>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY

Status
Zamknięty.
R 0

richi__rich

Użytkownik
Ostatnio mam coraz mniej czasu na analizowanie meczy i wogóle na granie u buków. Jednak nie wyobrażam sobie mojego życia bez obstawiania ;-) . Tak więc zwracam się do Was z ogromną prośbą abyście w tym temacie wpisywali strony na których znajde dobre typy (byłym bardzo wdzięczny jakby też były analizy, ale niekoniecznie). Serwisy mogą być polskie (jednak już wiele takich widziałem i nic iekawego one nie prezentują) jak również zagraniczne.
Jeśli znacie również serwisy, które oferują typy na e-mail (na takich serwisach mi najbardziej zależy) to również bym prosił o wpisywanie ich w tym temcie. Ja sam wczoraj zapisałem się do kilku, ale na razie dostałem tylko potwierdzenia rejestracji.
Wiem, że na forum jest wielu dobrych typerów znających się na rzeczy (z których typów korzystam) więc prosze nie pisać żebym szukał typów na forum ;-) .
Wiem również, że istnieją google, ale tam szukałem wczoraj i nic wielkiego nie znlazłem.

Mam nadzieje, że mi pomożecie jak również sobie, bo jeśli dużo osób sie wpisze to każdy na pewno skorzysta!

Z góry dziękuje za pomoc! :spokodfhgfh:

POZDRAWIAM
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
To prawda, ze jest napewno sporo takich serwisow.
Polecam: **** (procz Ri******) - dobrzy typerzy
zdecydowanie odradzamy gry od kazacego sobie placic *****.
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
oki dzięki za pomoc dmo-domino

a i mam jeszcze takie pytanie, bo nie chciałbym żeby coś było tutaj nie tak otóż można chyba w tym temacie wpisywać linki do tych serwisów o które ja prosiłem, czy to jest zgodne z regulaminem forum ??? Ja sądze, że jest wszystko w porządku, ale pytam dla pewności żeby potem nie było zbędnego &quot;sapania&quot;!

dmo-domino a dlaczego nie brać typów od Rivaldinho przecież w bieżącym miesiącu ma największy zysk?! (napisz tutaj albo na PW)


▶ ▶ ▶ nie zna nikt żadnych innych serwisów???
najbardziej interesują mnie zagraniczne, ale nasze też good ;-)
 
S 0

sox5

Użytkownik
Ostatnio mam coraz mniej czasu na analizowanie meczy i wogóle na granie u buków. Jednak nie wyobrażam sobie mojego życia bez obstawiania ;-) . Tak więc zwracam się do Was z ogromną prośbą abyście w tym temacie wpisywali strony na których znajde dobre typy (byłym bardzo wdzięczny jakby też były analizy, ale niekoniecznie). Serwisy mogą być polskie (jednak już wiele takich widziałem i nic iekawego one nie prezentują) jak również zagraniczne.
Jeśli znacie również serwisy, które oferują typy na e-mail (na takich serwisach mi najbardziej zależy) to również bym prosił o wpisywanie ich w tym temcie. Ja sam wczoraj zapisałem się do kilku, ale na razie dostałem tylko potwierdzenia rejestracji.
Wiem, że na forum jest wielu dobrych typerów znających się na rzeczy (z których typów korzystam) więc prosze nie pisać żebym szukał typów na forum ;-) .
Wiem również, że istnieją google, ale tam szukałem wczoraj i nic wielkiego nie znlazłem.

Mam nadzieje, że mi pomożecie jak również sobie, bo jeśli dużo osób sie wpisze to każdy na pewno skorzysta!

Z góry dziękuje za pomoc! :spokodfhgfh:

POZDRAWIAM
Richi grałem i gram w wielu serwisach, korzystam z podpowiedzi zawodowców bo podobnie jak Ty nie mam czasu na wielogodzinne analizy.
Nie mozna wklejać linków do stron więc wymienę ci kilka najlepszych wg mnie postaci w POLSCE jesli chodzi o gre ( kolejność nie jest przypadkowa):

Mario
toto27
Mucha
Vson
tipster

to wg mnie najlepsi gracze z jakimi miałem okazje współpracowac, z niektórymi współpracuje do dzis.
Jeśli masz pytania zapraszam na priv
pzdr
 
M 0

maciekms

Użytkownik
Witam. Jak zauwazylem to wielu dobrych typerow ma swaje strony internetowe. Chyba nic sie nie stanie jak ktos kto zna takie strony poda tutaj do niej link. Przeciez chodzi o pomoc w ogrywaniu bukow a nie o reklamowanie innych stron. Dlatego jesli ktos ma linki do takiech stron to prosze o podanie. Jesli nie mozna podac w temacie to moze byc pw
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
toto27 to jest śmiech i ten ich Eugeniusz &lt;lol&gt; NIE DAJCIE SIE NABRAć!! :jezora:
POZDRóWKA I WYSOKICH WYGRANYCH :spokodfhgfh:
 
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
może ktoś będzie współpracował zemną?, znam się dobrze na piłce nożnej, możemy się wymieniac ????
 
R 0

rommi19

Użytkownik
Interesuje mnie temat płatnych typów , ponieważ znam osobę , z którą pisze już dłuższy czas na gg i mówi mi o sowich zyskach . Są one rzędu średnio 400- 500 zł ! Są dni , gdy traci np.200 zł , ale są też , gdy wygrywa 1300 zł . Zarejesrtowałem się właśnie w toto27 , ale widzę sporo sprzecznych opinii o tym serwisie . Prosze poradźcie mi . Chętnie mogę się wymienić z innymi osobami dostającymi płatne typy z innych serwisów .
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jak dla mnie te płatne typy są kiepskie,lepsze znajdziesz na tym forum :grin: Jeżeli ta osoba pisze, że przegrywa czasem 200zł,a jego zyski są średnio w granicach 400-500zł to nie ma tu mowy o żadnych rewelacyjnych typach.Po prostu gra kupon np.za 200zł tak,żeby osiągnąć małe Ako,np.2.00 A osiągnąć taki kurs jest bardzo łatwo,gorzej tylko z początkowym kapitałem.No,ale zawsze można zacząć grać systemem Marasa zaczynając od małych stawek ;-)
 
masa 0

masa

Użytkownik
Jak dla mnie te płatne typy są kiepskie,lepsze znajdziesz na tym forum
mam takie samo zdanie kiedys widziałem na telegazecie &quot;super typy&quot; itd wysłalem sms który kosztował mnie około 10 zł i przysłali mi 3 sms zwrotne z typami i napisali graj mniejszą ilośc typów :mrgreen: i zagrałem ich typy i nic dobrego z tego nie wyszło. Także płatne typy są do bani lepiej polegac na zaufanych typerach z tego forum :spokodfhgfh: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom