>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

UFC 203: Miocic vs. Overeem 10.09.2016

Status
Zamknięty.
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Gala była bardzo dobra do obstawiania - szkoda tylko tej wątpliwej decyzji dla Correi (Eye by dec kończyła mi kupon z kursem 15.77 :/). Ali nie wykazał się niestety inteligencją w walce (głupia gilotyna i późniejsze uciekanie..).

Co do CM Punka to pisałem, że nawet takie Pejice czy azjaci z nabitymi rekordami to byłoby pewnie za dużo dla takiego leszcza, a jego wartość nie jest dla UFC taka duża jak mogłoby się wydawać. Tutaj należało kierować się faktami takimi jak doświadczenie w sportach walki, a nie rozkminiać roster z EA UFC, doszukując się spisku. Teraz jednak sporo gal tydzień po tygodniu, więc kto stracił to będzie miał sporo okazji, aby szybko odrobić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak CM wychodził do klatki l, to czułem się, jakbym oglądał WWE. Jeszcze te jego pierdzielenie na koniec. Niech spada, świrować pawiana do tego WWE. Conor znowu miał rację, kiedy jechał cyrkowców z WWE.
Swego czasu oglądałem WWE, Punk był tam gwiazdą , owszem, ale wszyscy wiedzą, że walki są reżyserowane, o czym wspominać nie trzeba. Nigdy nie miał styczności z prawdziwymi sztukami walki, dodatkowo około 2 lata treningu, a sposób w jaki rozwiązał walkę na początku, gdzie dał się obalić jak dziecko to jest dramat, zresztą gościu ma 38 lat, taki trochę Pudzian KSW ;), może jeszcze ze dwie walki stoczy z jakimiś leszczami, a jak będzie przegrywał to go wywalą i wróci do wrestlingu, no bo co zrobić ;).
Swoją drogą jego wejście było trochę wzorowane na postaci z WWE ;), te zdjęcie kaptura + krzyki, nawet muzyka ta sama, no niestety, pomyliły mu się gale chyba.
I jeszcze od razu pytanie, bo oglądałem main event, samą walkę, nie widziałem wywiadów po walce, podobno Overeem miał zastrzeżenia, co do sędziego wiadomo o co chodziło ?
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
I jeszcze od razu pytanie, bo oglądałem main event, samą walkę, nie widziałem wywiadów po walce, podobno Overeem miał zastrzeżenia, co do sędziego wiadomo o co chodziło ?
Nie powinni robić wywiadów z znokautowanymi zawodnikami. Mam nadzieję, że to ostatni raz. Overeem mógł do końca nie kminić i walną taką głupotę z tym klepaniem.
Cała sytuacja opisana tutaj:

http://www.mmanews.pl/2016/09/kontrowersje-ufc-203-bojka-po-pojedynku-werdum-vs-browne-rzekome-klepanie-miocica-w-walce-wieczoru/
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Taka sytuacja przed podaniem werdyktu w walce Werduma z Brownem ????
mocarny push kick :-D

Otrząsnąłem się już po gali, która wyszła tragicznie pod względem typerskim ale emocje były pod niebo. Chciałem rozliczyć swoje typy ale widzę, że Kopytka już edytowały, dzięki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom