>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy nowicjusza

L 0

lukis1234

Użytkownik
Witam jestem nowym graczem. Od niedawna gram regularnie na zakładach bukmacherskich. Postanowiłem prowadzić ten temat ponieważ w ten sposób przyjemniej będzie mi się liczyło statystyki z mojej gry. Zamierzam grać płaską stawką 10 zł.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Mój pierwszy typ
Crystal Palace - Manchester United
14-12-2016 godz 20:45 , kurs 1,34 over 1,5 bramki
Uważam ,że typ ma bardzo duże szanse powodzenia. Ostatnie mecze Crystal Palace były mocno overowe, 1:3 z Leicester , 2:4 z Liverpoolem ,2:3 z Burnley , 1:2 z Manchesterem City, 4:5 z Swansea, 3:0 z Southampton, remis 3:3 z Hull City. Średnia bramek z tego sezonu w meczach Crystal Palace 3,7(3) bramki. Kolejnym powodem dla którego myślę ,że w tym meczu mogą paść bramki jest kontuzja Steve Mandandy bramkarza Crystal Palace. Na 15 dotychczasowych spotkań Crystal w Premier League typ wszedłby w 12. Kolejnym argumentem za tym że Crystal Palace może strzelić bramkę jest dobra forma Christiana Benteke , który w ostatnich 5 meczach strzelił 5 bramek nie trafiając jedynie do siatki Manchesteru City.
Jeżeli chodzi o drugiego uczestnika tego meczu Manchester United nie jest to drużyna w tym sezonie szczególnie bramkostrzelna na wyjazdach . W Premier League strzelili na wyjazdach jak na razie 9 bramek i stracili 10. Co daje średnią bramek na mecz 2,71. Aczkolwiek należy zwrócić uwagę na fakt ,że United straciło aż 4 bramki w meczu z Chelsea na Stamford Bridge co lekko zniekształca obraz liczby bramek strzelanych w wyjazdowych meczach United. Jeżeli chodzi o statystyki bramek strzelanych w wyjazdowych meczach United nie licząc meczu z Chelsea typ został pokryty w 4 z 6 wyjazdowych spotkań United co daje 66% szans jego pokrycie . Jeżeli dodać również mecz z Chelsea to typ został pokryty w 5 z 7 meczy United co daje 71,4% szans.
Skazą na tym typie są statystyki ostatnich spotkań bezpośrednich .
W sezonie 2013/2014 United wygrało na Selhurst Park 2:0, sezon później mecz zakończył się wynikiem 2:1. Minusem jest ostatni bezpośredni mecz obu ekip na stadionie Crystal zakończony bezbramkowym remisem.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Mój pierwszy typ
Crystal Palace - Manchester United
14-12-2016 godz 20:45 , kurs 1,34 over 1,5 bramki
Uważam ,że typ ma bardzo duże szanse powodzenia. Ostatnie mecze Crystal Palace były mocno overowe, 1:3 z Leicester , 2:4 z Liverpoolem ,2:3 z Burnley , 1:2 z Manchesterem City, 4:5 z Swansea, 3:0 z Southampton, remis 3:3 z Hull City. Średnia bramek z tego sezonu w meczach Crystal Palace 3,7(3) bramki. Kolejnym powodem dla którego myślę ,że w tym meczu mogą paść bramki jest kontuzja Steve Mandandy bramkarza Crystal Palace. Na 15 dotychczasowych spotkań Crystal Premier League typ wszedłby w 12. Kolejnym argumentem za tym że Crystal Palace może strzelić bramkę jest dobra forma Christiana Benteke , który w ostatnich 5 meczach strzelił 5 bramek nie trafiając jedynie do siatki Manchesteru City.
Jeżeli chodzi o drugiego uczestnika tego meczu Manchester United nie jest to drużyna w tym sezonie szczególnie bramkostrzelna na wyjazdach . W Premier League strzelili na wyjazdach jak na razie 9 bramek i stracili 10. Co daje średnią bramek na mecz 2,71. Aczkolwiek należy zwrócić uwagę na fakt ,że United straciło aż 4 bramki w meczu z Chelsea na Stamford Bridge co lekko zniekształca obraz liczby bramek strzelanych w wyjazdowych meczach United. Jeżeli chodzi o statystyki bramek strzelanych w wyjazdowych meczach United nie licząc meczu z Chelsea typ został pokryty w 4 z 6 wyjazdowych spotkań United co daje 66% szans jego pokrycie . Jeżeli dodać również mecz z Chelsea to typ został pokryty w 5 z 7 meczy United co daje 71,4% szans.
Skazą na tym typie są statystyki ostatnich spotkań bezpośrednich .
W sezonie 2013/2014 United wygrało na Selhurst Park 2:0, sezon później mecz zakończył się wynikiem 2:1. Minusem jest ostatni bezpośredni mecz obu ekip na stadionie Crystal zakończony bezbramkowym remisem.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Mój pierwszy typ
Crystal Palace - Manchester United
14-12-2016 godz 20:45 , kurs 1,34 over 1,5 bramki
Uważam ,że typ ma bardzo duże szanse powodzenia. Ostatnie mecze Crystal Palace były mocno overowe, 1:3 z Leicester , 2:4 z Liverpoolem ,2:3 z Burnley , 1:2 z Manchesterem City, 4:5 z Swansea, 3:0 z Southampton, remis 3:3 z Hull City. Średnia bramek z tego sezonu w meczach Crystal Palace 3,7(3) bramki. Kolejnym powodem dla którego myślę ,że w tym meczu mogą paść bramki jest kontuzja Steve Mandandy bramkarza Crystal Palace. Na 15 dotychczasowych spotkań Crystal Premier League typ wszedłby w 12. Kolejnym argumentem za tym że Crystal Palace może strzelić bramkę jest dobra forma Christiana Benteke , który w ostatnich 5 meczach strzelił 5 bramek nie trafiając jedynie do siatki Manchesteru City.
Jeżeli chodzi o drugiego uczestnika tego meczu Manchester United nie jest to drużyna w tym sezonie szczególnie bramkostrzelna na wyjazdach . W Premier League strzelili na wyjazdach jak na razie 9 bramek i stracili 10. Co daje średnią bramek na mecz 2,71. Aczkolwiek należy zwrócić uwagę na fakt ,że United straciło aż 4 bramki w meczu z Chelsea na Stamford Bridge co lekko zniekształca obraz liczby bramek strzelanych w wyjazdowych meczach United. Jeżeli chodzi o statystyki bramek strzelanych w wyjazdowych meczach United nie licząc meczu z Chelsea typ został pokryty w 4 z 6 wyjazdowych spotkań United co daje 66% szans jego pokrycie . Jeżeli dodać również mecz z Chelsea to typ został pokryty w 5 z 7 meczy United co daje 71,4% szans.
Skazą na tym typie są statystyki ostatnich spotkań bezpośrednich .
W sezonie 2013/2014 United wygrało na Selhurst Park 2:0, sezon później mecz zakończył się wynikiem 2:1. Minusem jest ostatni bezpośredni mecz obu ekip na stadionie Crystal zakończony bezbramkowym remisem.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
II typ.
Psg vs Lille.
14.12.2016 godz 21 :05 kurs 1,35 typ 1 Unibet , stawka 10 zł.
Uważam , że po kilku nieudanych meczach z rzędu PSG przełamie się w konfrontacji z Lille. W ostatnim meczu z Nice paryżanie mieli dużo pecha jedynie remisując z drużyną gości , która jednak grała dużo słabiej.
Jeżeli chodzi o statystyki to PSG ostatni raz przegrało z Lille w kwietniu 2012r. Patrząc na Lille widać ,że ostatnio są w dobrej formie notując serię trzech wygranych z rzędu jednak mimo tego myślę ,że dziś obędzie się bez niespodzianki i PSG wygra szczególnie ,że mecz zostanie rozegrany na Parc des Princes.
Jeżeli ktoś chce może połączyć PSG z typem na wygraną Man City z Watford po kursie 1,755.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Manchester United vs Crystal Palace kurs 2,85 . Typ Manchester wygra , skasowałem kupon , nie ma co ryzykować jakiegoś fartu w , końcówce ze strony Crystal Palace , zysk 15,72zł.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Typ nr. 4
NBA , początek 2:00, 15-12-2016 , bukmacher Unibet
Memphis Griezzlies vs Cleveland Cavaliers. kurs 3,25 typ 2

