>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya

J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Jan Błachowicz (27-8) vs. Israel Adesanya (20-0)
Typ: wygrana I.Adesanya rundy 3-4 (Superbet)
Kurs: 6.00

Wydaję mi się, że jeśli Jan nie skończy tej walki w 1 lub 2 rundzie, do głosu może dojść Adesanya... Mimo mniejszej wagi, może wygrać to przez TKO w kolejnych odsłonach pojedynku. Jego wcześniejsze walki pokazały, że stara się kończyć pod męczonych rywali, a nie czekać na decyzję. Za pewne będzie chciał tak to rozegrać. Zmęczyć a później znokautować. Kurs jest dość konkretny, więc zaryzykuje.
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Ciekawy typ znalazłem na Betfan, a mianowicie :
Błachowicz - Adesanya
Zawodnik zaliczy przynajmniej 1 obalenie
Typ Błachowicz
Kurs 1,60

Z tego co wypowiadał się w wywyaidach Janek, obalenie i praca w parterze to jeden z pomysłów na te walkę.
Rywal to kickbokser i bokser o bardzo dobrych statystykach i będzie próbował skutecznie unikać obaleń Polaka, ale liczę, że minimum jeden raz ta sztuka Błachowiczowi sie uda.
Patrząc na statystyki Adesanya to nie ma co się dziwić, że uchodzi za faworyta tego pojedynku i w mojej opinii osiągnie kolejne zwycięstwo i pozbawi Polaka pasa, ale liczę, że Janek pokaże chcarakter i realizujac założony plan walki przynajmniej raz obali rywala
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Uroš "The Doctor" Medic - Aalon Cruz TYP 1 1.56 BETFAN Ko 1R

Fajny typ do dubelka na UFC!

Faworytem bukmacherów jak imoim.jest debiutant na oficjalnej gali UFC Uros Medic. Facet może zrobić dużo zamieszania w tej federacji, do tej pory jest niepokonany, ma bilans 6-0(4 wygrane przez KO i 2 poddania trójkątem) Do tej pory walczył dla Federacji na Alasce, której jest według rankingu 3 zawodnikiem. Spróbował swoich sił w Contender, gdzie po dobrej walce wygrał w 1R z Mikey Gonzalezem uzyskując angaż do najlepszej organizacji na świecie. Uroš ma bardzo mocny cios i bardzo dobry parter.
Jego rywalem będzie Aalon Cruz, który ma juz za sobą debiut w UFC. Debiut ten skończył się blamażem i porażka w 1R z Spike Carlyle. Jest to przeciętny zawodnik, który ma na swoim koncie 3 porażki, wszystkie przed czasem oraz kilka wygranych na mniej prestiżowych galach..glownie poprzez decyzję. Myślę że walka ta skończy się przed czasem co również jest dobrym typem na ten pojedynek.
Według mnie "Doctor" przywita się zwycięstwem z UFC. Dla mniej przekonanych zapraszam na YouTube gdzie można obejrzeć walki Urosa i przekonywujące zwycięstwa;)


Szybko poszło ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
Do góry Bottom