>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dobra ostatnia dokładka Novara 3:2 @2,41. Nie przegrają przecież tego.
✅:champagne::cash:
Od 15:15 W trzecim secie w pkt 50:20 dla Novary. Tak powinny grać od początku Ale nie wiem co odwalaly bo nie mogłem oglądać.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Novara zamiast spiąć poslady na 1h, pyknac łatwo 3 0 i wypić jeszcze piwko w szatni to bezsensowne olaly dwa pierwsze sety. Nie rozumiem takich zenujacych grajkow.
Pytanie takie powinno byc do sztabu szkoleniowego skierowane konkretnie. Bombardierka Egonu weszla dopiero w polowie 2 seta.
Dziwna sytuacja
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pytanie takie powinno byc do sztabu szkoleniowego skierowane konkretnie. Bombardierka Egonu weszla dopiero w polowie 2 seta.
Dziwna sytuacja
Myśleli że zmienniczki je pojadą a tu trzeba było trochę pograć.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Myśleli że zmienniczki je pojadą a tu trzeba było trochę pograć.
Wiele takich sytuacji widzialem w siatkowce , ale zawsze gdy eksperyment nie idzie to sie zmiany robi grubo wczesniej.
Koniec koncow dobrze ze chociaz wygraly i minus niewielki na tym blamazu
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
wszystkie ataki MONZY albo wyblok albo blok , rozegranie tez mizerne nie wspomnę o obronie , jak one wygrają tb to cud będzie ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Myśleli że zmienniczki je pojadą a tu trzeba było trochę pograć.
Nie ogladalem pierszego seta, ale drugi set na 100% od poczatku grala 6tka Veljkovic, Egonu, Piccinni, Chirichella, Bartsch i Libero Sansonna. Niby gwiazdy a i tak wtopily 2go seta i poczatek 3ciego tez nie byl jakis super.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na nockę z nba
Kwarta z najwyższą suma pkt
O62,5 W meczu Cleveland- Waszyngton @1,85
O61,5 W meczu New York knicks - Oklahoma @1,85
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja mam hokeja 2 mecze z ohl o 1
i 1 z ahl o 1 ale jak sie wkurze zagram za wszystko ,bo już mnie tenis przekreca zysku 2 tyś ponad ????
Wygrał w tb farciarz jestem niestety ,ale zdrowia dużo trace przez ogladanie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Owen Sound Attack - Sarnia Stin 1 1.72
Flint Firebirds - Saginaw Spirit 2 1.70
Syracuse Crunch - Binghamton Devils 1 1.90
Takie meczyki o 1 ohl 2 1 mecze ostatni ahl
Reszta w moim temacie za ile zagram zastanawiam się nad kilka opcjami i ze stawką
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom