>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
AKBARS TEAM - AMUR TEAM
AKBARS TEAM - over 1,5 1.70
AKBARS TEAM - over 2,5 2
Chociaż to weszło ,ale i tak jest cieńko ,nie będe kłamał że dobrze ,dałem plame z Klotenem ,a trza było Duński dać i Francuski co weszły w moim temacie .Tu robie koniec podawania i pewnie w temacie też
jeszcze napiszę jak będe kończył w swoim temacie ,ale pewnie jutro bo teraz ide spać ,czekałem tylko żeby rozliczyć ostatni typ ,który wszedł ,jakby nie weszedł też bym rozliczył ,zawsze to robie
Dziekuje i zycze wygranych dużo
SĄ lpsi typerzy odemnie ,ja sie poddaje niema co oszukiwać siebie ż ejestem słaby i nie pomagam innym ,niestety kazdy woli Piłkę grać niż jakieś dziwne rzeczy
Powodzenia PANOWIE I PRZEPRASZAM TO JUŻ BYŁ 13.10 OSTATNI WPIS Tutaj
Powodzenia i nie patrzcie na moje cieńkie typki ,które wchodzą bardzo żadko
 
Daniel1896 111K

Daniel1896

Użytkownik
O 11:45 I 12
Tosu - Kashima BTTS/Wygrana Gości Kurs 3.75STS
V. Sendai - Yokohama FC BTTS Kurs 1.52+ Kobe - Oita Kobe albo remis 1.50
STS 2.28
 
Ostatnia edycja:
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
polecam zobaczyć co zrobił Moutet przy 4:4 i po 40 w 1 secie. Fognini czy Paire mogą się uczyć od niego jak przegrać wygrany punkt. I w konsekwencji połamał się z 40:15. Naprawde klasa.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
TYP PETARDA 10/10 jest na wieczór taka jak ostatnio z ruskiego hokeja już zresztą załadowana grubo z tym, że buk może zdarzenie wycofać z oferty przy pograniu innych osób więc wolę podać wieczorem z tym, że pewnie już po niskim kursie. Badzcie czujni. Zdarzenie pewne :)
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
TYP PETARDA 10/10 jest na wieczór taka jak ostatnio z ruskiego hokeja już zresztą załadowana grubo z tym, że buk może zdarzenie wycofać z oferty przy pograniu innych osób więc wolę podać wieczorem z tym, że pewnie już po niskim kursie. Badzcie czujni. Zdarzenie pewne :)
Szkoda, że teraz o tym mówisz, bo mi już cysterna odjechała :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
powinni przegrać , coś tam się obudzili po fartownym golu na 1-1...
Szansa jest nadal nieduża, ale wszyscy którzy byli bezpośrednio za nami tez wtopili. Ostatnia kolejka zadecyduje. Szkoda że gramy z Łotwą bo nic nie zależy od nas. Inna sprawa że drużynie w tym składzie awans sie nie należy. Na początku eliminacji to była drużyna z Jóźwiakiem, Walukiewiczem, Płachetą wczoraj zabrakło Gumnego, Dziczka i jeszcze kilku. Gdyby poskładać tą drużynę z wszystkich zawodników niedostępnych z rożnych powodów + zawodnicy z pierwszej repry, to można czegoś szukac na mistrzostwach. Z tym składem była by to tylko wycieczka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom