>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłkarskie typy

P 2,4K

peterinio

Użytkownik
2. Euro 2020
Typ: Memphis Depay zostanie królem strzelców
Kurs: 24, etoto
Stawka: 10
EW: 211,20

Holandia w grupie C trafiła na Austrię, Macedonię Północną, oraz Ukrainę i jest zdecydowanym faworytem do awansu z pierwszego miejsca. Wydaje mi się, że w tej grupie będą overowe mecze i stąd typ na wicekróla strzelców, który będzie miał tu pole do popisu i przeniesie dobrą formę z sezonu ligowego, oraz ze spotkań kontrolnych kadry. Oranje wszystkie mecze rozegrają u siebie, co jest dodatkowym atutem i zachętą do ofensywnej gry. W 1/8 finału przy awansie z 1 miejsca, również będzie okazja do powiększenia dorobku, bowiem Holendrzy trafią na trzecią drużynę z grupy D, E, lub F.
 
Ostatnia edycja:
P 2,4K

peterinio

Użytkownik
3. Kwalifikacje MŚ
Wenezuela - Urugwaj (0:0)
Typ: Urugwaj
Stawka: 20
EW: 32,21

Typ nietrafiony.
 
Ostatnia edycja:
P 2,4K

peterinio

Użytkownik
Euro, Euro, Euro!
Wracam coś pograć, bo czekam na ten turniej jak na zbawienie. Na początek kilka typów długoterminowych.

1. Euro 2020
Typ: Italia w top 4
Kurs: 3.25, etoto
Stawka: 50
EW: 143

Moim pierwszym typem długoterminowym jest Italia w top 4 @3.25, etoto. Widzę, że buki nie doceniają siły Włochów i stąd tak wysoki kurs. Z takim składem powinni bez problemu wygrać swoją grupę, a w 1/8 pokonać drużynę, która zajmie 2 miejsce w grupie C (moim zdaniem to będą Ukraińcy). W ćwierćfinale podopieczni Manciniego zagraliby ze zwycięzcą grupy C (według mnie Holendrzy), lub z drużyną, która wyjdzie z trzeciego miejsca grupy D, E, lub F.
wiadomo, że na takich turniejach o niespodziankę nie jest trudno, niemniej jednak dla mnie jest to kurs warty gry.

Post automatycznie złączony:

2. Euro 2020
Typ: Memphis Depay zostanie królem strzelców
Kurs: 24, etoto
Stawka: 10
EW: 211,20

Holandia w grupie C trafiła na Austrię, Macedonię Północną, oraz Ukrainę i jest zdecydowanym faworytem do awansu z pierwszego miejsca. Wydaje mi się, że w tej grupie będą overowe mecze i stąd typ na wicekróla strzelców, który będzie miał tu pole do popisu i przeniesie dobrą formę z sezonu ligowego, oraz ze spotkań kontrolnych kadry. Oranje wszystkie mecze rozegrają u siebie, co jest dodatkowym atutem i zachętą do ofensywnej gry. W 1/8 finału przy awansie z 1 miejsca, również będzie okazja do powiększenia dorobku, bowiem Holendrzy trafią na trzecią drużynę z grupy D, E, lub F.

Post automatycznie złączony:


17. Euro 2020
Anglia - Dania (1:1)
Typ: BTS
Kurs: 2,25 etoto
Stawka: 25
EW: 49,50
 
Ostatnia edycja:
P 2,4K

peterinio

Użytkownik
4. Kwalifikacje do LM
Ferencvaros - Żalgiris Wilno (2:0)
Typ: Ferencvaros -1
Kurs: 2.00, etoto
Stawka: 25
EW: 44,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
Do góry Bottom