Aktualni mistrzowie NBA , są po wczorajszej wygranej stawiani w charakterze underdoga. Osobiście uważam, że po tym kursie warto zaryzykować zagranie na wygraną Cleveland.

Jednak nie będę grał dzisiaj Cavaliers, nie podobają mi się ich duże braki kadrowe.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Typy nr. 4 i 5
Club America - Real Madrid
11:30 , 15 -12-2016r.
Typ nr.4 Real Madrid wygra , kurs 1,20 , bukmacher Unibet
Typ nr.5 Club America- Real Madrid over 3,5 , kurs 1,88 , bukmacher Unibet
Jeśli chodzi o sam typ na Real , uważam ,że jest w miarę , wiadomo nie jest zbyt wysoki ale biorąc pod uwagę stawkę spotkania myślę , że ,,Królewscy&#39;&#39; spokojnie pokonają niżej notowanego rywala. Co do typu na ponad 3,5 to postawiłem tak z kilku względów. Po pierwsze do składu Realu powinny wrócić po przerwie z Deportivo dwie największe armaty czyli Ronaldo i Benzema. Możliwie ,że pod nieobecność Bale w ataku zagra również Morata więc Real powinien wyjść na boisko z naprawdę dużą siłą rażenia. Kolejnym argumentem przemawiającym za overem jest absencja Sergio Ramosa i Pepe. Z parą Nacho - Varane jest większa szansa , że Club America coś strzeli.
Statystycznie w tym sezonie 22 meczach Realu w Lidze Mistrzów i Primera Division (+ mecz z Sevillą w Superpucharze Europy) padło 85 bramek, co daje średnią 3,86 na mecz. W tym sezonie w meczach Realu typ powyżej 3,5 bramki został pokryty w 11/22 spotkań. W kolejnych 8 meczach padły trzy bramki. Zaś trzykrotnie w meczach królewskich padły po 2 bramki (Barcelona 1:1 Real , Eibar 1:1 Real , Real 1:1 Villareal)
Jak widać we wszystkich spotkaniach Realu w tym sezonie padły minimum 2 bramki, z czego minimalna liczba bramek padła w specyficznych meczach , EL Clasico z Barceloną, mecz z defensywnie usposobionym Villareal który w tym sezonie stracił najmniej bramek w Primera Division (10 w 15 meczach).
Ostatnim argumentem przemawiającym za tym , że linia może być pokryta jest poprzedni mecz między Realem a Club America zakończony wynikiem 3:2
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Podsumowanie po 10 typach:
8 trafionych
2 nietrafione( Real Madrid vs Club America over 3,5 bramki oraz Korona Kielce vs Lechia Gdańsk typ2)
Bilans ( płaska stawka 10 zł ) : +32,42 zł
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
typ nr 11
Real Madrid vs Kashima Antlers
godz 11:30 typ Real Madrid over 4,5 bramki kurs 4,2
typ nr 12 Barcelona vs Espanyol , typ Barcelona over 3,5brami kurs 2,35 bukmacher Unibet , stawka 10 zł
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
typ nr.15 Portland Trail Blazzers handicap + 31,5 pkt kurs 1,52
+ Bernard Hopkins vs Joe Smith walka zakończy się decyzją sędziów kurs 1,44 kurs łączony 2,19 stawka 10 zł , buk Unibet
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
typ nr 15 Minnesota Timberwolves vs Phoenix Suns , Minesota wygra I połowę , handicap -3,5 kurs 1,94 bukmacher Unibet godz 2:00
typ 16 Oklahoma City Thunder vs Atlanta Hawks , typ Oklahoma wygra I połowę , handicap - 1,5 kurs 1,94
typ nr 17 Indiana Pacers vs Washington Wizards , typ 2 z handicapem + 10,5 pkt kurs 1,41 , Unibet
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
typ nr 18 Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers typ Rusell Westbrook powyżej 31 pkt
stawka 20 zł godz.2:00 kurs 1,72
typ nr 19 Houston Rockets vs New York Knicks , typ Houston -10,5 kurs 1,66 godz 2:00 stawka 10 zł
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Powrót do typowania po kilku tygodniowej przerwie. Od dzisiaj następuje restart tematu na nowych zasadach.Zamierzam ograniczyć ilość typów, skupiając się głównie na obstawianiu piłki hiszpańskiej i włoskiej , poza tym zamierzam również okazjonalnie grać inne ligi oraz sporty w szczególności boks oraz tennis.
Zasady:
kurs singla minimum 1,8( w zdarzeniu trzy drogowym)
stawkowanie 1 do 10, jedna jednostka równa się dziesięciu złotym.
Bilans typów raz w miesiącu
 
Do góry Bottom