>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

Transmisja:
00:15 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
02:00 – karta wstępna (FightPass)
04:00 – karta główna (Extreme Sports Channel)
Rozpiska UFC 218
Walka wieczoru
145 lbs: Max Holloway (18-3) vs. Jose Aldo (26-3)
Co-main event
265 lbs: Alistair Overeem (43-15) vs. Francis Ngannou (10-1)
Karta główna
125 lbs: Henry Cejudo (11-2) vs. Sergio Pettis (16-2)
155 lbs: Justin Gaethje (18-0) vs. Eddie Alvarez (28-5)
115 lbs: Michelle Waterson (14-5) vs. Tecia Torres (9-1)
Karta wstępna
155 lbs: Paul Felder (14-3) vs. Charles Oliveira (22-7)
170 lbs: Alex Oliveira (18-4-1) vs. Yancy Medeiros (14-4)
155 lbs: Drakkar Klose (8-0-1) vs. David Teymur (6-1)
115 lbs: Felice Herrig (13-6) vs. Cortney Casey (7-4)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Abdul Razak Alhassan (7-1) vs. Sabah Homasi (11-6)
205 lbs: Dominick Reyes (7-0) vs. Jeremy Kimball (15-6)
265 lbs: Justin Willis (5-1) vs. Allen Crowder (9-2)
115 lbs: Angela Magana (11-8) vs. Amanda Cooper (2-3)
lowking.pl​
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
zacznę od finału TUF 26.
over 1,5 Meerschaert vs Spiceli + O&#39;Malley = @2,5
Soto @2,6
Natomiast docelowa gala ufc 218:
Herring @1,7
Ngannau @1,5
Klose @2,66
Holloway @1,35

Pamiętaj o analizach/Karciarz
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Panowie nie sądzicie, że kurs na Overeema zdecydowanie za wysoki? Na STSie jest 2,9 a jak dla mnie ta walka to 50/50. Wiadomo jak to bywa w wadze ciężkiej - jeden cios może zadecydować o wygranej, duża siła, szybkość Ngannou jest jego plusem i przenawia na jego korzyść, wszyscy myślą ze znokautuje Holendra, ale czy na pewno? Cenie Francuza jako zawodnika jednak w moim odczuciu tak na prawdę jego umiejetnosci nikt jeszcze nie sprawdzil. Z duzych nazwisk ma na swoim koncie wygrana z Arlovskim jednak u Andreia zostało już tylko nazwisko. Overrem jest bardziej doswiadczony stoczyl prawie 40 walk wiecej niz jego przeciwnik. Od walki z Nelsonem gdy zmienil taktyke walki ktora przyniosla efekty podoba mi sie jako zawodnik. Kondycja na kilka rund pozwala czekac na odpowiedni moment do ataku, w tym roku pokonal Werduma na plenym dystansie walki oraz Hunta przez KO w 3 rundzie. Licze na odpowiednia taktyke Holendra w tej walce oraz odniesienie zwyciestwa a kurs 2,9 pobieram bardzooo chetnie.
Overeem sts 2,9
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
zacznę od finału TUF 26.
over 1,5 Meerschaert vs Spiceli + O&#39;Malley = @2,5
Soto @2,6
Natomiast docelowa gala ufc 218:
Herring @1,7
Ngannau @1,5
Klose @2,66
Holloway @1,35

Pamiętaj o analizach/Karciarz
ok, dodam dwa zdania do każdego typu.
Meerschaert vs Spiceli Dwaj graplerzy, obaj czują się świetnie w parterze i przewiduje, że w tej płaszczyźnie będzie toczyła się walka dzięki czemu walka powinna trwać over 1,5.
Zawodnicy w stójce szybko są nokautowani a w parterze udaje im isę wygrać. Bardziej faworyzuje Meerschaerta, ze względu na lepszą stójkę i kondycję.
O&#39;Malley - raczkujący w ufc, podpisał kontrakt przez DWCTF. wydaje się być szybki i z dobrymi podstawami. Stylem przypomina Ceceresa. Trenują w jednym klubie. Natomiast Ware wydaje się idealnym kandydatem na początek.
Ngannau - nie został sprawdzny przez żadnego konkretnego zawodnika z ciezkiej. Dziś będzie dopiero jego pierwszy poważny sprawdzian. Jednak wydaje mi się że jak będzie rozsądnie walczył to powinien znokautować konia w 2 lub 3 rudzie.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Co mysliscie o Aldo? Zamyka mi fajny kupon i sie zastanawiam czy nie wyplacic.
Jak dla mnie Aldo nie doceniany
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cejudo decyzja
@1.81
LVBet✅

Stawiam na doświadczenie, to Cejudo mierzył się z lepszym fighterami. Ani jedne ani drugi nie są mistrzami od kończenia walk przed czasem. Mistrzowskie zapasy Cejudo powinni wystarczyć do kontrolowania pojedynku. W stójce lepszy może być Sergio, ale to dopiero zobaczymy w bezpośrednim starciu, ponieważ w ostatniej walce Henryka było można dostrzec pozytywne aspekty.
Dla Sergio będzie to największy test w UFC, ponieważ z tak mocnym przeciwnikiem jeszcze nie walczył. Cejudo zweryfikuje jego umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ciężko coś tu wytypować ponieważ bardzo wyrównana walka, ale moim zdaniem bierze to Aldo.
W ostatniej walce to Aldo wygrał 1 i 2 rundę i gdyby nie porażka w 3 gdzie został znokautowany to by to wygrał.
Jak dla mnie kurs rzędu powyżej 3.0 na Aldo to spore value i ciężko mi z tego nie skorzystać.
Aldo wygrana ⛔
3.25@ STS
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Aldo vs Holloway
over 2.5 efortuna kurs 1.6

✅✅
W sumie dziwnie wysoki kurs w 1 walce na to że walka dojdzie do decyzji było 1.5 a tutaj mamy nie dość że niszą linie o połowe to wyższy kurs. Aldo jak wspominał jego trener przed 1 walką miał kontuzję nogi przez co nie mógł kopać i moim zdaniem odbiło się także to na kondycji brazylijczyka. Ten cios co wszedł Hollowayowi w 1 walce to było coś takiego na jak Nate podłączył w 1 walce Conora kombinacją prawy lewy, po prostu brazol zaczął ciężej oddychać w 3 i w odpowiednim momencie Holloway wyprowadził kombo i brazylijczyk padł na dechy. Myślę że dużo osób była zaskoczona może nie tym ze Holloway wygrał ale tym w jaki sposób to zrobił. Holloway ma tytanową szczenkę więc od aldo zakończenie widzę tylko po jakichś brutalnych lowach ale to raczej w późniejszej fazie walki, z 2 strony brazylijczyk jeśli nie będzie bał się kopać i skupi się na defensywie jak w 1 walcę uważam że walka może spokojnie dość do decyzji. Aldo uważam dalej za twardego zawodnika. Holloway też nie ma jakiegoś nokautującego ciosu i nie uważam go za jako takiego &quot;finishera&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom