>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
verno 694,1K

verno

Znawca - Hokej
KHL 17:00
Dziś widzę tu wysoki wynik oraz jakieś przełamanie gospodarzy, czy uda im się wygrać to nie wiem ale widzę duże value w graniu na tercje, wystarczy że jedną wygrają i będzie profit a może być lepiej :p
Slovan Bratysława - Mietałłurg Magnitogorsk
over 5.5
@2.20
Slovan Bratysława - Mietałłurg Magnitogorsk
Slovan wygra 1 tercję
@4.35
Slovan Bratysława - Mietałłurg Magnitogorsk
Slovan wygra 2 tercję
@4.20
Slovan Bratysława - Mietałłurg Magnitogorsk
Slovan wygra 3 tercję

@4.30
⛔⛔⛔⛔trochę ich przeceniłem ale pecha co nie miara, prawie cała 3 tercja na 1 gola do overa gdzie były sytuacje, do tego prowadzili w 2 tercji 1:0 i dostali gola na 17 sekund przed końcem.. 2 małe szczegóły które mogły odmienić sytuację o 180stopni no ale cóż.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Wizards wczoraj grali grali 3 dogrywki Suns i z marszu polecieli do Indinapolis (niby nie daleko ok. 800 km). Na odpoczynek i sen mają kilkanaście godzin gdyż grają w sesji popołudniowej. Kurs na Indianę śmiesznie mały.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Wizards wczoraj grali grali 3 dogrywki Suns i z marszu polecieli do Indinapolis (niby nie daleko ok. 800 km). Na odpoczynek i sen mają kilkanaście godzin gdyż grają w sesji popołudniowej. Kurs na Indianę śmiesznie mały.
Mecz już opisywałem w temacie. Ja ze swojej strony polecam under 219 w meczu Indiany oraz można próbować handi w stronę Indiany -12,5 np. Kursy ok 2 myślę że warto mecz o 23.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Crotone mega słabe, zwłaszcza na wyjazdach, uważam, że jest duża szansa, że 3 punkty zostaną Stadio Ciro Vigorito.
Co do NHL to się nie wypowiadam, nie moja bajka.
PS. Czemu nie rozbiłeś tego kuponu? Aż żal tego podatku.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Crotone mega słabe, zwłaszcza na wyjazdach, uważam, że jest duża szansa, że 3 punkty zostaną Stadio Ciro Vigorito.
Co do NHL to się nie wypowiadam, nie moja bajka.
PS. Czemu nie rozbiłeś tego kuponu? Aż żal tego podatku.
Wiem, wiem, ale to już było puszczane bardzo na szybko, bo to na live :/ A na live co chwilę coś zamknięte, ale usunięte z oferty i chciałem szybko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom