>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Eastbourne Boro strzeli @ 2.10  
sorry za ten typ, nie tylko nie wszedł, ale od początku nie był dobry, mój błąd
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
W siatkówce niezle jaja panie pokazują. Francuzki w 1 secie z 19:16 przegrały seta 19:25 czyli 9 pkt pod rząd. W 3 secie za to Serbki prowadząc 13:9 przegrywają seta 17:25 tracąc 10 pkt pod rząd od stanu 17:15. Jednak ranga ME do czegoś zobowiązuje. Jak ktoś to ogląda to niech podzieli się wrażeniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
psychol32 444,7K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 17:19 przez adik1992W siatkówce niezle jaja panie pokazują. Francuzki w 1 secie z 19:16 przegrały seta 19:25 czyli 9 pkt pod rząd. W 3 secie za to Serbki prowadząc 13:9 przegrywają seta 17:25 tracąc 10 pkt pod rząd od stanu 17:15. Jednak ranga ME do czegoś zobowiązuje. Jak ktoś to ogląda to niech podzieli się wrażeniami.
Serbki od początku mistrzostw mocno rotują składem stąd ich gra nierówna. Berdych ogarnie, bo zaraz może być ciekawy kurs na niego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Berdych póki co bardzo słabiutko
W 2 secie wziął się do roboty i całkiem ładnie pogrywa, młody już tak nie trafia ????
 
adik1992 425,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 17:33 przez psychol32

Serbki od początku mistrzostw mocno rotują składem stąd ich gra nierówna. Berdych ogarnie, bo zaraz może być ciekawy kurs na niego?
Nie mam jak obejrzeć meczu to nie wiem co tam się dzieje. Dla mnie od początku był to mecz nie do gry że względu na Berdycha który podczas Wimbledonu przeblakiwal o końcu kariery . Widzę że młody idzie ostro. Tylko pytanie jak długo będzie tak grał i czy wytrzyma do końca i czy Berdych dogra bo może uraz się odezwał. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom