>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
Czuję dzisiaj niespodziankę więc spróbuję za groszaki czemu nie :D  dodatkowo  Ryga 3 mecze z rzędu bez gola i nie wierzę że dzisiaj się to powtórzy a kurs na over 1.5 wygląda ładnie.

KHL 16:00
CSKA Moscow -  Dinamo Ryga
over 4.5  w meczu @1.85
Dinamo Ryga over 0.5 @1.65
Dinamo Ryga over 1.5 @3.10
Dinamo Ryga win 60' @17

KHL 16:30
SKA St Petersburg - Tr. Chelyabinsk
Traktor win OT @4.65
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 października 2019 13:44 przez vernoKHL 14:00 Dynamo Moskwa 3 przegrane z rzędu ale oglądałem te ich mecze i byli lepsi a przegrywali brakiem skuteczności lub głupim błędem, niewątpliwie dzisiaj trudny mecz ale ja właśnie tutaj poszukam value, wiadomo mogą przegrać gładko i tyle ale po tych 3 przegranych gdzie tak naprawdę grali dobrze liczę że dziś wszystko z sobą zagra i odpalą konkretnie. Czas na duże kursy

Jekatierinburg - Dyn. Moskwa
Dyn. Moskwa win 60'
@3.80

Jekatierinburg - Dyn. Moskwa
Dyn. Moskwa win 60' + over 5.5
@11.75 
GLGL
1-4
    
    
1 bramki zabrakło, trochę boli :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ West Ham - Crystal Palace
over 4.5 ŻK @2.76

Na dzisiejsze londyńskie derby czuję ból w kościach, który sugeruje mi kartki. Sędziuje Oliver, dobry sędzia ale lubi mieć wszystko pod kontrolą. Młoty bez Fabiana w bramce, gra jego zmiennik Jimenez, który nie powąchał wielce murawy. Uważam, że to przełoży się na nerwowość gospodarzy. Obydwie drużyny jak dla mnie będą grały otwarcie i bez kompleksów, będzie sporo kontaktu i tu liczę po prostu na kartki. Także koniec końców gram po prostu na czutkę, pięć kartek to nie jest mało ale to derby, więc czemu nie.
 
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 października 2019 15:43 przez verno Czuję dzisiaj niespodziankę więc spróbuję za groszaki czemu nie :D  dodatkowo  Ryga 3 mecze z rzędu bez gola i nie wierzę że dzisiaj się to powtórzy a kurs na over 1.5 wygląda ładnie.

KHL 16:00
CSKA Moscow -  Dinamo Ryga
over 4.5  w meczu @1.85
Dinamo Ryga over 0.5 @1.65
Dinamo Ryga over 1.5 @3.10
Dinamo Ryga win 60' @17

KHL 16:30
SKA St Petersburg - Tr. Chelyabinsk
Traktor win OT @4.65
6-1 było kilka okazji, mieli setke, sam na sam, 5v3 ale cóż to Ryga..
    @1.85
    @1.65
    @3.10
    @17

1-2
    @4.65
Dzisiaj underdogi fajnie wyłapane Traktor win, Dynamo win, do pełni szczęścia brakowało tylko gola Rygi i Dynamo bo singiel prawie @12 by siedział :D
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
West Ham - Crystal Palace gol do 59:59 @ 1,92 Uni  
Po słabym początku coś się tam powoli zaczyna dziać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
NaVi v Vitality
2 mapa ace @4    
bombel s1imple i flamie w formie poza tym tam każdy może odpalić, jakieś eco wejście na b, imo do gry
 
verno 611,1K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 października 2019 18:01 przez mlk⚽ West Ham - Crystal Palace
over 4.5 ŻK @2.76

Na dzisiejsze londyńskie derby czuję ból w kościach, który sugeruje mi kartki. Sędziuje Oliver, dobry sędzia ale lubi mieć wszystko pod kontrolą. Młoty bez Fabiana w bramce, gra jego zmiennik Jimenez, który nie powąchał wielce murawy. Uważam, że to przełoży się na nerwowość gospodarzy. Obydwie drużyny jak dla mnie będą grały otwarcie i bez kompleksów, będzie sporo kontaktu i tu liczę po prostu na kartki. Także koniec końców gram po prostu na czutkę, pięć kartek to nie jest mało ale to derby, więc czemu nie.
Benteke wiedział po co wchodzi :p 
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 5 października 2019 18:01 przez mlk⚽ West Ham - Crystal Palace
over 4.5 ŻK @2.76

Na dzisiejsze londyńskie derby czuję ból w kościach, który sugeruje mi kartki. Sędziuje Oliver, dobry sędzia ale lubi mieć wszystko pod kontrolą. Młoty bez Fabiana w bramce, gra jego zmiennik Jimenez, który nie powąchał wielce murawy. Uważam, że to przełoży się na nerwowość gospodarzy. Obydwie drużyny jak dla mnie będą grały otwarcie i bez kompleksów, będzie sporo kontaktu i tu liczę po prostu na kartki. Także koniec końców gram po prostu na czutkę, pięć kartek to nie jest mało ale to derby, więc czemu nie.
  

@verno no proste, moi ludzie są wszędzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom