>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

UEFA Cup mecze rewanżowe 1rundy kwalifikacyjnej

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Zestaw meczy



Kursy by Bet-at-Home

Przed Nami mecze rewanżowe Lecha i Legii. Lech ma zaliczke 1-0 z meczu wyjazdowego a Legia musi powalczyc na Białorusi z FK Homel o awans. Czy uda się naszym klubom awansowac do dalszej fazy?
Zapraszam do pisania analiz na nadchodzące mecze rewanżowe fazy wstępnej w Pucharze UEFA ????​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
FK Homel - Legia Warszawa

Legia zagra w tym meczu bez niezgłoszonego do rozgrywek Grzelaka oraz kontuzjowanego Chinyamy. Odpowiedzialni za strzelanie bramek będą Arruabarrena i waleczny Rocki. Czy Legia bez duzej siły ognia poradzi sobie z Bialorusinami ? Moim zdaniem Wojskowych czekają męczarnie, ale ostatecznie uda się wywalczyć ten awans. Póki jest jeszcze 1,65 uważam, że śmiało można probować grać na Legię.
Mój typ: Legia Warszawa - 1,65 w Bet-at-home



Lech Poznań - Khazar Lankoran

Lech wygląda na druzynę bardzo dobrze przygotowaną do sezonu i choc goscie z Azerbejdzanu zapowiadają, ze są wstanie wygrac w Poznaniu to moim zdaniem Kolejorz udowodni, ze jest juz na tyle mocną druzyną, ze z klubami z Azerbejdzanu radzi sobie bezproblemowo.
Mój typ: Lech Poznań - 1,30 w Bet-at-home


B36 Thorshavn - Brondby Kopenhaga

Brondby w pierwszym meczu wymęczyło wynik 1:0, ale w perspektywie miało ważne mecze na początku rozgrywek ligowych m.in pojedynek z Aalborgiem obecnym mistrzem Danii. Teraz kiedy w lidze poszło juz z górki i Brondby zainkasowalo sześć punktów w dwóch meczach, moze spokojnie skupic się na meczu z klubem z Wysp Owczych. Jako, ze pierwszy mecz zakonczyl sie skromnym 1:0 nie ma co tutaj kalkulowac, a najlepiej szybko strzelic bramkę i kontrolowac mecz. Kurs 1,35 jak najbardziej przypadł mi do gustu i Brondby dorzucam do mojego kuponu na UEFA Cup.
Mój typ: Brondby Kopenhaga - 1,35
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

⚽FK Homel-Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs : 1,77 ✅✅WYNIK 1:4✅✅


Po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu na Łazienkowskiej przed Legią dzisiaj mecz wyjazdowy z FK Homel. Każdy inny wynik który nie da nam awansu będize kompromitacją, chociaż jednej kompromitacji od Białoruskiego rywala już dostaliśmy w Intertoto. Rywal Legii fatalnie spisuje się w lidze ostatni mecz wyrgywając 28czerwca!! Ostatnie ich mecze to porażki kolejno z Granitem 2:4, MTZ-RIPO 1:3, i remisy 2:2 z Nemanem Grodno i 0:0 z Lokomotiwem Mińsk. Pomiędzy tymi meczami był również 0:0 z Legią. 13miejsce w 16zespołowej lidze po 16 kolejkach.
Wojskowi w tym czasie nie mogli występowac w swojej lidze z wiadomych nam przyczyn...
Jednak jak zapowiadał Jan Urban po pierwszym meczu gra Legii powinna z każdym meczem wyglądac co raz lepiej i tego się 3majmy bo o ile w pierwszym meczu z Homlem Warszawianie bili głową w mur to w meczu o Superpuchar z Wisłą zagrali już troche lepiej wygrywając 2:1. Tak więc podtzrymując tą teze dzisiaj będzie jeszcze lepiej ;)
Urban nie będzie mógł dzisiaj skorzystac z usług kontuzjowanego Takesury Chinyamy i niezgłoszonego jak narazie do Pucharu UEFA Bartłomieja Grzelaka. Tak więc w ataku zapewne zagra Hiszpan Arruabarrena a kto będzie jego partnerem?! Wydaje się że będzie to Piotr Rocki.
Legie napewno stac na wygranie tego meczu. Ma szeroką wyrównaną kadre i tylko od samych piłkarzy zależy czy obejdzie się bez kolejnej kompromitacji jakiej polski futbol raczej już nie przeżyje :p Nadzieja w szybkich Rybusie i Szałachowskim powracającym pomału do formy Rogerze i stałym wykonawcy wolnych czy rożnych Iwańskim;)
Wierze że ogromna motywacja sprawi że LEgia wygra bo na papierze jest zespołem lepszym i trzeba to potwierdzic na boisku i mam nadzieje że tak się dzisiaj stanie ???? Początek meczu o 18.00 LIVE w TVP2


