>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UEFA YOUTH League u19 - sezon 2014/15

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Liverpool U19 - Ludogorets Razgrad U19 over 3,75 1,636 ✅ 4:0 wygrywa połowa stawki

Ja tutaj widzę ostrze strzelanie. Juniorzy z Bułgarii to drużyna przede wszystkim U18 a do tego szkolenie w obu krajach to kolosalna różnica. Spodziewam się srogiego lania tym bardziej, że juniorzy zwykli traktować całkiem prestiżowo te rozgrywki.

/edit oczywiście linia to 3,75 missclick zrobiłem z tym 4,75

Te 4 gole to totalne minimum. Mogli spokojnie zaaplikować z 5-6 a i goście mieli jedną znakomitą okazję ale nie wykorzystali okazji sam na sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Real Madryt U19 -1,75 - Basel U19 1,581 ✅ 2:0 wygrywa połowa stawki
Może nie mam dokładnych informacji z młodzieżówek ale też nie sądzę by buki tutaj miały jakieś specjalne dojścia na tak mały rynek. A dla mnie ten kursy wydaje się zdecydowanie za wysoki. Basel w zeszłym roku w Youth CL zdobyło ledwie 1 punkt z równie słabą Steaua, a tak przegrywając z stosunkach 2x 1:5 z Schalke, 0:4 i 1:2 z Chelsea oraz 1:3 i 1:1 z Steaua. Real to półfinalista z zeszłego roku a w fazie grupowej w domu wygrywał 6:2 z Juventusem, 4:1 z Galatasaray i zremisował niespodziewanie z FC Kopenhagą, jednak ci zdołali awansować i przegrali w fazie pucharowej ze zwycięzcą: Barceloną. Wszyscy wiemy jak wygląda szkolenie młodzieży w tym klubie. Wg. mnie linia zdecydowanie za niska przy tym kursie.
edit/minimaliści. Chociaż Basel chyba poczyniło spore postępy bo przede wszystkim w 2 połowie wyglądali bardzo solidnie i stworzyli sobie ze dwie dogodne sytuacje.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Barcelona U19 - APOEL Nikozja U19 over 3,75 1,561 ⛔ 3:0
Podobnie jak przy meczu Liverpoolu. Wydaje mi się, że tutaj jednak zdecydowanie większe szanse na pokrycie linii bo Barcelona lubi high scoring games. Do tego to zwycięzcy z zeszłego roku. Wydaje mi się, że powyżej 1,50 jest to spokojnie do gry.
/edit 3:0 w 18 minucie a potem laba jak na wakacjach :/ Jednak to tylko młodzież...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś wygrana Barcelony z PSG to powinna być druga formalność, po wysokiej wygranej Schalke. PSG nawet u siebie w rodzimej lidze u19 radzi sobie według mnie przeciętnie, oczywiście dwie wysokie wygrane z outsiderami, ale ogólnie mieli z 5 spotkań, aż 3 z bardzo słabymi rywalami (raz się męczyli), nieco trudniejsze spotkanie wyjazdowe z Lens wygrane 4:3 no i porażka z Caen 1:3. Naprawdę szału nie ma, a do tego dochodzi 1:6 z Ajaxem. Barcelona to jest siła, z Apoelem się nie spinali, szybciutko zrobili 3:0 i kontrolowali mecz, mając ogromną przewagę.
Jest też teraz na live Ajax, niby spokojnie tymi 3 bramkami powinni wygrać, ale mam zbyt małą wiedzę o Apoelu, więc na wyjeździe nie ryzykowałem przed meczem.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Chelsea u19 - Maribor u19 obie strzelą? nie 1.57 WilliamHill / Bwin ✅ 2:0
Chelsea w dwóch poprzednich meczach rozbiła Schalke u siebie 4:1 i Sporting na wyjeździe 5:0, a były to zespoły dużo lepsze od Mariboru.
Maribor u siebie jeszcze coś tam choć próbować powalczyć, przegrywając ze Sportingiem 1:3, ale już z Schalke na wyjeździe nie istnieli, zostali rozbici 5:0.
Bardzo ciężko będzie tak słabemu zespołowi jak Maribor o zdobycie bramki z takim rywalem na wyjeździe, bardzo duża różnica w umiejętnościach.
Kursy jakie proponuje nam WilliamHill i Bwin na to zdarzenie są bardzo atrakcyjne, dużo wyższe niż u konkurencji, a wiele w ogóle nie ma tego zdarzenia w ofercie, warto spróbować.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bayer Leverkusen u19 - Zenit St. Petersburg u19 (Gole/punkty)
Kurs: 2.5 on Powyżej 3.5 ✅ 0:4
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Kursy w tym meczu odwróciły się, obecnie faworytem są gospodarze. I tak właśnie powinno być według mnie, ale nie jestem w stanie zagrać w stronę gospodarzy, ponieważ rozczarowują w ostatnim czasie.
Jednak zdecydowanie powinien to być mecz, w którym padnie sporo bramek. Oba zespoły, jeśli marzą o awansie z tej grupy dziś muszą zagrać o pełną pulę punktową, remis nikogo nie zadowala, tak właśnie wyglądają przedmeczowe wypowiedzi, ja się z tym zgadzam.
To są overowe drużyny, w meczach z ich udziałem pada sporo bramek, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 3

moobes

Użytkownik
Czy wie ktoś dlaczego tak bardzo urosły kursy na Barce w meczu Ajax U19-Barcelona U19?? W bet365 z 2.10 na 2.8 w tym momencie.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Słabo się tym interesuję, ale może ma to związek z kolejnymi niedawno zawieszonymi młodymi zawodnikami Barcy w związku z tą aferą zakończoną banem transferowym... Łącznie bodajże 17 zawodników to dotyczy...
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
FLPman, mozesz rozwinąć o co chodziło/chodzi z tą aferą albo dać jakieś linki do tej informacji i czy ci piłkarze dalej są zawieszeni? Chciałbym postawic brak BTSu w jutrzejszym meczu, ale najpierw chce poszukac info o tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom