>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy zenka

Z 17

zenek.c

Użytkownik
Witam, postanowiłem zacząć robić historię swoich gier, tak aby może kiedyś móc zajrzeć, zobaczyć gdzie robiłem błędy, może ktoś mi podpowie co typuje źle, gdzie robię błędy.
Temat dla średnio zaawansowanych typerów, miewałem świetne tygodnie i miesiące, ale czasem coś podkusi mnie zagrać inna dyscyplinę niż piłka nożna w której siedzę od no pewnie 8 lat dokładnie śledząc wydarzenia wielu lig.
Na pewno postawię sobie w tym momencie kilka zasad, które powinny dać mi lepszy zysk.
1. Obstawiam tylko piłkę nożną
2. Mecze jedynie wyglądające dość ciekawie statystycznie jak i stosunek kursu i tego co widzimy okiem ma być atrakcyjny.
3. Gra bez tzw. próby szybkiego odbicia się co jest największą samodestrukcją graczy wg mnie.
4. Nie obstawianie meczy codziennie - nie widzę meczu interesującego mnie - nie dotykam, choć często jak każdy wie w tym powiedzmy półnałogu jest tak że korci coś obstawić.
5. Nie obstawiam wszystkich lig świata, raczej skupiam się na europie + Japońska + Brazylijska i Argentyńska.
6. Jeśli ktoś zobaczy typ &quot;-1 gospodarz&quot; to znak że to handicap azjatycki, nie europejski, których używał nie będę. Domyślną waluta jest polski złoty, nie będę przy każdym typie pisał stawka np &quot;50 zł&quot; tylko napisze &quot;50&quot;
Myślę, że z grubsza wszystko jest określone, co więcej nie określam jakiegoś budżetu, będę po prostu robił spis tego jak od tego momentu wychodzę na graniu, będę wpisywał sumie stawek i bilans, mam nadzieję że typy będą komentowane krytycznie jeśli ktoś uzna że robię coś bardzo źle.
Stworzyłem ten temat raczej z myślą żeby znaleźć swój styl gry, bo sam nie wiem czy lepiej czuję się w obstawianiu na wysokie stawki pojedynczych meczy, czy może raczej jakieś double pograć, czy single na odważniejszych kursach, na pewno robiąc wpisy na forum będą dokładniej przyglądał sie swoim poczynaniom.
Gram tylko na bet365. Często wyszukuje lepszego kursa na -0.5 niż na zwykłą jedynkę, ale w obu przypadkach bede zapisywał jako &quot;1&quot;
No więc zaczynamy
Na dziś LM
Partizan - Steaua; 1 2.05* 50 +
Plzen - Tel aviv 1 1.626* 50 -
Bate - Videoton -1 Bate 1.9* 50 zwrot
FC Astana - HJK 1 1.625* 50 +
Stawka 200
zwrot 233.75
Stawki 200
bilans + 33.75
 
Z 17

zenek.c

Użytkownik
Everton - Man City 2 1.75*100
NEC - Ajax 2 1.75* 100
Trochę miałem przerwy byłem na wczasach i wracamy do typowania ????
Wszystko siadło dziś mamy więc ładny zysk.
stawki 500
blians +252,75
 
Do góry Bottom