VS

⚽Austria Wiedeń-Tobol Kostanay
Typ: Toboł nie strzeli gola
Kurs: 1,65 ✅✅WYNIK 2:0✅✅


Po pierwszym meczu sytuacja Austrii Wiedeń nie wygląda za ciekawie. Porażka na wyjeździe 0:1 stawia ich w niezręcznej sytuacji bo dzisiaj koniecznie muszą wygrac ale na własnym stadionie nie powinno byc to problemem. Toboł zapewne postawi większe zaangażowanie w obrone wyniku i koncentracje na kontrataki które raczej i tak nic nie przyniosą bo Kazachowie czy Ormianie zawsze słyneli z dobrej gry tylko na własnym stadionie a gdy przychodzi rywalizowac w Europie to już robi się kłopot;) Austriacy pomału dochodzą do dobrej formy. W ostatnim meczu w lidze Austriackiej pokonali u siebie 3:1 Ried. Dzisiejszy ich rywal Toboł natomiast poległ 2:3 z Kaisar Kysylorda. W zespole Austrii sa dobrzy zawodnicy defensywni z Jackiem Bąkiem na czele ;) więc o sforsowanie defensywy Kazachom będzie napewno ciężko a i Austria nie może sobie pozwolic na strate gola bo gdyby tak się stało to do awansu potrzeba im już wygranej 3-1 !! Tak więc napewno zagrają uważnie w defensywie a z przodu coś uda się skonstruowac wkońcu Bazina czy Acimovic to dobrej klasy zawodnicy. POczątek meczu 20.30
 
urodzonyzwyciezca 0

urodzonyzwyciezca

Użytkownik
Lech Poznań (Polska) vs. Khazar Lenkoran (Azerbejdżan)
20.45


Dzisiaj o godzinie 20.45 na stadionie przy ulicy Bułgarskiej zmierzą się drużyny Lecha Poznań i Khazaru Lenkoran.
Kolejorz z wielkimi aspiracjami do tytułu mistrza Polski jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Trener Smuda przed tym spotkaniem przede wszystkim pragnie wymazać z pamięci zawodników pierwszy mecz w Baku - Nie bierzemy w ogóle pod uwagę zaliczki z pierwszego spotkania. Mamy grać tak, jakby tylko ten mecz decydował o tym, kto awansuje do drugiej rundy - mówi szkoleniowiec Kolejorza.
Do Lecha w przerwie letniej przyszli: Sławomir Peszko, Semir Štilić, Robert Lewandowski, Manuel Arboleda. Te wzmocnienia zapowiadają walkę o najwyższe cele w polskiej lidze, jak i starania o jak najlepszy wynik na arenie międzynarodowej.
Wynik 1:0 wywieziony z Azerbejdżanu jest bardzo dobry. Jednak drużyna Khazaru nawiązać walkę z Kolejorzem mogła tylko na własnym boisku, gdzie kibice oraz pogoda byli ich sprzymierzeńcami. Dzisiaj to Lech będzie górą i pokaże jak się gra w piłkę!

Typ: 1
Kurs: 1,30
Buk: Toto Mix
Stawka: Grubooo :spokodfhgfh:

Typ: Więcej niż 2,5
Kurs: 1,55
Buk: Toto Mix
Stawka: Średnia ????



 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
:
FC GOMEL vs LEGIA WARSZAWA​


Rewanz za mecz w Warszawie. W pierwszym meczu Legia musiala kreowac gre a bialoruski zespol wyprowadzal kontrataki. Legii nie wychodzilo nic, a Gomel pare razy wyprowdzil ladna kontre i wlasciwie moglo juz byc po zawodach. Za Legia nie przemawiaja statystyki dotychczasowych potyczek polsko-bialoruskich. Jeszcze nigdy w historii polski zespol nie wyeliminowal rywali z Bialorusi! Do tego dochodza problemy Urbana z zestawieniem lini ataku - nie zagra ani Grzelak, ani Takesure Chinyama. Legia nie zagrala jeszcze (nie liczac pierwszego spotkania) zadnego meczu pod presja wyniku, natomiast Gomel jest juz po 16 spotkaniach ligowych, choc jak na razie prezentuje sie katastrofalnie - 13 miejsce w lidze, zaledwie 3 zwyciestwa na swoim stadionie. Gomel nie ma jednak problemow ze strzelaniem bramek w przeciwienstwie do naszego zespolu. Na kibicow rowniez zespol bedzie mogl liczyc. W Legii nie widze autow przemawiajacych na jej korzysc. Atak nie istnieje, pomoc nie zgrana, obrona dziurawa. A bialorusini tania u siebie skory nie sprzedadza. Dobrze prezentuje sie w napadzie Andriej Baranok, z tylu w miare pewni sa Andriej Misiuk, Rusłan Kondraszuk i Witalij Nadijewskij. Tym na kogo licza to Stanisław Dragun i po srednim wystepie w Warszawie ten zawodnik na pewno ma cos do udowodnienia. W Legii nie widze nikogo kto moglby cos pokazac - Iwanski jeszcze zagubiony, Roger troche slabo na razie o reszcie nie wspomniec... no chyba ze Rybus bedzie miec przeblysk, ale watpie by ten mlody chlopak wytrzymal presje.

FC Gomel - Legia Warszawa 1 5,00 (6/10)
 
urodzonyzwyciezca 0

urodzonyzwyciezca

Użytkownik
FC Homel (Białoruś) vs. Legia Warszawa (Polska)
18.00




Dzisiaj o godzinie 18 na stadnionie w Białorusi zmierzą się ze sobą FC Homel i vice mistrz Polski Legia Warszawa. Warszawiacy przystąpią do tego meczu poważnie osłabieni brakiem swojej siły rażenia - Takesure Chinyamy (kontuzja) i Bartłomieja Grzelaka, który nie został zgłoszony do rozgrywek :-|. W ataku ma wystąpić Piotr Rocki... Nie wiem dlaczego, ale nie darzę tego zawodnika sympatią i nie jestem przekonany co do jego umiejętności.
Odpadnięcie na tym etapie rozgrywek z taką drużyną jaką jest FC Homel byłoby dla Legii kompromitacją!! Jednak Legioniści nie pokazali nic w pierwszym meczu na własnym boisku. Dziś jednak mają zagrać ofensywnie z powracającym po urlopie do 1 składu Rogerem oraz Piotrem Gizą i Maciejem Iwańskim.
Bukmacherzy wystawili bardzo ciekawy kurs na under, którego aż żal nie &quot;łyknąć&quot; :-D
Jeżeli Legii uda się wymęczyć zwycięstwo na Białorusi to będzie to zwycięstwo jednobramkowe. Jednak nie skazywałbym FC Homel z góry na porażkę.




Typ: Mniej niż 2,5

Kurs: 1,70

Buk: Toto Mix





Typ: Piotr Rocki nie strzeli bramki

Kurs: 1,27

Buk: Toto Mix




Typ: 1X

Kurs: 1,75

Buk: Toto Mix





 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
:

FC GOMEL vs LEGIA WARSZAWA

A bialorusini tania u siebie skory nie sprzedadza. Dobrze prezentuje sie w napadzie Andriej Baranok, z tylu w miare pewni sa Andriej Misiuk, Rusłan Kondraszuk i Witalij Nadijewskij. Tym na kogo licza to Stanisław Dragun i po srednim wystepie w Warszawie ten zawodnik na pewno ma cos do udowodnienia.
Wczoraj zespół Bate (na który postawiłem) wygrał z Anderlechtem po kursie 14. Uważam, że liga białoruska jest silniejsza od naszej. Oglądam regularnie ligę białoruską i mam swoje spostrzeżenia. Myślę, że nie od rzeczy może być postawienie na opcję 1x (kurs ok. 2).Gomel w lidze już nic nie zdziała, a jedyną szansą piłkarską w tym roku ( w tym finansową) jest zaistnienie w pucharach. Po dobrym wyniku w Polsce (z ich punktu widzenia) wydaje mi sie, że są mocno zdeterminowani na zrobienie jakiegoś dobrego wyniku u siebie. Dlatego podejdą do tego meczu śmiertelnie poważni i mają szansę przynajmniej na remis...Stawiam 1x a do tego (tak na marginesie ) daję na inny team białoruski x2 (2,55) mtz ripo, grający dzis z żiliną...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Poniekąd Bandziorno się z Tobą zgadzam... ale tylko poniekąd, bo BATE Borysów i MTZ-RIPO Mińśk to faktycznie czołowe kluby i są ostatnio w dobrej dyspozycji, ale Homel ? Legia powinna ich spokojnie powieźć bez względu na to, ze mecz jest rozgrywany w Bialorusi, bez wzgledu na wynik pierwszego meczu oraz osłabien kadrowych.

Krotko mowiac zgadzam sie z typem Zilina - MTZ Mińsk x2. Bukmacherzy wyraznie nie doceniają futbolu białoruskiego.

Jednakze co do Homel - Legia to ja jestem zdecydowany tutaj na dwójkę. Jak juz wspominalem Homel to juz nie ta druzyna co przed rokiem wywalczyla wicemistrzostwo.

Tak czy siak wszystko zweryfikuje boisko... ;)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Lech Poznań (-1,5) - Chazar Lenkoran (+1,5)
Typ: 1 ✅
Przy ul. Bułgarskiej dojdzie dzisiaj do meczu rewanżowego pomiędzy gospodarzami z Poznania, a gośćmi z Azerbejżdżanu. W pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla Lecha i jest to bardzo dobry wynik przed rewanżem. Bramkę w tym meczu strzelił Robert Lewandowski. Drużyna Lecha przystąpi do tego meczu w najsilniejszym składzie do którego po kontuzji powraca Rafał Murawski, który najprawdopodobniej wybiegnie w podstawowej jedenastce. Trener Lecha powiedział, że mimo korzystnego wyniku nie zlekceważy przeciwnika. Piłkarze Chazaru stoją przed bardzo trudnym zadaniem, jakim jest wyeliminowanie Lecha. Zawodnicy gości są zmotywowani podwójnie ponieważ za awans do kolejnej rudny mają dostać sporą premię. W pierwszym meczu piłkarze Lecha przeważali i mogli to spotkanie wygrać większą różnicą bramek, lecz niestety skuteczność zawiodła. Mam nadzieje że dzisiaj nie zawiedzie i piłkarze gospodarzy strzelą przynajmniej dwie bramki.
Wynik: 4-1 ✅
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Krotko mowiac zgadzam sie z typem Zilina - MTZ Mińsk x2. Bukmacherzy wyraznie nie doceniają futbolu białoruskiego.
A ja się nie zgadzam! 2:2 w Mińsku może i było szczęśliwe dla Słowaków, ale i MTZ nie pokazało nic wielkiego.. Typ na x2? Zdecydowanie zły wybór - jeśli jesteście pewni gości to lepiej zejść ze stawki i postawić czystą &quot;dwójkę&quot;, bo standardowy remis nic Białorusinom nie daje.. (chyba, że jakieś kosmiczne 3:3, 4:4)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja nie jestem pewien gosci, dlatego podpieram X, bo mam swiadomosc, ze moze skonczyc sie np. 1-1 a wtedy awansuje Zilina ;) Ten typ zagrałem na ryzykownym kuponie za drobną stawkę, więc nawet jak nie wejdzie to nie będę robił z tego problemów, choc nie zmienia to faktu iz uwazam, ze szanse na wejscie ten typ ma.

Najważniejsze na dzis są Brondby, Legia i Lech ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pojechałem dzisiaj na Metallurg, a tu czerwona kartka w 10 minucie. Nie wiem czy dadzą rade coś strzelić ale mam nadzieję że tak.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
B36 Tórshavn - Brøndby IF
Typ: wynik do przerwy - 2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Mecz pomiędzy B36 Torshavn a Brondby Kopenhaga powinien być czystą formalnością. Duński klub w pierwszym meczu pokonał rywala na swoim boisku 1:0 i choć gra pozostawiała trochę do życzenia to sprawa awansu powinna być raczej przesądzona. Mecz w Kopenhadze był też pod pewnym względem meczem kontrolnym, w którym trener przyglądał się dyspozycji poszczególnych graczy przed nadchodzącą pierwszą kolejką SAS Ligaen, którą Brondby rozpoczęło z kopyta. W pierwszych dwóch spotkaniach sezonu zgarnęli komplet punktów pokonując Nordsjaelland (2:0) oraz Aalborg (2:1). Pomiędzy tymi meczami Brondby rozegrało też mecz sparingowy z nie byle kim, bo Juventusem Turyn, który zakończył się przegraną Brondby 1:2. Wydaje się, że &#39;wysoki&#39; kurs jaki bukmacherzy wystawili dziś na Brondby Kopenhaga jest spowodowany słabym pierwszym spotkaniem w ich wykonaniu, o którym wspomniałem już wcześniej. Lecz dziś powinno być zupełnie inaczej... Forma graczy z pewnością wzrosła dzięki dwóm spotkaniom o stawkę oraz po pojedynku z wielkim Juventusem i goście nie powinni mieć dziś problemów z pokonaniem wpół amatorskiego zespołu z San Marino, nawet na wyjeździe. Jeśli chodzi o skład drużyny Brondby, to raczej nie liczył bym na to, że trener wystawi rezerwy bo w końcu awans nie jest do końca przesądzony. Stawiam na prowadzenie Brondby zarówno do przerwy jak i do końca spotkania, a kurs na zdarzenie które wybrałem w Unibecie jest naprawdę wysoki...
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Spotkanie: Austria Wiedeń (AUT) - Kostanay (KAZ) (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Interwetten
Analiza: O godzinie 20:30 rozpocznie się jedno z ostatnich spotkań pierwszej rundy eliminaccji do Pucharu UEFA. Zmierzą się w nim trzecia drużyna austriackiej Bundesligi - Austria Wiedeń i wicemistrz Kazachstanu - FC Tobol Kostanay. W pierwszym spotkaniu, mimo iż faworytem był zespół austriacki, Tobol wygrał 1:0. Piłkarzem z Wiednia dały się we znaki długa podróż i trudny klimat. Aby więc awansować w regulaminowym czasie gry, muszą dziś wygrać różnicą co najmniej dwóch bramek. Myślę, że stać ich na to.
Za drużyną Austrii przemawia atut własnego boiska i większe umiejętności piłkarskie. Tobol nie posiada piłkarzy, który mogliby się równać z Milenko Ačimovičem czy Mario Baziną. Ponadto klub z Wiednia gra co raz lepiej. Świadczą o tym zwycięstwa z LASK Linz i SV Ried.
Myślę, że trener Karl Daxbacher przed meczem odpowiednio zmotywuje swoich piłkarzy. Zespół z Wiednia piłkarsko jest znacznie lepszy od Tobola. Sądzę, że Austria wygra dziś różnicą co najmniej dwóch bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom