>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Uberlucky

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja sobie szukam buka pod Euro u17 kobiet w październiku (wczoraj około 200 buków w nocy przejrzałem) nie musze tego tutaj wrzucać :) Ten znalazłem przez przypadek (suprabets szukałem czy klony ma) i patrzę jest na betclone. Wcześniej pisałem, że jak znajdę buka z tym softem dla Polaków to napiszę tutaj. Ja tam nie gram póki co tylko sprawdziłem czy jako Polak z Polski mogę się rejestrować (zarejestrowałem się), bo sporo jest tureckich i jako Polak z Polski jednak się nie zarejestruje (wymagany turecki ID, który chyba mają w bazie danych). To samo wszystkie z licencją na Maltę z tym softem blokuje Polaków.
Post automatycznie złączony:

nie muszę tego robić, ale i tak będę to robił jak coś znajdę to tu wrzucę ;p
 
G 1,9K

grubaryba

Użytkownik
chlop nie ma zielonego pojecia, pisze od tak sobie, zapewne dla zabicia czasu
zanim zaczniesz sie przypierdalać sprawdz może historię tego co ten ktoś napisał a nie rzucasz puste słowa na wiatr. nie oczekuję odpowiedzi z Twojej strony na mój wpis. bez odbioru.
Post automatycznie złączony:

Dlaczego? :) zauważyłem, że deprecjonujesz wszystkie możliwe buki ;) póki co w żadnym, które deprecjonowałeś nie spotkało mnie nic złego :) Możesz rozwinąć myśl? :)
zakładałem tam konto w 2019, dawno już zlimitowane - ale nie z tego powodu wyskakuje mi komunikat CLIENT LOCKED... spytaj może na czacie czy akceptują graczy z PL żebyś później nie płakał - a co do deprecjonowania tego co podajesz - to nie wszystkie TYLKO TE z którymi mam złe doświadczenia i przez których zostałem najprościej mówiąc okradziony.
Jeśli potrzebujesz informacji co mnie spotkało ze strony każdego którego odradzam do grania nie ma problemu - mogę wysłać na priv , nawet ze skrinami niedorzecznych maili i powodu zamykania/ blokowania kont razem z konfiskatą.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
zanim zaczniesz sie przypierdalać sprawdz może historię tego co ten ktoś napisał a nie rzucasz puste słowa na wiatr. nie oczekuję odpowiedzi z Twojej strony na mój wpis. bez odbioru.
Post automatycznie złączony:


zakładałem tam konto w 2019, dawno już zlimitowane - ale nie z tego powodu wyskakuje mi komunikat CLIENT LOCKED... spytaj może na czacie czy akceptują graczy z PL żebyś później nie płakał - a co do deprecjonowania tego co podajesz - to nie wszystkie TYLKO TE z którymi mam złe doświadczenia i przez których zostałem najprościej mówiąc okradziony.
Jeśli potrzebujesz informacji co mnie spotkało ze strony każdego którego odradzam do grania nie ma problemu - mogę wysłać na priv , nawet ze skrinami niedorzecznych maili i powodu zamykania/ blokowania kont razem z konfiskatą.
w 2019 były inne czasy, potem była pandemia i w 2020r. wiele buków, które nie przyjmowały Polaków zaczęły przyjmować aby utrzymać obroty. Przepraszam, mój błąd źle Cię sklasyfikowałem. Dwie osoby zachowują się podobnie a ich zadaniem jest zniechęcenie gracza chociaż sami nie wiedzą który buk pozwala dłużej pograć. Co do grania meczu, który był ustawiony... trzeba wykorzystać ten "strach" masz się bać tak bardzo, że nie chcesz zwrotu depozytu, bo kontaktowałeś się z prawnikiem. Betradar, współpraca z interpolem i europolem... przyjęcie depozytu spowoduje, że możesz zostać oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej... kwestia retoryki.

Co do płakania :) Dlaczego mam płakać jak potrafię ograć każdego softa/bukmachera? :) Po prostu gram w tych, bo najłatwiej mi je ograć. Nie dzięki nie chce screenów z argumentacją, mam ich pewnie grubo >1000 na stronach ze skargami i dwie takie same sytuacje i różne wyniki... kwestia retoryki... nie z takimi rzeczami sobie w życiu radziłem. Ja jestem tak głupi, że nie wiem, że coś jest niemożliwe. Jak na stoczni pracowałem i roxteci robiłem to mnie brygadzista wysyłał do najgorszych, bo nie wiedziałem, że się nie da ich zrobić...(taki umysł 3 latka, że jak dorosła osoba coś powie to mówi prawdę...). O innych rzeczach nie będę pisał, bo to moje prywatne sprawy.

Co do veerbet to nie ma tam chata, nie odpowiada na emaile i wiadomości a weryfikacja dokumentów wisi od 08.08 także brak jakiegokolwiek kontaktu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja czy mógłbyś podzielić się listą buków z softem betconstruct?
nie mam takiej listy :) na betclone masz listę buków z softem betconsturct, ściągnij betburgera i sprawdź jakie buki tam są klonami vbeta (bo to vbet franczyzę udostępnia...). Możesz też wpisać w google "programs similar to betburger" i je pościągać. Betburger to nie jest jedyny program, który działa w ten sposób... zakładam, że inne programy też są podpięte pod vbet (mają umowy afiliacyjne te programy z bukami i dostają kasę od waszych przegranych w skali miesiąca) i mogą mieć inne dostępne klony. Generalnie >150 buków ma tego softa, ale nie wszystkie są dla Polaków. Oni teraz na Turcję idą oraz Amerykę Pd. Azja pd. wschodnia też (Indie etc.). Musisz na własną rękę poszukać, pozdrawiam ja już tutaj się nie udzielam raczej ;)
 
Do góry Bottom