>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja gram z tenisa  Vondrusova 2.1
                               Barty 1.5
                               Nadal 1.15
                              Thiem set 1.3
Kurs 4.7 
 
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barty wyciąga rękę do Anisimovej. Tego seta pewnie ogarnie ale amerykanka uwierzy że jest w stanie wygrać  
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Australia
Pascoe Vale U20 - Dandenong City U20, 1 over 1.5 goli, @1.90, 1:1 w 65 minucie, stawka: x3 
dokladam 


Edit
  
Piękny początek dnia...
Cisnęli, cisnęli i na tym się skończyło...

Dziś: postawione: 12j, wygrane: 0j, bilans: - 12j (0/2)
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Powie mi ktoś jak ze stanu 5;0 i własny serwis 40:15 w których to 6 gemach pani ugrywa 4 pkt robi powrót do stanu6;5 i zaraz pewnie 7;5? nie mam pytań.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ludzie nie piszcie, że Barty wyciągnęła rękę do Amanfy, bo to co ta młoda gra, to jest poezja tenisa. Wczoraj rozwaliła Halep, a Simona wcale nie grała źle tylko Amanda grala świetnie. Jej forheand przeciwko noga i obureczny backhand, to jest absolutny top. Jeśli psychika będzie na tym poziomie co teraz i zdrowie pozwoli, to spokojnie będzie mogła dogonic Serene. ;) 
 
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 czerwca 2019 11:41 przez calaquendiPowie mi ktoś jak ze stanu 5;0 i własny serwis 40:15 w których to 6 gemach pani ugrywa 4 pkt robi powrót do stanu6;5 i zaraz pewnie 7;5? nie mam pytań.
40:15 było przy serwisie Amandy. Barty nie miała setowej przy swoim. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 408,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 7 czerwca 2019 11:43 przez bukovinaLudzie nie piszcie, że Barty wyciągnęła rękę do Amanfy, bo to co ta młoda gra, to jest poezja tenisa. Wczoraj rozwaliła Halep, a Simona wcale nie grała źle tylko Amanda grala świetnie. Jej forheand przeciwko noga i obureczny backhand, to jest absolutny top. Jeśli psychika będzie na tym poziomie co teraz i zdrowie pozwoli, to spokojnie będzie mogła dogonic Serene. ;) 
Od którego momentu oglądasz mecz? Przecież do 5:0 40:15 Anisimova grała tragicznie. Wygrała tylko 4 pkt . Była tak spięta że wydawało się że zaraz się rozplacze z niemocy. Przy setowych Barty wyrzuciła dwa proste returny z backhandu. Po tym gemie napisałem że wyciąga rękę. Później barty coraz więcej prostych błędów. Pierwszy Winner z Backhandu Anisimowej był w 8 gemie wiec jak możesz pisać że gra poezje jak przez 6 gemow nie było jej na korcie. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom