>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 252: Miocic vs. Cormier 3



Data: 15 sierpnia 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
265 lbs: Stipe Miocic (19-3) vs. Daniel Cormier (22-2, 1 N/C)

o pas wagi ciężkiej | 5 rund

Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
135 lbs: Sean O’Malley (12-0) vs. Marlon Vera (17-6-1)
265 lbs: Junior dos Santos (21-7) vs. Jairzinho Rozenstruik (10-1)
135 lbs: John Dodson (21-11) vs. Merab Dvalishvili (11-4)
205 lbs: Magomed Ankalaev (13-1) vs. Ion Cutelaba (15-5, 1 N/C)

Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
155 lbs: Jim Miller (32-14, 1 N/C) vs. Vinc Pichel (12-2)
115 lbs: Ashley Yoder (7-5) vs. Livia Renata Souza (13-2)
265 lbs: Chris Daukaus (8-3) vs. Parker Porter (10-5)
115 lbs: Felice Herrig (14-8) vs. Virna Jandiroba (15-1)

Karta przedwstępna (od 01:00 polskiego czasu)
145 lbs: Herbert Burns (11-2) vs. Daniel Pineda (26-13, 2 N/C)
145 lbs: TJ Brown (14-7) vs. Danny Chavez (10-3)

źródło: ufc.com, mma.pl, lowking.pl
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Herring-Jandiroba +2.5 rundy decyzja 1.5 fortuna
Dodson-Dvalishili +2.5 rundy decyzja 1.35 fortuna
Souza-Yoder +2.5 rundy decyzja 1.35 fortuna

Myślę że wszystkie 3 walki zakończą się decyzjami
Walki kobiet bardzo często kończą się decyzjami dlatego nie obawiam się o te typy pozatym żadna z czterech pań nie słynie ze spektakularnych skończeń wszystkie ostatnie swoje walki kończyły decyzjami
Dvaliszwili słynie z decyzji Dodson w zasadzie też Dodson nigdy nie przegrał przez nokaut lub poddanie
Post automatycznie złączony:

Jandiroba 1.3 fortuna
OMalley 1.35 fortuna
Burns 1.35 fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Herbert Burns @1.41 Pinnacle

Burns idzie jak burza w UFC. Wszystko kończy przed czasem. Jest to grappler z najwyższej półki. Rywal swoje lata ma. Przerwa z powodu dopingu. W UFC walczył dekadę temu i kończył z bęckami. Nie ma podjazdu w tej walce.

Herbert Burns & Sean OMalley @1.95 Pinnacle

Wydają się dwie najpewniejsze walki gali. Sean diament w czystej postaci z nietuzinkowym stylem walki. Do tego przewaga gabarytów mu jeszcze bardziej pomoże. Obydwu tutaj już podawałem. Początek ich walk od 4 w nocy.


 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Stipe Miocic - Daniel Cormier

Typy:
Miocic wygra (jak remis to zwrot) @2,05 eTOTO
Walka zakończy się w piątej rundzie @15,00 Fortuna
Miocic wygra całą walkę w piątej rundzie @25,00 Fortuna

Będzie to trzecia walka pomiędzy tymi zawodnikami. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem Daniela Cormiera pod koniec pierwszej rundy. Druga walka to zwycięstwo Stipe Miocica w czwartej rundzie. Bukmacherzy dają mniej więcej równe szanse da obu zawodników, a u niektórych nawet faworytem jest Daniel Cormier. Ja się z tym nie zgadzam i dla mnie dość wyraźnym faworytem jest Stipe Miocic. Głównym argumentem jest wiek Cormiera. Nie oszukujmy się- w UFC decydują detale, tam ciągle trzeba być w szczycie formy jeśli chce się być na szczycie. Daniel Cormier ma już 41 lat i niebawem po prostu musi nastąpić wyraźny regres formy.
Obaj zawodnicy długo nie walczyli, bo od ich ostatniego pojedynku żaden z nich nie stoczył kolejnego. Obaj mieli więc rok przerwy, a rok przerwy w przypadku zawodnika po 40-stce to jest naprawdę długo i przez ten czas mógł nastąpić regres u Cormiera. Jego porażka przed czasem w ostatniej walce z Miocicem też zapewne negatywnie na niego wpłynie, trudno żeby było inaczej.
Stipe Miocic też nie jest już najmłodszy, ale 37 lat to jeszcze nie jest bardzo dużo, jeszcze można być w swoim prime.
Pierwszą walkę wygrał Cormier, ale ta pierwsza walka była ponad dwa lata temu, rok temu to Miocic był górą. Lubię Cormiera, zaimponował mi jak lata temu niespodziewanie wygrał z Antonio Silvą(wówczas Silva był gwiazdą po pokonaniu w dobrym stylu Fedora), od tego czasu miał wiele cennych zwycięstw, ale niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. Niebawem czeka go taki los jak Marka Hunta czy Roya Nelsona, po prostu wiek zrobi swoje.
Miocic musi uważać na początku walki, bo Cormier będzie niebezpieczny. Z upływem czasu to jednak Stipe Miocic powinien przejmować inicjatywę w tym pojedynku. Jeśli walka dojdzie do piątej rundy, to z kondycją Cormiera może być nienajlepiej, dlatego podoba mi się typ na to, że Stipe Miocic wygra w piątej rundzie, kurs w Fortunie jest na to wyższy niż u innych bukmacherów, a przecież w drugiej walce Miocic wygrał w czwartej rundzie, także było blisko.
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 482

legionista1987

Użytkownik
Nigdy nie byłem fanem Cormiera. Miocić to też nie mój zawodnik ale patrząc obiektywnie to Cormier nie powinien miec tutaj podjazdu. Ulany jakiś chociaż on nigdy nie był jakimś atletą ale to co widziałem na obrazkach z wczoraj to wygląda jakby wrócił tyle co z wędkowania.... wrócił na ostatnia walkę po której powróci do swoich zajęć czyli do zabawy w prezentera UFC. Wybiegnę do przodu i powiem że następnym przeciwnikiem Miocica będzie predator. A więc jak dla mnie to jeszcze tylko tej nocy usłyszymy "and still"

Miocić przez KO/TKO/Poddanie?dyskwalifikacje 2,50

Ponadto gram Jairzinho przed czasem .
Lubię Dos Santosa ale tutaj powinno na niego wystarczyć "haczenie paznokciem" Surinamczyka. Jak trafi to nie będzie co zbierać a wydaje mi się że trafi. Nie wiem jakby Dos Santo miał go "ugryźć" chyba dosłownie....Obalenia ? Raczej odpada...

Z niespodzianek celuję w Dodsona po kursie 3,00 . Yan leżał to i może Gruzin poleci na dechy.Długo zastanawiałem się nad Verą ale jednak odpuszczę bo ten pokolorowany pajac jest nieobliczalny....
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Na dzisiaj gram takiego tripelka:
Jim Miller - Vinc Pinchel Pełen dystans? NIE @1.85 forBET
Jim potrafi szybko skończyć przeciwnika w parterze. Ostatnie 3 jego wygrane, skończyły się przez poddania.
Vinc jest striker'em, a jego gra parterowa nie jest najwyższych lotów podobnie jak obrona obaleń.
Jim będzie szukał poddania, a w stójce może go ustrzelić Vinc, który na swoje 12wygranych walk 8 kończył przed czasem przez KO/TKO.
Kurs kuszący.

JDS - Rozenstruik Pełen dystans? NIE @1.34 forBET
Oboje będą chcieli walczyć w stójce. To jest HW, mają chłopaki jebnię**e. JDS w którymś odcinku embedded(chyba tutaj to słyszałem, albo czytałem gdzieś na sherdogu wywiad z JDS) przyznał, że któryś z nich wyjdzie z tej walki zwycięsko przez nokaut. Ja się bardziej skłaniam ku Surinamczykowi, ale wolę zagrać bezpieczniejszy i moim zdaniem pewniejszy typ.

Sean O'Malley - Marlon Vera Sean O'Malley wygra @1.35 forBET
Sean jest niesamowitym talentem, ma świetne warunki fizyczne, bardzo lubię tego wojownika za jego styl. Marlon twardy gość, jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem! Dlatego przestrzegam przed graniem O'Malleya przed czasem. Mimo wszystko powinien wygrać. Może być pełen dystans i wtedy szanse Sugar'a spadają, bo pokazał w walkach z Tyronem Ware i Andre Soukhamthath, że mało rozsądnie zarządza kondycją i w trzeciej rundzie wygląda na wypompowanego, natomaist powinien wygrać dwie pierwsze rundy i dzięki temu zapewnić sobie zwycięstwo.

Łączny kurs: 3,34.

Post automatycznie złączony:

Nigdy nie byłem fanem Cormiera. Miocić to też nie mój zawodnik ale patrząc obiektywnie to Cormier nie powinien miec tutaj podjazdu. Ulany jakiś chociaż on nigdy nie był jakimś atletą ale to co widziałem na obrazkach z wczoraj to wygląda jakby wrócił tyle co z wędkowania.... wrócił na ostatnia walkę po której powróci do swoich zajęć czyli do zabawy w prezentera UFC. Wybiegnę do przodu i powiem że następnym przeciwnikiem Miocica będzie predator. A więc jak dla mnie to jeszcze tylko tej nocy usłyszymy "and still"

Miocić przez KO/TKO/Poddanie?dyskwalifikacje 2,50

Ponadto gram Jairzinho przed czasem .
Lubię Dos Santosa ale tutaj powinno na niego wystarczyć "haczenie paznokciem" Surinamczyka. Jak trafi to nie będzie co zbierać a wydaje mi się że trafi. Nie wiem jakby Dos Santo miał go "ugryźć" chyba dosłownie....Obalenia ? Raczej odpada...

Z niespodzianek celuję w Dodsona po kursie 3,00 . Yan leżał to i może Gruzin poleci na dechy.Długo zastanawiałem się nad Verą ale jednak odpuszczę bo ten pokolorowany pajac jest nieobliczalny....
Dodsona jak najbardziej warto spróbować w singlu. Gruzin ma twardą szczękę i raczej nie przegra przez nokaut, ale na punkty może wyrwać.
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Herbert Burns @1.41 Pinnacle

Burns idzie jak burza w UFC. Wszystko kończy przed czasem. Jest to grappler z najwyższej półki. Rywal swoje lata ma. Przerwa z powodu dopingu. W UFC walczył dekadę temu i kończył z bęckami. Nie ma podjazdu w tej walce.

Herbert Burns & Sean OMalley @1.95 Pinnacle

Wydają się dwie najpewniejsze walki gali. Sean diament w czystej postaci z nietuzinkowym stylem walki. Do tego przewaga gabarytów mu jeszcze bardziej pomoże. Obydwu tutaj już podawałem. Początek ich walk od 4 w nocy.


Burns zdemolowany i sponiewierany w parterze jak amator
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Moja analiza sprawdziła się tak w połowie - Cormier miał duże problemy kondycyjne w piątej rundzie, ale Miocic pod tymwzględem lepiej nie wyglądał, więc nie było jakiejś większej szansy na jego zwycięstwo w piątej rundzie, no ale chociaż na punkty wygrał.

To co teraz rewanż Ngannou z Miocicem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom