>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Millman
A jednak
⛔
E: jak łatwo Was podkręcić. Rozliczenie przed końcem zawsze powoduje, ze się nakręcacie. Lubie te emocje...od razu jest ruch na forum ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
18.00 Efes. - Khimki
Mocny bet euroligowy jak dla mnie
Efes poniżej 80.5% trafionych wolnych
1.85
W Eurolidze przekroczyli ta linie raz na ostatnie 6 spotkań. Tbl nie sprawdzałem.
przy 15 wykonanych 3 nie trafione może 4 powinny dać powodzenie
Fauli w końcówce być nie powinno w ostatnim meczu Rosjanie rzucili 23 punkty z Fenerbahce zdaje sie może stąd taka wysoka linia na mój typ poniżej.
Drugi typ z tego samego meczu
Efes - Khimki
Under 13.5 trafionych wolnych przez Khimki
statystyk juz nie pisze ale sprawdzałem a na telefonie to mnie sie nie chce pisać statystyk.
Po za tym jeszcze przemyślenia itd itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Millman
A jednak
⛔
E: jak łatwo Was podkręcić. Rozliczenie przed końcem zawsze powoduje, ze się nakręcacie. Lubie te emocje...od razu jest ruch na forum ????
Był tu taki jeden ze dwa lata temu co chyba w Sopocie rozliczal kogoś z tenisa przy 5-1 i został mocno skarcony przez portfel i przez resztę forumkow i no jeszcze przez panie pracujące w księgarni.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Helmi Basket wtopi raczej. To że oddadzą ostatnia kartę to się z tym liczyłem ale myślałem że większa zaliczkę zrobia
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Euroliga
Real -Oly
Olympiakos +9.5 1.75
Real ostatnio mizeria albo przegrywają albo gonią wynik. Plusem dla Hiszpanów będzie 1 dzień więcej odpoczynku no ale takie hc jest to wysokie hc zważając ze gdyby Oly wczoraj nie grał szedł bym w ich wygraną. Ostatnie h2h oraz forma obu drużyn i te 9 punkow to duuuuuzo na tym poziomie tych ekip.
E: Real bez Carolla co prawda od co najmniej 3 spotkań ale to świetny grajek Oly chyba w pełnym jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.
Dobra coś ostatnio gubię dni bo dziś piątek próbuje Greków po win owszem Real zawsze.może odpalić ale w takich warunkach moim przeczuciu i kursach kurs 4.2 na Greków
traktuje jako za.ste value motyla.noga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom