super walka panowie sztos i klasa

Cody Brundage vs. Abdul Razak Alhassan Walka zakończy się przez K.O./T.K.O Więcej znaczące ciosy - Ab. Razak Alha. (Runda 1) 2,2 ZWROT Cały Cody oby go Dana wyje....
Ja wiem ze po tej zmianie rękawic troszkę % KO tko spadł ale tutaj kolejny dzikus weteran z Ghany ma ciężkie ręce i jak trafi to nie ma co zbierać walczy w kratkę lubi od początku zaatakować zamknąć na siatce rywala i po prostu go ustrzelić albo zasypać gradem ciosów rywal jakimś twardzielem nie jest- raczej lubuje sie w poddaniach myślę ze góra będzie brutalna sila w tym starciu po stronie zawodnika z Fortis MMA .

Gabriel Bonfim (15-1) vs. Ange Loosa (10-3) Razem minuty - Mniej 13.5 G. Bonfim wygra walkę 1,75

młodszy z braci Bonfim wraca po porażce tak samo jak brat zresztą dostaje rywala na odbudowanie sie można tutaj poszukać typu i skończenia przez poddanie Brazylijczyka to jego specjalność ale...Marretinha ma to wygrać lubi agresywnie zaczynać w stójce moze po prostu trafi i dobije z góry albo rozbije. Rywal bardzo przeciętny jak tego Gabriel nie skończy przed czasem to raczej po karierze większej w organizacji- braci szli jak burza do czasu... zero wykoleił bardzo dobry zapaśnik jakim jest Dalby no tutaj było te kolano i TKO mega niespodzianka bodajże na gali w Brazylii wiec.... zobaczymy jak to podziała na tego młodego parterowego dzika.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom