>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 211: Miocic vs. Dos Santos 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 211: Miocic vs. Dos Santos 2

Rozpiska UFC 211
Walka wieczoru
265 lbs: Stipe Miocic (16-2) vs. Junior dos Santos (18-4) – o pas kategorii ciężkiej
Co-main event
115 lbs: Joanna Jędrzejczyk (13-0) vs. Jessica Andrade (16-5) – o pas kategorii słomkowej (ok. 5:20)
Karta główna
170 lbs: Demian Maia (24-6) vs. Jorge Masvidal (32-11)
145 lbs: Yair Rodriguez (10-1) vs. Frankie Edgar (21-5-1)
125 lbs: Henry Cejudo (10-2) vs. Sergio Pettis (15-2)
Karta wstępna
155 lbs: Eddie Alvarez (28-5) vs. Dustin Poirier (21-5)
145 lbs: Chas Skelly (17-2) vs. Jason Knight (17-2)
185 lbs: Krzysztof Jotko (19-1) vs. David Branch (20-3) (ok. 2:30)
155 lbs: James Vick (10-1) vs. Polo Reyes (7-3)
Karta UFC Fight Pass
115 lbs: Jessica Aguilar (19-5) vs. Cortney Casey (6-4)
145 lbs: Enrique Barzola (12-3-1) vs. Gabriel Benitez (19-5)
265 lbs: Chase Sherman (9-3) vs. Dmitry Poberezhets (24-5-1)
145 lbs: Michel Quinones (8-1) vs. Jared Gordon (12-1)
https://www.youtube.com/watch?v=oncdtbJCrBg
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade
Jessica Andrade kurs 2.30 unibet
⛔⛔⛔

Analiza:
Na wstępie napiszę że to na pewno nie jest typ do grania grubo jak np. Nunes jednak widzę tu value. Podobny matchup mieliśmy już w walce Andrade z Hill, gdzie Jessica mierzyła się ze stójkowiczką i na dystansie 3 rund amerykanka została zdominowana w stójce. Jednak tym razem brazylijka mierzy się o klasę lepszą stójkowiczką z lepszą kondycją. Wiele osób piszę że Asia będzie umiała trzymać dystans i punktować rywalkę jednak ja uważam inaczej. Polka przy zadawaniu ciosów/kombinacji często zostaje w miejscu lub wpada w rywalki. Każdy widzi jak walczy Andrade. Taki mały czołg idzie do przodu wywołując presję na rywalce, wyczekuje aż rywalka zaatakuje pierwsza i z kontrą wystrzeliwuję serią kilku/kilkunastu ciosów zamykając rywalkę przy siatce i tam strzela ciosami ile wlezie. Asia tak jak pewnie przez pewien czas będzie umiała trzymać dystans i punktować na wstecznym tak uważam że będzie popełniać też błędy która Jessica wykorzysta i będzie umiała przycisnąć ciosami rywalkę do siatki. Jessica uderza bardzo mocno a Joanna dawała się knockdownować prostym i łokciem od Gadelhi czy po prawym do Karoli w ostatniej walce. Czyli mamy 3 knockdowny w 2 ostatnich walkach. Co prawda trzeba przyznać że Joanna szybciutko wraca do siebie no ale na karty sędziowskie leci swoje.
Wiele osób pisze że kondycyjnie brazylijka nie podoła i w 4 i 5 rundzie będzię ją Joanna spokojnie pykać czy nawet ją skończy. Andrade bardzo często przy swoich atakach uderza w tułów przez co spowalnia swoje rywalki. Widzieliśmy to np. z Hill która już w 2 rundzie głęboko oddychała. Po 1 z body shotów nawet wcześniej Penne była w tarapatach i gdyby nie gong na koniec 1 rundy to Jesicca by ją skończyła. Dodać do tego wczorajsze ważenie gdzie widać że Joanna sporo zrzucała jestem ciekaw jak po przyjęciu kilku bombek na tułów będzie wyglądać w późniejszych rundach.
Jak już mowa o kondycji w ostatniej walce z Hill brazylijka wyprowadziła 322 ciosy w ciągu 3 rund gdzie Joanna w walce z Karoliną wyprowadziła 360 ciosów w ciągu 5 rund. To pokazuje jak wysokie tempo utrzymuje brazylijka w walce. Po 3 rundzie z Hill widać było że jeszcze rundkę czy dwie mogłaby spokojnie przewalczyć.
Jeśli chodzi o punktowanie walki, Joanna puntuje rywalki a Andrade wjeżdża w rywalki jak dzik w żołędzie wyglądając jakby miała je zaraz kończyć. Nie muszę chyba mówić czyj jest bardziej widowiskowy, przy którym będą się jarali kibice i pewnie też będzie to wpływać na karty sędziowskie.
Na koniec warto dodać że po swojej stronie brazylijka ma zapasy gdzie w połączeniu ze swoją stójką powinny obalenia wchodzić jak w masło, czyli zagonienie pod siatkę złapanie nogi i jeb na glebę. Rzecz w tym że Joanne ciężko utrzymać na glebię jednak brazylijka pewnie zdąży te kilka ciosów z góry + jakaś tam kontrola co powinno wpływać na punkty sędziowskie.
Podsumowując uważam że Joanna nie będzie umiała przez cały czas trzymać dystansu i będzie dawała się trafiać brazylijce i zaganiać pod siatkę i sędziowie będą w tej walce po stronie brazylijki.
Sorki że analiza tak późno i dosyć chaotycznie napisana jednak mam nadzieję że każdy coś z niej coś wywnioskuje.
Dodatkowo gram Andrade przez decyzję po kursie 4.5 totolotek z racji że Polka jest mimo wszystko bardzo twarda i trudna do skończenia
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
JJ vs JA nie do gry imo, nie wiadomo jak aska bedzie wygladac po tych milionach akcji promocyjnych, ciezko sie skupic tylko na walce majac tyle na glowie, pierwszy raz chyba tez nie ma zadnej agresji przed walka, co mnie niepokoi, z drugiej strony adrade to czolg z jakim jeszce nie walczyla i o ile sie nie da poddac/znokautowac to od 3 rundy powinna zdecydowanie dominowac i byc moze nawet skonczyc wykonczonego kloca w 5 rundzie

jezeli juz grac w strone andrade to zdecydowanie andrade to win by finish z kursem 4 w unibecie, nie wierze ze andrade ja jest w stanie wypunktowac, w strone JJ najlepiej grac jednoglosny win na punkty z kursem 3
 
B 41

bajt3r

Użytkownik
Joanna Jędrzejczyk 1.52

Andrade i Jędrzejczyk to dwa zupełnie odmienne style, Asia uwielbia dystans i wykorzystuje swój zasięg oraz zajebiście pracuje na nogach, Jessica to przede wszystkim twardy łeb, na który potrafi bardzo wiele przyjąć, do tego jej agresja, która skutkuje szaleńczymi atakami.
Siła ciosu, bez wątpienia jest na korzyść Brazylijki, Aśka bije mocno ale nie na tyle żeby nokautować bez większych problemów rywalki, jak można było zaobserwować do tej pory, Polka wykańczała przeciwniczki, dzięki swojej precyzji i liczbie zadanych ciosów i kopnięć, a nie przez &quot;power punche&quot;
Jeżeli JJ będzie trzymała dystans i nie wchodziła w wymiany z JA, a raczej odchodziła na boki i przepuszczała szaleńcze ataki, to powinna rozbijać z każdą rundą swoją rywalke, sporo powinien tutaj robić ogromny zasięg rąk i nóg + fronty które Asia często kopie.
Co do Bjj, jest po stronie Andrade, aczkolwiek jak wiadomo JJ ma bardzo dobrze opanowane defensywne zapasy.

Ja osobiście obstawiam że jeśli Asia nie da się ubić jakimś szaleńczym atakiem, oraz będzie uciekać na boki a nie szukać wymian, co może spowodować zepchnięcie na siatke i utrate sił przez mistrzynie lub też sprowadzenie i g&amp;p to wygra na pełnym dystansie.
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Jest sens grania czegoś takiego:
1# jedrzejczyk przez jednoglosna decyzje 3.00 x 1000
2# andrade przed czasem 4.00 x 1000

1# wygrana 3000, odliczajac stawke 2000 i 1000 z 2 beta = 1000 na czysto

2# wygrana 4000, odliczajac stawke 3000 i 1000 z 1 beta = 2000 na czysto

2 najbardziej prawdopodobne scenariusze, jak myślicie warte wygrana warta ryzka?
 
B 41

bajt3r

Użytkownik
@łobot
Zamiast andrade przed czasem, lepiej sprawdz kurs na walka zakonczy sie przed czasem, moze bedzie za dobry hajs a scenariusz bezpieczniejszy
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jotko 1.62
Unibet
⛔

Krzyśka jestem pewny i warto wejść w niego bądź dorzucić do innego typu.
Jotko postawił na karierę co widać. Treningi w bardzo dobrym klubie, jakim jest ATT - ma wszystko aby się rozwinąć. Do tego dochodzą wyjazdy do Tajlandii... Chłopakowi nie brakuje ambicji i widać ciągły progres co mnie bardzo cieszy.

Jedyna pozycja, z której Branch może zagrozić jest jego BJJ, ale żeby to zrobić to pierw trzeba sprowadzić Krzyska do parteru co łatwe nie będzie. W stójce niczym szczególnym się nie wyróżnia. Na pewno odwrotna pozycja Krzyśka jest dużym plusem do tego dochodzi szybkość.
Branch nikogo ciekawego nie ma na rozkładzie i wiek również robi swoje.
Łokcie i kolana Krzyśka powinny wystarczyć na takiego przeciwnika.
 
dosiek12 3

dosiek12

Użytkownik
Jotko, który po 7 (6-1) walkach w UFC dopiero pierwszy raz zawalczy w Stanach, mający w planach walkę o pas w przyszłym roku kontra wracający do UFC 35 letni Branch. Krzysiek zrobił straszny progres od kilku ostatnich walk. Zaczęło się szybkim KO na McCrorym 2 walki temu gdzie pokazał, że potrafi nokautować a nie tylko wygrywać przez decyzje. Ostatnia jego walka przeciwko Leitesowi pokazała jego progres przez dominację czarnego pasa w parterze czego się chyba nikt nie spodziewał. Obozy w Phuket Top Team i ATT. W ATT ma do dyspozycji Covingtona przy, którym jego zapasy na pewno poszły w górę. Co raz bardziej robi się mocny w każdej płaszczyźnie, dodając do tego łokcie którymi potrafi operować można być spokojnym. Branch natomiast porządny w stójce szukający jednocześnie w tym sprowadzeń gdzie w parterze potrafi sporo. Jego problemem może być to, że Jotko walczy z odwrotnej pozycji i podczas sprowadzeń na przednią nogę Branch może wyłapywać kolana. Wg. mnie warte grania tez jest Jotko przed czasem.
Jotko 1.62
Jotko KO, TKO lub DQ 5.0

Unibet
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Jest sens grania czegoś takiego:
1# jedrzejczyk przez jednoglosna decyzje 3.00 x 1000
2# andrade przed czasem 4.00 x 1000
1# wygrana 3000, odliczajac stawke 2000 i 1000 z 2 beta = 1000 na czysto
2# wygrana 4000, odliczajac stawke 3000 i 1000 z 1 beta = 2000 na czysto
2 najbardziej prawdopodobne scenariusze, jak myślicie warte wygrana warta ryzka?
Moim zdaniem nie ma sensu tak kombinować, tak jak szansa na skończenie brazylijki jest malutka tak uważam że Andrade może wygrać decyzją a Joanna może wygrać np. splitem. Ale pomysł ciekawy w sumie ;)
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Co sądzicie i graniu na Miocica?
Ciężka walka do typowania ale imo skłaniałbym bym się tu bardziej ku Miocicowi, Junior daje się łatwo trafiać co widzieliśmy w 1 walce, jeśli Miocic poprawił cardio od 1 walki to powinien wygrać, jak nie to pewnie znowu zobaczymy decyzje i 48-47 dla kogoś
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Jesli chodzi o Jotko to sam go pogralem w kuponie z innymi typami przez decyzje 2.5 kurs.
A w walce wieczoru o pas proponowalbym walka zakonczy sie KO/TKO 1.44 kurs.
Jeszcze za drobne Maia win 3runda 15kurs.
unibet
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Beznadziejna walka pasywnego jotki, dal sie zamulaczowi branchowi wciagnac w swoja zapasnicza gre, slabe cardio I jakies machanie rekami jakby byl gwiazda tej dywizji, do czolowki to mu niestety daleko, mousasi nie wiedzial kto to jest I w sumie predko sie nie dowie, taki weidman go niestety gwalci, gwizdy publicznosci na maincardzie, najgorsza walka gali, pozostaje obijanie bumow na kartach europejskich gal
 
lizarazu 48

lizarazu

Użytkownik
@up Zgadzam się w pełni. Zamiast wpier.olić się w Brancha, lecieć w wymiany to czekanie na? - no właśnie. Jedna z gorszych walk ostatnich gal UFC for sure. Brak agresji, walka aby zawalczyć i tyle.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Oj takiej bezradności brazylijki to mało kto się chyba spodziewał. Joanna rozpracowała ją na miękko. Nie doceniłem polki
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 85

dominiknd

Użytkownik
JJ easy fight, dywizja wyczyszczona do cna, tylko gadelha z kondycja na 3 rundy zapasow moga jej odebrac pas, jakas sodowka albo lucky punch, nic wiecej
Ps. Troche beka z pana moderatora stawiajacego na decyzje ciezkiej brazylijki zadajacej 5 lujow na runde, przy aktywnosci I jabach jedrzejczyk, kazdy majacy lekkie pojecie p tym sporcie widzial tu tylko jakis nokaut ewentualnie jakas gilotyne z klinczu, nic wiecej decyzja to abstrakcja
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Pięknie ją sobie Jędrzejczyk rozpracowała i ustawiła. Z początku może było trochę gorąco, ale później już tylko z górki. Ilość ciosów na rundę - kosmiczna różnica. Andrade widać było, że liczy tylko na ten jeden szczęśliwy strzał, którego ostatecznie się nie doczekała.

Jotko żenująca postawa i walka. Tak jakby mu się nie chciało w ogóle walczyć. Kondycyjnie tak samo widać było, że już siadał. W poprzedniej walce z tego co pamiętam też kondycyjnie zbyt dobrze nie wyglądał. Jak widać nie tylko ja liczyłem na coś więcej i przede wszystkim jego wygraną, niestety...
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
JJ easy fight, dywizja wyczyszczona do cna, tylko gadelha z kondycja na 3 rundy zapasow moga jej odebrac pas, jakas sodowka albo lucky punch, nic wiecej
Ps. Troche beka z pana moderatora stawiajacego na decyzje ciezkiej brazylijki zadajacej 5 lujow na runde, przy aktywnosci I jabach jedrzejczyk, kazdy majacy lekkie pojecie p tym sporcie widzial tu tylko jakis nokaut ewentualnie jakas gilotyne z klinczu, nic wiecej decyzja to abstrakcja
Usunąłem post ze względu na elpatro któremu odpowiedziałeś, nie chce tu takich przepychanek.
A to co niżej napisałeś to nie ma to jak komuś cisnąć po walce co? ;) Jak ja to kocham.
Myśłałem że Andrade będzie dawała radę zaganiać pod siatkę tak jak to robiła z Hill jednak jak widać myliłem się.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Cale szczescie maia to ogarnal, ten title shot mu sie nalezy jak nikomu. No I ten jego wiek ostatnia szansa zeby zostac mistrzem. Ale z woodleyem bedzie mial bardzo ciezko, zeby ta swinie sprowadzic do parteru bedzie musial sie naprawde wysilic, licze ze damian jakims cudem zalozy mu plecaczek I udusi Tyrona ☺
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom